Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana płynu chłodniczego - mała ilość spuszczonego płynu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc

 

Mam pytanie odnośnie wymiany płynu w 1.8T BEX

Nie wiem czy coś robię źle, ale przy spuszczeniu płynu zeszło mi tylko jakieś 3-3,5L płynu, a na forum wyczytałem, że powinno ok 6. Może robię coś źle?

Jako, że w zbiorniku był kompletny syf zamiast  zwykłej wymiany płynu zdecydowałem się na wykonanie płukania całego układu.

Plukanie wyglądało w następujący sposób: panel klimatornika na „HI” z najniższym możliwym nadmuchem i zostawiłem auto tak na jakieś 15 min do momentu aż załączył się wentylator na chłodnicy. Po tym spuściłem płyn przez wyciągnięcie czujnika temperatury zaraz przy chłodnicy, na dole po stronie kierowcy. Tak robiłem jeszcze dwa razy (raz z środkiem do płukania, następnie sama woda demoralizowana), ale za każdym razem z układu wylatywało dziwnie mało płynu. Układ nie był zapowietrzony bo za każdym razem z nawiewu leciało mocno gorące powietrze.

Robie coś nie tak? Czy spusczam płyn z dobrego punktu? 

Opublikowano

I tak, i nie. Musisz też odkręcić termostat. Podczas spuszczania płynu, termostat się zamyka, i cały płyn z małego obiegu zostaje.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie czytam o demontażu termostatu i widzę, że konieczny jest demontaż przepustnicy i nie którzy demontują też alternator 

Czy po demontażu przepustnicy i jej ponownemu montażu muszę robić jakaś adaptacje? 

Opublikowano

nic nie musisz robić

Edytowane przez kusy04

Opublikowano
  • Autor

A mam jeszcze jedno pytanie

Czy ten króciec nie służy aby do spuszczenia płynu łącznie z płynem z bloku silnika?
Jak widać na schemacie ten króciec jest domyślne zaślepiony i wychodzi z termostatu i idzie do nagrzewnicy
 

aaaa1.jpg

Opublikowano

Nie, bo i tak nie jest w najniższym punkcie. A termostat i tak swoje trzyma na wylocie.

Opublikowano

nie jesteś w stanie spuścić całości płyny  ale czy jest sens demontować termostat zęby spuścić kolejne 1,5l

Opublikowano
  • Autor

@siwak to co wyleciało mi z układu jest dalekie od tego jak wygląda płyn chłodniczy ? dlatego przed wlaniem muszę spuścić cały syf

Opublikowano

Pewnie masz już zasyfioną chłodnicę i nagrzewicę i na nowym płynie znowu będzie gnój.

Wymień jedno i drugie i zalej świeżego płynu to będzie klarownie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.