Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. niestety nie, zero pomocy :/ jestem ogolnie po montazu FIMCa plus duzegokolektora ssacego i programie w ktorym ujeto slaby dol, jest lepiej ale nie jedzie to jak typowy TDI
  2. Chlopaki odgrzewam kotleta mozecie zerknac okiem na moje? 13: -0.28 mg/suw |-0.52 mg/suw | 0.00 mg/suw 14: -0.47 mg/suw | 0.33 mg/suw | 0.99 mg/suw 72: 2.0 ms |28.0 ms | 14.0 ms 73: 12.0 ms |34.0 ms | 20.0 ms 74: 30.0 ms |38.0 ms | 22.0 ms 75: 30.0 ms |44.0 ms | 32.0 ms 76: 24.0 ms |36.0 ms | 18.0 ms 77: 20.0 ms |34.0 ms | 22.0 ms
  3. Kolego jaa juz auta od prawie roku nie mam ciezko mi podpowiedziec co kolwiek...
  4. Tak jak w temacie, auto slabo reaguje na gaz, i ma slaby dol... po przekroczeniu okolo 2 tys obrotow mozna przyjac ze jest OK... logi do wgladu... http://vaglog.pl/log-001_003_Prhu0K6.html http://vaglog.pl/log-003_004_bVnYb.html http://vaglog.pl/log-007_008_UKXtH.html http://vaglog.pl/log-010_011_C6GES.html Pozdro
  5. Kupę czasu minęło i ciężko mi będzie podpowiedzieć. Fakt jest taki że ja miałem u siebie dokładną centrale aby mieć sterowanie z pilota.. Ale masa jest na bank na słupku.. Tzn obok nóg... Ja znalazłem wy też dacie radę
  6. Tak jak w temacie. auto wogole nie ma werwy. prosze o jakies sugestie http://vaglog.pl/log-115_118_S8ytm.html http://vaglog.pl/log-002_033_gGW27B.html http://vaglog.pl/log-114_062_wyscZF.html
  7. Klejk odpowiedział(a) na ThePanKot temat w 1.8T
    Jaka seria jak ma 0.9 doładowania............??!! Kolego logi to pierwsze co... Szczelność sprawdzales? Błędy jakieś na kompie?
  8. Klejk odpowiedział(a) na igor.ddk temat w 1.8T
    Nie nie mruga ci po tym jak zgaśnie jakąś kontrolka? Chodzi mi o auto z kluczykiem? Bo to co piszesz pasuje na odcięcie przez immo
  9. Ja u siebie jak miałem niskie ciśnienie to się okazało że pompa się poluzowala... Nie wiem czy jest sens kupować odrazu nowa... Poszukaj gdzieś na szrocie coś na podmianke i test

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.