-
Prowadnica miarki oleju
Za nic nie mogę jej wyciągnąć. Czy któryś z kolegów miał może z tym doczynienia?
-
Prowadnica miarki oleju
Z rysunku wynika, że jest wciskana
-
Prowadnica miarki oleju
Panowie, mam pytanie czy ta metalowa rurka co wchodzi w blok od miarki oleju ma jakiś oring, czy ona jest wymienialna? Jak widać na foto u mnie w tym miejscu "poci się".
-
Dąbrowa Górnicza nakładki progowe
Witam kolegów Znalazłem nakładki progowe na olx do swojej audi. Problem mam w tym że sprzedający nie wysyła. Czy może jest ktoś z okolic Dąbrowy Górniczej i jest w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję.
-
Poszukiwana A4 b6 1,8T
Szukaj z q
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Czy któryś z forumowiczów z Radomia posiada VCDS? Potrzebny do aktywowania tempomatu
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę WAUZZZ8E73A339755
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Proszę o wycenę swiec żarowych audi a4 b8 2.0 TDI CAHA ?
-
A4 b5 co to za błąd?
kolego ladowanie tez sobie sprawdz
-
Dokładka zderzaka przód
nie bedzie pasowac
-
kostka od lampki podsufitki
Szczerze mówiąc jeszcze nie szukałem-brak czasu
-
kostka od lampki podsufitki
Dzięki kolego
-
kostka od lampki podsufitki
-
Błąd 17978
Witam, Panowie ostatnio podłączyłem vag i pojawił mi się jeden błąd-17978 co oznacza i gdzie szukać jego przyczyny? Moje auto 1.9 tdi,czasem po przekręceniu zapłonu miga kontrolka immobiliser auto zapała i gaśnie,po wyjęciu kluczyka i ponownym przekręceniu wszystko jest ok,zdarza się to sporadycznie. Proszę o jakieś informacje
sunset
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta