Treść opublikowana przez Slawek
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Slawek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8F5AN004119
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Slawek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Postaram się wreszcie być, ale po 16
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU:Slawek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zaglądnę na chwilę bo ostatnio malutko czasu mam.. Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie bać się ludzie, trzeba się otwierać na świat, spoty mają tętnić życiem klubu. A leniom którzy wolą siedzieć przy kompie też bym mógł coś powiedzieć I nie mówię tu o tych którzy po prostu nie mają możliwości przyjechać. To taki mały opier...papier z mojej strony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja dziś na spota nie dam rady zaglądnąć, bo pracuję już. Ale wszystkich zachęcam do przybycia Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mimo wszystko spot udany, kto tylko chce oraz ma możliwość być to jest i to się liczy Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jutro panowie mamy spota! mech15 Ciebie to nie widziałem już lata
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nawet nie mam letnich jeszcze na aucie Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
To ja też baaardzo dziękuję za spotkanie i zlot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zgadza się Grzesiu, była burza śnieżna z błyskawicami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to w tą niedzielę mroźny noworoczny spot się szykuje
-
dodanie zmieniarki cd vagiem Rzeszów
Takie rzeczy najlepiej na spocie https://a4-klub.pl/index.php?/topic/2277-spoty-rzeszowskie-zapraszamy-8-stycznia-niedziela-godz-1600-parking-kryty-podpromie/page-870
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU: nick: Slawek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W takim razie trzeba będzie w temacie napisać info o spocie Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki Grześ - wzajemnie, oraz dla wszystkich forumowiczów ode mnie Wesołych Świąt! To spotykamy się w tą środę? Myślę tak na godzinkę, półtorej max
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam propozycję nie do odrzucenia po świętach np. środa 28 grudnia br. godzina 18.00 spot świąteczny-zamknięcie roku, a następny spot będzie już normalnie 8 stycznia - noworoczny. Kto jest za, a kto przeciw?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja myślę się pojawić Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze się ktoś wybiera, ja dziś zaglądnę Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze co dwa tygodnie. Czyli kolejny 7.08.2016
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I jutro mamy spocik
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Własnie też mi się wydawało że Ciebie widziałem, mogłem podejść w sumie się przywitać Pozdrawiam
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
miejsce mam w aucie jakby co Dzięki wielkie Grześ lecz niestety nie skorzystam, bo jednak przez ten drugi punkt będę miał trochę roboty
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Ja niestety w tym roku też się nie pojawię, raz-nie wyrobiłem z planami z autem, dwa mam roczek chrześniaczki.