Vacosq

Pasjonat
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O Vacosq

  Informacje

  • Imię
   Mariusz
  • Lokalizacja
   Płock

  Auto

  • Model
   A4 B7
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2007
  • Silnik
   1.8 T
  • Kod silnika
   BFB
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Vacosq

   Zapewne nie miała czegoś innego skoro wymieniłeś opcje, które miała. Zgodzę się, że nie istnieje tzw full opcja, jest to jedynie przenośnia niestety. Myślę, że o takie wyposażenie, które wymieniłeś + to co uwzględniłem w opisie ciężko nawet w RS4 lub S4 pomijając kwestię skrzyni i łopatek na kierownicy. Kolega Gremlin i tak kupił A4 w wersji wyposażeniowej, którą bardzo ciężko znaleźć na rynku Polskim jak i UE. Ktoś to fajnie przeliczył na innym forum ile wychodziło diesli 2.0 + benzyn 2.0 TFSI dodając do tego V6. 1.8 Turbo wyszło najmniej więc jak widać cokolwiek w wyposażeniu i tak już dużym tak jak wspomniane A4 z tego forum jest bardzo ciężko znaleźć, a dodatkowo z wspomnianych przez Ciebie w A4 jest już nierealne bo takich nie ma w tym silniku (podejrzewam)
  2. Vacosq

   Nic się nie stało Te kolbki z tyłu zawsze można przerobić na elektrykę i nie jest to aż tak skomplikowane. Gratuluję zakupu praktycznie full opcji, a ja dalej czekam na swoją. Jak Audi się sprawuje?
  3. Vacosq

   Ile będę szukał i kiedy znajdę to moja sprawa Dzięki Turzol, możesz wkleić linki do tych ofert? Bo przeglądałem mobile.de wczoraj i żadnej takiej nie znalazłem.
  4. Vacosq

