Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slawek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Slawek

  1. Postaram się wreszcie być, ale po 16
  2. Ja zaglądnę na chwilę bo ostatnio malutko czasu mam.. Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  3. Nie bać się ludzie, trzeba się otwierać na świat, spoty mają tętnić życiem klubu. A leniom którzy wolą siedzieć przy kompie też bym mógł coś powiedzieć I nie mówię tu o tych którzy po prostu nie mają możliwości przyjechać. To taki mały opier...papier z mojej strony
  4. Ja dziś na spota nie dam rady zaglądnąć, bo pracuję już. Ale wszystkich zachęcam do przybycia Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  5. Mimo wszystko spot udany, kto tylko chce oraz ma możliwość być to jest i to się liczy Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  6. Jutro panowie mamy spota! mech15 Ciebie to nie widziałem już lata
  7. Ja nawet nie mam letnich jeszcze na aucie Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  8. To ja też baaardzo dziękuję za spotkanie i zlot
  9. Zgadza się Grzesiu, była burza śnieżna z błyskawicami
  10. No to w tą niedzielę mroźny noworoczny spot się szykuje
  11. Takie rzeczy najlepiej na spocie https://a4-klub.pl/index.php?/topic/2277-spoty-rzeszowskie-zapraszamy-8-stycznia-niedziela-godz-1600-parking-kryty-podpromie/page-870
  12. W takim razie trzeba będzie w temacie napisać info o spocie Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  13. Dzięki Grześ - wzajemnie, oraz dla wszystkich forumowiczów ode mnie Wesołych Świąt! To spotykamy się w tą środę? Myślę tak na godzinkę, półtorej max
  14. Mam propozycję nie do odrzucenia po świętach np. środa 28 grudnia br. godzina 18.00 spot świąteczny-zamknięcie roku, a następny spot będzie już normalnie 8 stycznia - noworoczny. Kto jest za, a kto przeciw?
  15. Ja myślę się pojawić Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  16. Zawsze się ktoś wybiera, ja dziś zaglądnę Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka
  17. Zawsze co dwa tygodnie. Czyli kolejny 7.08.2016
  18. Własnie też mi się wydawało że Ciebie widziałem, mogłem podejść w sumie się przywitać Pozdrawiam
  19. miejsce mam w aucie jakby co Dzięki wielkie Grześ lecz niestety nie skorzystam, bo jednak przez ten drugi punkt będę miał trochę roboty
  20. Ja niestety w tym roku też się nie pojawię, raz-nie wyrobiłem z planami z autem, dwa mam roczek chrześniaczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.