Treść opublikowana przez PyRaS
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Już nie pamiętam kiedy byłem na jakimś spocie ;P Jak się zbierze parę osób to można by podjechać
-
Problem ze świecami żarowymi
Rozwiązałeś kolego problem, mam też problem z grzaniem świec, wsio posprawdzane a teraz jak jest -18 to lekko nie jest z odpaleniem
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Wydaje mi się to dobrym pomysłem Niech się ludziska wypowiedzą
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Dokładnie, może jakiś odległy termin zapodać żeby był czas na namysł ?? Chociaż znając życie i tak biga z tego będzie. Jak by miało dość do skutku t proponował bym bar bieszczadzki nad zalewem (czy jak on tam się nazywa). Malowniczo przynajmniej tam. Pozdro
-
Halogeny jako światła dzienne
Jest moduł który obniża napięcie. Bez modułu nie ma takiej możliwości.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
A reszta ?? Chłopaki tacy chętni wszyscy byli.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
No dobra teraz na poważnie trzeba coś zorganizować. Nie ma przebacz. Ustalamy termin i miejsce ??
-
tzw. doprowadzenie do domu a4 b5
No tak tylko każde zapalenie lampek na postoju żeby sprawdzić co jest napisane na kartce powoduje załączenie oświetlenia dodatkowego ( pomijam zapalenie światła w czasie jazdy żeby osoba towarzysząca coś tam w nocy sprawdziła )
-
tzw. doprowadzenie do domu a4 b5
Piotrek a czy nie ma jakiś problemów z tym patentem ( czy coś się dzieje z bezpiecznikami - bo gdzieś czytałem że nie wiadomo czemu potrafią się przepalić w audi i vw??)
-
zwariowane wycieraczki
Sam właśnie mam w tym momencie tak jak u Ciebie i sądzę że kwestia jest samego przełącznika. Na nieszczęście tylna wycieraczka również przestała mi działać. Szukać będę puki co przy przełączniku chyba że diagnoza jest trefna.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
To co chłopy, piąteczek piątunio(3 kwietnia) malutkie spotkanie pod kauflandem ??
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Coś się rusza, może się uda spotkać w paru audiczkami
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Ciężko się ostatnio zrobiło z naszymi spotami:o Wysłane z mojego GT-S7275R za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Może wkońcu coś wypali i się zbierzemy do kupy??
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
No jeetem za a nawet przeciw:D tyle wolnego miejsca na lotnisku
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Siema Pany, Coś trzeba by zorganizować, bo kurde coś kiepsko ze spotami.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Można i wieczorkiem, ja wpadne tylko na chwilke bo przeprowadzke mam. Napiszcie o której. Może Hubi tym razem będzie miał opcje się zjawić. Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
To co sobota czy niedziela ??
-
po niedawnej zmianie oleju pokazuje kolejna zmiane w najblizszym czasie
Jeździć, olej starcza na 15 tysi lub rok Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
Qlimax b5 by Ramirez01
DRL to światła do jazdy dziennej Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Może za 2tygodnie uda się coś zorganizować. Powoli można się wypowiadać czy termin pasuje Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Całkiem fajny efekt z tym czerwonym carbon-em:thumbup: Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
Wymiana postojówki problem
Tam poprostu trzeba na siłę ją wyciągnąć. Taki urok tych lamp. W moim chyba z 10 minut walczyłem zanim jedną żaróweczkę wymieniłem. Ja podważałem sobie palcami i raz w jedną strone raz w drugą aż zaczeła wychodzić Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
A przyjemnie, było nas czterech nastepnym razem może uda się żeby było nas ciut więcej Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 za pomocą Tapatalk 4
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Bez modzenia też możesz;) Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 za pomocą Tapatalk 4