Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpala , chwilę poszarpie i gaśnie?


lukash2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W ostatnim czasie auto nie chce jeździć na gazie , falowały obroty i gasł , na benzynie wszystko ok,

aż do wczoraj falowanie obrotów na benzynie, rzuca budą, i gaśnie. Rano do pracy nie wyjechałem

odpalam, chwilkę potrzęsie budą (ok 6-7 sekund) i gaśnie. Miał ktoś takie objawy??

Ostatnio wymieniony czujnik temperatury,świece (Denso), na kompie do wczoraj brak błedów.

Jedynie co mnie niepokoi to napięcie na kompie zamiast 14,4V to mam 13,7V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem bardzo podobne objawy jednego razu. Wszystko z audi bylo w porzadku az tu nagle wsiadam, chce odpalic i auto wariuje.. uruchamia sie, po sekundzie zaczyna szarpac, obroty skacza, rzuca buda i gasnie. Kilka odpalen i podobna sytuacja.

Okazalo sie, ze masa silnika sie poluzowala i dobrze nie stykala przez co komputer wariowal. Znajomy mechanior wszedl pod samochod, przeczyscil styk, dokrecil i audi jak nowe ;-) Dobrze, ze byl w poblizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ostatnio miałem podobny problem ;D znaczy pojechałem do sklepu i miałem przy sobie dwa zapasowe klucze od samochodu, wkładam drugi kluczyk normalnie diody sie świeco, odpalam, tylko kilka sekund pochodził, nawet nie zdążyłem pasów zapiąć i zgasł, wiec znów, potem znów próbuje i to samo, ale po chwili włożyłem ten pierwszy kluczyk i bez problemu odpalił

Też mam jeden problem na zimnym silniku, jak sie go odpala to kołysze nim ;D takie szarpania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie ten sam problem wczoraj bylo wszystko dobrze z moją audi dzis rano 4 razy próbowałem odpalic i za kazdym razem gasnie po chwili dopiero za 5 razem auto zaczelo normalnie pracowac.

moze ktos podpowiedziec o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...