Treść opublikowana przez przemo2184
-
Odpala , chwilę poszarpie i gaśnie?
Witam Panowie ten sam problem wczoraj bylo wszystko dobrze z moją audi dzis rano 4 razy próbowałem odpalic i za kazdym razem gasnie po chwili dopiero za 5 razem auto zaczelo normalnie pracowac. moze ktos podpowiedziec o co tu chodzi?
-
Migające swiatła pozycyjne.
Kolego doszedłeś co za przyczyna była z tymi żarówkami??? Bo pojawił się u mnie ten sam problem założyłem ledy i migają
-
wymiana separatora oleju odmy
Witam jeżeli możecie to podpowiedzcie bo ostatnio zauważyłem olej na trójniku który wychodzi z pokrywy zaworowej łączy sie z odmą i rurą filtra powietrza taki plastikowy czy to można gdzieś dostać i wymienic na nowy? może jakis nr podeslecie tej części? z góry dzięki
-
Zepsuta pompka sterująca kolektorem dolotowym
Witam własnie zauważyłem u siebie ten sam problem. ułamane mam to cięgno. Możecie cos podpowiedziec na ten temat? co z tym zrobić? cały komplet naprawczy tego dostepny jest tylko w serwisie ale koszt tego jest ogromny że tak powiem. Może uzywane odkupić i założyć jeli ktos bd posiadał?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam koledzy możecie pomóc co do wyboru radia i antenki? interesuje mnie coś w miarę dobrego za rozsądne pieniądze:) patrzyłem na ten zestaw CB RADIO YOSAN PRO-110 AR-SYSTEM F-ra VAT (3246072342) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ANTENA CB SIRIO AS 100 MAG + 2xGRATIS Sklep W-wa (3251129635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. możecie cos podpowiedzieć?
-
JAKIE CB Radio??
Witam koledzy jak możecie to pomóżcie mi w wyborze dobrego radia CB za dobre pieniądze. Wyszukałem sobie coś takiego CB RADIO YOSAN PRO-110 AR-SYSTEM F-ra VAT (3246072342) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego antena :ANTENA CB SIRIO AS 100 MAG + 2xGRATIS Sklep W-wa (3251129635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Możecie się wypowiedzieć na ten temat ewentualnie podsunąć coś innego dobrego a tańszego z góry dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatam jestem tu nowy i właśnie stałem sie nowym posiadaczem audi a4 b6 z 2001roku:)