   Ameryki nie odkryłeś. Tak na poważnie to widać, że Tobie przydały by się leki lecz na cebulactwo bo twój komentarz nie wnosi kompletnie nic. Tak dla twojej wiadomości wklejam link do oferty z tego forum, gdzie ktoś sprzedawał właśnie takie Audi. Niestety trochę się spóźniłem, bo gdy zobaczyłem ofertę była już nieaktualna. Także przewijają się na tym forum osoby, które mają w posiadaniu Audi z takim wyposażeniem jakiego oczekuję. Dlatego też wystawiłem tutaj swoją ofertę kupna. Proponuję też adekwatną cenę więc nie widzę żadnego problemu. Na drugi raz sobie daruj
  5. Witam. Od ponad pół roku szukam Audi A4 B7 lecz powoli wątpię w fakt znalezienia tej odpowiedniej. Jestem gotowy słono zapłacić za A4 w takiej specyfikacji wyposażeniowej i co ważne tylko w takiej : Oczywiście silnik tylko i wyłącznie 1.8 Turbo 163 KM Napęd Quattro (4x4) Manualna skrzynia biegów. FIS (Fahrer Information System) - Komputer pokładowy między zegarami (tylko i wyłącznie kolorowy) Lampy bi-xenonowe z przodu - Bardzo ważne! Zewnętrzny pakiet wraz z pakietem wewnętrznym 2x S-LINE oraz zwieszenie s-line potwierdzone wpisem w książce (E4J) Wyłącznie oryginalny pakiet (nie dokładany) (Preferowane oryginalne felgi s-line) Kierownica multifunkcyjna S-LINE (trójramienna) Czujnik zmierzchu/czujnik deszczu Duża nawigacja Audi MMI Podgrzewanie foteli przednich pasażera oraz kierowcy. 4x elektryczne szyby - Bardzo ważne! DRL - światła do jazdy dziennej. Coming /leaving home system wraz z fotochromatycznym lusterkiem wewnętrznym (wstecznym) (fotochromatyczne lusterko wsteczne wyróżnia się włącznikiem on/off w lusterku, zwykłe tego nie posiada) Ważne! Przyciski coming/leaving home oraz DRL znajdują się obok siebie przy pokrętle świateł po lewej stronie. Czujniki parkowania - (PDC) tył lub preferowany cały PDC wyróżniony przyciskiem na desce rozdzielczej. Preferowany ostatni wypust B7 czyli rocznik 2007 Oczywiście auto bezwypadkowe, zadbane, bez odprysków, otarć (jak i w środku tak i na zewnątrz) jakichkolwiek oznak korozji. Najlepiej od pierwszego właściciela, udokumentowany przebieg, ewentualne serwisy/naprawy, 2 kluczyki, książka serwisowa itd czyli ze wszystkim tak jak wyjechał z salonu. Preferowany kolor czarny lecz może być też inny. Może być sedan lub kombi(avant) Jest mi to obojętne. Zapraszam Posiadaczy takiego auta chętnych je sprzedać do kontaktu w wiadomości priv. Jestem w stanie zaoferować kwotę ok 37 Tyś lub więcej. Całe opisane przeze mnie wyposażenie musi być zamontowane oryginalnie w fabryce! Zapraszam. Zdjęcie pełni charakter podglądowy.
  6. Zobacz ofertę Audi A4 B7 1.8T Quattro 2x S-line Witam. Od ponad pół roku szukam Audi A4 B7 lecz powoli wątpię w fakt znalezienia tej odpowiedniej. Jestem gotowy słono zapłacić za A4 w takiej specyfikacji wyposażeniowej i co ważne tylko w takiej : Oczywiście silnik tylko i wyłącznie 1.8 Turbo 163 KM Napęd Quattro (4x4) Manualna skrzynia biegów. FIS (Fahrer Information System) - Komputer pokładowy między zegarami (tylko i wyłącznie kolorowy) Lampy bi-xenonowe z przodu - Bardzo ważne! Zewnętrzny pakiet wraz z pakietem wewnętrznym 2x S-LINE oraz zwieszenie s-line potwierdzone wpisem w książce (E4J) Wyłącznie oryginalny pakiet (nie dokładany) (Preferowane oryginalne felgi s-line) Kierownica multifunkcyjna S-LINE (trójramienna) Czujnik zmierzchu/czujnik deszczu Duża nawigacja Audi MMI Podgrzewanie foteli przednich pasażera oraz kierowcy. 4x elektryczne szyby - Bardzo ważne! DRL - światła do jazdy dziennej. Coming /leaving home system wraz z fotochromatycznym lusterkiem wewnętrznym (wstecznym) (fotochromatyczne lusterko wsteczne wyróżnia się włącznikiem on/off w lusterku, zwykłe tego nie posiada) Ważne! Przyciski coming/leaving home oraz DRL znajdują się obok siebie przy pokrętle świateł po lewej stronie. Czujniki parkowania - (PDC) tył lub preferowany cały PDC wyróżniony przyciskiem na desce rozdzielczej. Preferowany ostatni wypust B7 czyli rocznik 2007 Oczywiście auto bezwypadkowe, zadbane, bez odprysków, otarć (jak i w środku tak i na zewnątrz) jakichkolwiek oznak korozji. Najlepiej od pierwszego właściciela, udokumentowany przebieg, ewentualne serwisy/naprawy, 2 kluczyki, książka serwisowa itd czyli ze wszystkim tak jak wyjechał z salonu. Preferowany kolor czarny lecz może być też inny. Może być sedan lub kombi(avant) Jest mi to obojętne. Zapraszam Posiadaczy takiego auta chętnych je sprzedać do kontaktu w wiadomości priv. Jestem w stanie zaoferować kwotę ok 37 Tyś lub więcej. Całe opisane przeze mnie wyposażenie musi być zamontowane oryginalnie w fabryce! Zapraszam. Zdjęcie pełni charakter podglądowy. Dodający Vacosq Wysłano 03.12.2018 Kategoria Kupię