-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Już nie pamiętam kiedy byłem na jakimś spocie ;P Jak się zbierze parę osób to można by podjechać
-
Problem ze świecami żarowymi
Rozwiązałeś kolego problem, mam też problem z grzaniem świec, wsio posprawdzane a teraz jak jest -18 to lekko nie jest z odpaleniem
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Wydaje mi się to dobrym pomysłem Niech się ludziska wypowiedzą
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Dokładnie, może jakiś odległy termin zapodać żeby był czas na namysł ?? Chociaż znając życie i tak biga z tego będzie. Jak by miało dość do skutku t proponował bym bar bieszczadzki nad zalewem (czy jak on tam się nazywa). Malowniczo przynajmniej tam. Pozdro
-
Halogeny jako światła dzienne
Jest moduł który obniża napięcie. Bez modułu nie ma takiej możliwości.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
A reszta ?? Chłopaki tacy chętni wszyscy byli.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
No dobra teraz na poważnie trzeba coś zorganizować. Nie ma przebacz. Ustalamy termin i miejsce ??
-
tzw. doprowadzenie do domu a4 b5
No tak tylko każde zapalenie lampek na postoju żeby sprawdzić co jest napisane na kartce powoduje załączenie oświetlenia dodatkowego ( pomijam zapalenie światła w czasie jazdy żeby osoba towarzysząca coś tam w nocy sprawdziła )
-
tzw. doprowadzenie do domu a4 b5
Piotrek a czy nie ma jakiś problemów z tym patentem ( czy coś się dzieje z bezpiecznikami - bo gdzieś czytałem że nie wiadomo czemu potrafią się przepalić w audi i vw??)
-
zwariowane wycieraczki
Sam właśnie mam w tym momencie tak jak u Ciebie i sądzę że kwestia jest samego przełącznika. Na nieszczęście tylna wycieraczka również przestała mi działać. Szukać będę puki co przy przełączniku chyba że diagnoza jest trefna.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
To co chłopy, piąteczek piątunio(3 kwietnia) malutkie spotkanie pod kauflandem ??
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Coś się rusza, może się uda spotkać w paru audiczkami
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Ciężko się ostatnio zrobiło z naszymi spotami:o Wysłane z mojego GT-S7275R za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Może wkońcu coś wypali i się zbierzemy do kupy??
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
No jeetem za a nawet przeciw:D tyle wolnego miejsca na lotnisku