-
Zapalenie się kontrolki świec żarowych + Spadek Mocy + Drganie Silnika + Zapach Spalin z klimatyzacji + Check Engine.
Kolego tego nie wiedzą najstarsi górale. Pod kompa i sprawdzić błędy, Wygląda na awarie układu wtryskowego ale to tylko moje zdanie. Powodzenia i oby koszty były jak najmniejsze.
-
Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?
Potwierdzam, Jarzma nie trzeba ruszać. Ja nową tarcze wsadziłem pod kątem w jarzmo i jebłem z buta i wskoczyła bez problemu
-
Kamoka - co to za firma
No w sumie racja. Coś w tym jest.
-
Kamoka - co to za firma
Teoretycznie to oni twierdzą że są to produkty made in Germany . Jaro-filtr to taka jakby sieć hurtowni która sprzedaje te części.
-
Fish1991 obserwuje zawartość Audi a4 b6 1.8t - klimatyzacja po remoncie nie działa , Kamoka - co to za firma , Ocena wtrysków i 3 innych
-
Kamoka - co to za firma
Kamoka to chińczyk. Mają całkiem dobrą jakość jeśli chodzi o zawieszenie(amorki itp) natomiast reszta słabej jakości. Montowałem u siebie klika rzeczy tej firmy i amory które kupiłem na szybkości do mazdy 3 do dziś sprawują się ok.
-
Ocena wtrysków
jest dobrze. Nie ma co szukać na siłę problemu.
-
zakupowy mętlik w głowi. Pomóżcie dokonać dobrego wyboru.
Kolego jaki budżet chcesz przeznaczyć ?
-
[B6 AVF] PROŚBA O ANALIZĘ LOGÓW
Dzięki. To już zmartwienie nowego nabywcy który kupił w piątek auto
-
[B6 AVF] PROŚBA O ANALIZĘ LOGÓW
Program był robiony dwa lata temu ale problem jest od 2 tyg. Poza tym auto łapie notlaufa po mocniejszym bucie.
-
klimatyzacja chłodzi w czasie jazdy tylko do 2000 obr/min
Kolego nie chcę Cię martwić ale miałem identyczny przypadek miesiąc temu i jak przegoniłem auto na klimie 10 km około 180 km/h zerwało pasek i kompresor stanął . Wcześniej miałem objaw że jak klima się załączała to popiskiwał pasek,trochę go podciągnąłem i błędnie myślałem że problem z głowy. Ja na Twoim miejscu pasek bym już zwalił i podjechał odciągnąć czynnik. Wtedy sprawdzić jak dysza wygląda i kompresor do sprawdzenia.
-
[B6 AVF] PROŚBA O ANALIZĘ LOGÓW
Koledzy jak w tytule , logi dynamiczne i statyczne, Prośba o ocenę. W moim odczuciu turbo słabiej ładuję. Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_I2dBqT.html Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_1XDt19.html
-
Audi a4 b6 1.8t - klimatyzacja po remoncie nie działa
- Audi a4 b6 1.8t - klimatyzacja po remoncie nie działa
Kolego jaka to procedura ? będę pewnie niebawem robił u siebie klimę i układ też będzie czyszczony.- Wymiana sprężarki klimatyzacji
Spoko nie pali się. Dziś zimno.- Wymiana sprężarki klimatyzacji
Kolego Dev pomożesz z gratami do klimy ? Potrzebuje sprężarkę + chłodnicę klimy. - Audi a4 b6 1.8t - klimatyzacja po remoncie nie działa