Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanko o swiatlo w kabinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde nie wiem jak zaczac... hmmm..

czy w b5 przedliftowej swiatlo w kabinie powinno sie zapalic po otwarciu centralnego? czy dopiero tak jak to sie dzieje u mnie po bezposrednim otwarciu drzwi?

Opublikowano

hmmmm u mnie zapala się jak otworzę drzwi oraz jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki po zgaszeniu silnika

Opublikowano

U mnie światło w kabinie zapala się po otwarciu centralnego pilotem i gaśnie po zamknięciu z pilota, wydaje mi się, że to zależy od sposobu podłączenia centralki.

Opublikowano

Tak jak u pepik25. Jak otworze centralnym gaśnie w chwili włożenia kluczyka do stacyjki, zapala się po wyłożeniu kluczyka ze stacyjki i gaśnie albo po 20-30s (chyba coś koło) albo jak centralnym zamknę.

Opublikowano

U mnie jest tak:zapala się gdy otworzę centralkę przyciskiem na kluczu i gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki.Gaśnie jak zamkne auto lub przekręcę klucz w stacyjce do zapalenia się kontrolek:wink:

Opublikowano
U mnie jest tak:zapala się gdy otworzę centralkę przyciskiem na kluczu i gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki.Gaśnie jak zamkne auto lub przekręcę klucz w stacyjce do zapalenia się kontrolek:wink:

U mnie jest tak samo, plus oczywiście otwarcie drzwi (klamką :wink:), no i mam funkcję rozjaśniania/przygaszania - bo z tym też dwojako bywało.

Opublikowano

wigląda na to że jest kilka opcji w takim razie

Opublikowano
  • Autor

hmmm ja mam tak samo jak Marko42...

a chcialbym zeby mi sie zapalalo po otwarciu auta z pilota...

i teraz pytanie? to zalezne od centrali zamka czy od jakiegos modulu? moze go mozna wymienic? zeby zapalaly sie swiatelka po otwarciu centralnego??

Opublikowano

Patrząc na wasze roczniki wnioskuję że być może to wynika z tego, że w 1997 był pierwszy lift B5, wtedy mogli zmienić sposób zapalania się oświetlenia wnętrza na ten który funkcjonuje do dziś. A we wcześniejszych rocznikach zapalało się tylko po otwarciu drzwi.

Opublikowano

a u mnie dopiero po otwarciu drzwi

Opublikowano
hmmmm u mnie zapala się jak otworzę drzwi oraz jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki po zgaszeniu silnika
U mnie zapala sie tak samo jak u kolegi
Opublikowano
  • Autor

a. chlopaki wiecie co jest odpowiedzialne? jakis przekaznik?

Opublikowano

u mnie też się zapala dopiero po otwarciu drzwi . i też bym chciał zmienic tak jak Klejk

Opublikowano
u mnie też się zapala dopiero po otwarciu drzwi . i też bym chciał zmienic tak jak Klejk

dobra opcja np po przekręceniu kluczyka w zamku podczas otwierania

Opublikowano

za oświetlenie odpowiada pompka centralnego zamka w bagaju, pewnie trzeba by ją zmienić

Opublikowano
za oświetlenie odpowiada pompka centralnego zamka w bagaju, pewnie trzeba by ją zmienić

czyli musiała by być prawdopodobnie poliftowa chyba że się mylę ?

Opublikowano

Tak jak kolega Sqby pisał prawdopodobnie od 97r czyli pierwszego lifta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.