Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie jesteś w stanie spuścić całości płyny ale czy jest sens demontować termostat zęby spuścić kolejne 1,5l
  2. Co konkretnie wymieniałeś?? Podstawowa sprawa jak wygląda dysza rozprężna?
  3. Mam u siebie tak samo znajomy tez tak ma wiec nie wiem czy to norma czy jakaś usterka
  4. siwak odpowiedział(a) na stiwi50 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak mocowania i odsadzenie koła pasowego jest to samo to czego nie
  5. Miałem to samo wymieniłem cały kompresor bo miałem używany sprawny i cisza. Ale wydaje mi się że problemem jest zawór sterujący.
  6. siwak obserwuje zawartość kaju
  7. Na sam osuszacz idzie ok. 20ml nowego oleju
  8. Cytuje to co znalazłem na forum Odświeżę temat bo ostatnio walczyłem z G65. U mnie najpierw czujnik Hella - dostępny od ręki w intercarsie - klima startowała i po chwili się wyłączała i tak w kółko, wymieniłem na jeszcze dwa egzemplarze Helli i to samo więc jednym słowem lipa! Założyłem ori czujnik i wszystko gra:) różnica ~ 70 zł pomiędzy hellą, a ori. 
  9. Ja mam u siebie pompę TRW i nic się nie dzieje nie jest to nowa pompa tylko regenerowana
  10. Siemka a ile czasu zajęło Ci wymianę magla ?? i czy trzeba z lewej strony rozpinać zawieszenie czy tylko ściągamy koło z lewej strony i wyciągamy magiel ??
  11. Instalacja do sprawdzenia u mnie na Landi Renzo obecnie korekta -0.5% nigdy nie przekroczyła 1.5%
  12. Pod koniec cofa lekko zapłon pewnie jak by dostał nowe świece wypluł by serie
  13. Sprawdź ja podczas jazdy czy ciśnienie utrzymuje się na poziomie 4 bara trzeba jeszcze zobaczyć filtr bo tam jest regulator ciśnienia
  14. Ponowne logi po zamianie przepływki paliwo 98 /LPG temp zewnętrzna 27,5C LPG 002/033/115 https://log.malonetuning.com/chart/238806#H8KLCADDtcK%2FwqNbAgNtwo5BDsKDIBBFw68yw6shwpFqexnDgsKCwpbCicKSKMKYYTDCtsKnwq9gw5LCuMOocsOew7vDv2fCjAHCpiVtwqTCvBPCl0kANcO2FsO%2Fw6Fbw4XCr8K0PEMkNXIqawbDrE44Jw4fOk7ChMKRIsKxE8KCw5PDhMKNWMKUJMK1K8K3wofDmjg7U8OwwpfDtQ7Dryhcwqgaw6fCvXrDv8OCw4BhwpzCpMKNHcOJwoswHcO2w7jCqH%2FDoWARdMKLwrgiKcKvc2jCk3rCsMO2CxkQwpLDlcOhAAAA 003/020 https://log.malonetuning.com/chart/238809#H8KLCADCjMOAwqNbAgNNwotBDsOCMAwEw7%2FDosKzLcK1UMO4TMKUQ8KgVsKwVMOiw4pxUcOhw7XCkFZCPcOuw4xOCHDDl8OnTQpTNl3DpgrDmEVscFLCkw%2FDvyZCw6bDgsKWwpxhN8Olw4XDpsOkSivCpVVawrE3aRzDqcO9R2DCkh%2FCviXClcO9IMOCCcOPOMOgBcKvEcKhw58OaXHCrcOzJMOefD%2FDhMO4BXXDp8OiQsKXAAAA PB 98 002/033/115 https://log.malonetuning.com/chart/238807#H8KLCADDiMOAwqNbAgNtT0sOwoMgEMK9w4vCrMKHBMKqw61lCAtaJkjComLDhsORw5jCnsK%2BAknDo8Kiw4vDt8ONe8OWAsOTwpR3UsOBwotfSQANdg7Dv8ORwrdCwr%2FDssO0TDPCqcOIeVtWQMOdw4gxc8O6w5AJESLDjcOEXgjCmjLDr8OEwqIkwqtDw7kjwpVEw4sMKVzDmjXDnlF4wqPCosO4EMOUw7tnBk5xwpBadjovwoLDlcOYw6HCo8Osw4LDniHCmGrDscKbw6R1GVPCrTTDvcOlSB18w55ww64LJsOXacOnw7QAAAA%3D 003/020 https://log.malonetuning.com/chart/238810#H8KLCAAPw4HCo1sCA03Ci0EOw4IwDATDv8OiwrMtwrVQw7hMwpRDwqBWwrBUw6LDinFRw6HDtcKQVkI9w67DjE4IcMOXw6dNClM2XcOmCsOYRWxwUsKTD8O%2FJkLDpsOCwpbCnGE3w6XDhcOmw6RKK8KlVVrCsTdpHMOpw71HYMKSH8K%2BJcKVw70gw4IJw484w6AFwq8RwqHDnw5pccKtw7Mkw558P8OEw7gFdcOnw6JCwpcAAAA%3D 115/118 https://log.malonetuning.com/chart/238811#H8KLCAAsw4HCo1sCA03CjEEKw4MwDATDv8KiwrMECU1fE3xwa8OhCFI7w4hyScO7w7rDhA7ClB53Z3bDpxnCnsO5w7XCkMOEFDXDl8KtAA4OW8K5ZsKVL8KfESFyYsO1w4ZwwpHDtGY1wrJMO8O5XcOaw6LDmiwSwpjCgjdfw5haeUPDk8OKwo3DuBDDqMOzwpNBJS7DlsOPTsOzD8OMA8OecXIIY8KHwr5aLsObKsO9bMKcwpw7ADFPJ8KOwq0AAAA%3D
  15. Jutro to sprawdzę bo teraz nie mam dostępu do auta podmienię przepływkę i zrobię loga na PB i na LPG jakie jeszcze zrobić logi zeby miec cały obraz pracy silnika Ad Jedno to korekty odczytane a drugie odpaliłem auto na lpg i chodziło ok 10-15 min
  16. Tak błędy kasowane jedynie co było to wydajność katalizatora za niska jutro podmienię przepływkę i zrobię logi. Dodam ze auto ma LPG i mam w planach zmierzyć ciśnienie paliwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.