Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukash2006

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki dzisiaj to sprawdzę
  2. Witam W ostatnim czasie auto nie chce jeździć na gazie , falowały obroty i gasł , na benzynie wszystko ok, aż do wczoraj falowanie obrotów na benzynie, rzuca budą, i gaśnie. Rano do pracy nie wyjechałem odpalam, chwilkę potrzęsie budą (ok 6-7 sekund) i gaśnie. Miał ktoś takie objawy?? Ostatnio wymieniony czujnik temperatury,świece (Denso), na kompie do wczoraj brak błedów. Jedynie co mnie niepokoi to napięcie na kompie zamiast 14,4V to mam 13,7V
  3. Witam Kupiłem tylne lampy ledowe firmy DEPO, po wpięciu do instalacji w miejsce starych lamp , wszystko łanie świeci i działa oprócz połowy ledów , które ciągle migają. Połowa skrajne diody razem ze stopem świecą ładnie, natomiast wewnętrzna część miga i świeci słabiej. Lampy sprawdzane pod zasilaczem sieciowym świecą wszystkie . Z podpiętą opornicą równolegle oryginalną z zestawu czy jak ją wytne jest tak samo? Może ktoś miał podobny problem? Pozdrawiam http://www.directupload.net/file/d/4036/8i3evb2d_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4036/sbpy9pvu_jpg.htm ok problem rozwiazany, widoczną na zdjęciach opornice wpiąłem równolegle do ledów między masę a przewód od świateł postojowych pozdrawiam
  4. Wymieniony żarnik , wszystko działa pozdrawiam
  5. Ikonka od klocków pali się już od ponad miesiąca, ale jeszcze jakieś 3 mm klocka jest więc jeszcze nie wymieniłem , poprzedni właściciel twierdził że za dokładkę xenonów dał 700zł ( ale wiadomo jak to jest takie gadanie ) mogę w jakiś sposób sprawdzić czy to są oryginał czy chinol? Obrotomierz obrotomierzem, gdy nie odpaliłem auta ponownie tylko podjechałem do domu jakieś 3 km , to nawet licznik nie dobijał przejechanych kilometrów , dziwne rzeczy , dobrze Panowie jak dojde co i jak dam znać może komuś na przyszłość się przyda
  6. ok napiszę później, fakt że przednie klocki sa do wymiany , dzieki za pomoc
  7. No właśnie co ciekawe po zapaleniu świateł wywalało mi ten komunikat , po zgaszeniu i odpaleniu na nowo już nie wyświetlał się, aż do ponownego uruchomienia. Po pracy spróbuje podmienić żarnik i dam znać
  8. Witam W dniu wczorajszym zauważyłem , że nie działa mi światło mijania lewe. Do soczewek były dokładane xenony przez poprzedniego właściciela, autem zrobiłem przez rok ok 25tyś km nic do tej pory się nie działo. Od jakiegoś tygodnia często po włączeniu świateł wyświetlał mi sie komunikat BREMSE z czerwonym wykrzyknikiem( jednocześnie zapałała kontrolka od ESP i nie działał obrotomierz) . Odkąd nie działa światło nie ma tego komunikatu. Bezpieczników 20 i 21 brak, soczewka nie świeci ale działa regulacja wysokości świateł. Może ktoś z Was miał podobny problem ? Dzięki za wszelkie info
  9. ok tak też spróbuje , pozdrawiam
  10. Witam mam problem z wymianą postojówki w przednich kloszach bez soczewek, kręcę praktycznie dookoła wtykiem i stara postojówką i nie chce wcale wyjść a nie chce na siłę żeby coś nie pękło. Czy tam trzeba coś odciągnąć, wcisnąć, może o pół obrotu przekręcić?? Z góry dziękuję za pomoc
  11. witam wczoraj odebrałem audi po wymianie rozrządu i co sie okazuje gdy odpalam na zimnym silniku obroty są wyższe 1300 po jakieś 1 moze 2 minutach spadają na 900, natomiast przed wymianą jak odpalalem na zimnym mialem 1050 max, zauważyłem że auto też zrobiło żwawsze. Czy może być źle ustawiony rozrząd?? mechanik powiedział, że napewno jest wszystko dobrze założone
  12. Witam dzisiaj wybrałem się do sklepu w celu zakupu rozrządu ,a sprzedawca zapytał się mnie ile zębów ma mieć pasek 152 czy 153?? z góry dzięki za odp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.