Treść opublikowana przez bialy986
-
Polecane opony wielosezonowe
Zerknij na te https://allegro.pl/oferta/4x-yokohama-205-55r16-bluearth-4s-aw21-91v-13523819220
-
Polecane opony wielosezonowe
Jestem zadowolony i nie żałuję, że kupiłem. W zimie się sprawdziły, zarówno w mieście jak i w trasie. Przy obecnych temperaturach również nie mam zastrzeżeń. Ciśnienie trzymają, nie są głośne, w zakrętach dobrze trzymają.
-
Polecane opony wielosezonowe
Zdecydowałem się jednak na Dębice. Właśnie dojechały. Made in Poland, Dot 4521,wiec jeszcze ciepłe ?. Teraz tylko montaż i oceniać jak się będą sprawować.
-
Polecane opony wielosezonowe
No i już mam dylemat co brać. Dębica ze stajni Goodyear a Kléber z Michelina. Noty mają zbliżone, tylko podobno są głośne powyżej 100km/h i mniejszy bieznik. Vredestein drożej wychodzą, ale mam letnie i nie narzekam, a jeżdżę już ok 6 lat. Te Kleberki mnie zainteresowały...
-
Polecane opony wielosezonowe
Moje A4 też w podobnym wieku. Muszę coś wybrać zanim śnieg spadnie i to w rozmiarze 205.W służbowych kiedyś miałem Frigo 2 i bardzo dobrze się prowadziła na śniegu(ale to typowo zimową opona). Firestone widzę że podobnie parametrami wygląda jak Dębica ?
-
Polecane opony wielosezonowe
Posiada ktoś oponę Dębica Navigator 3? Muszę zakupić całoroczne i przymierzam się do zakupu owych Navigatorów 205/55/16.Wcześniej myślałem o CC2 lub Goodyear 3,ale cena wygórowana. Jazda po stolicy, czasem jakaś trasa 50 km, auto jak w profilu Q.
-
Spotkania na drodze
B7 creew avant na WG***** z klubową ramką i wlepka Dope,zaparkowana na Powiślu w serwisie Land.Pozdrawiam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dziś na Radzyminskiej ok 14:00 przy Młodzieńczej widziana czarna B7 avant na WJ z klubową ramką.Pozdrawiam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 9.00 na Nowogrodzkiej pod urzędem zaparkowana czarna B7 avant na WU.Pozdrawiam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika z czarnej B6 Division na WPU,widzieliśmy sie dziś na Trasie Toruńskiej. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Kratka zderzaka - zamiennik
Mam taką,trzymać się trzyma ale nie tak sztywno i mocno jak oryginał. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dziś na Poznańskiej przy Urzędzie miasta widziana B7 avant na WU***** z klubową ramką.Pozdrawiam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
W stylu garmina fenix jest skmei 1321. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Kupno opuszczonego samochodu
Poczytaj dokładnie jakie warunki muszą być spełnione żeby taki pojazd został zabrany jako wrak. Brak tablic,kół lub na kapciach,wyciek płynów ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Kupno opuszczonego samochodu
Jak SM zabieze taki pojazd i w ciągu 6 miesięcy nie zostanie odebrany przez osobę uprawnioną,uznaje się za porzucenie z zamiarem wyzbycia się. Pojazd ten przechodzi na własność gminy/miasta. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Sedan latający tył
Może być tak jak piszesz-tuleje tylnego zawieszenia.Ewentualnie jeszcze amory. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
No to dobra cena.Tylko sprawdź dobrze tą używaną nagrzewnice,żeby nie trzeba było rozbierać 2 razy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
Ja wymienialem ok 3 lata temu nagrzewnice i mechanik chyba wziął ok 300-400zl,już dokładnie nie pamiętam.Cena warszawska. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
Jak masz dużo cierpliwości,dokładności i podstawowe srubokrety a nie chcesz mieć pretensji do mechanika że coś polamal to możesz robić sam. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
Przerabiałem to u siebie więc wiem jak to wygląda.Nic nie pomagało.A że trafiło mi się to zimą to bez ogrzewania i otwartą szybą trochę pi*gało. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
Ciekawe tylko jak będzie grzala.Powodzenia i cierpliwości przy wymianie. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zapach płynu chłodniczego.
Nagrzewnica to ok 100zl Nissens. Robocizna myślę 300-400zl. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Jak macie siłę to słuchać całość.Polecam od 2:10.... gość się zapowietrzył jak heble :-)) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
Kiedyś u niego wymienialem wszystkie tuleje tylnego zawieszenia i cena części była praktycznie ta sama gdybym ja kupował ze zniżką,firma też ta sama.Z tymi mechanikami wiadomo jak jest :-/ Jak będę miał trochę wolnej gotówki to zajmę się tym smokiem. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
AEB gaśnie po odpaleniu.
Spoko.A jeśli chodzi o te dotarcie i zmianę oleju to masz jakieś wskazówki? Z tego mojego opisu co było robione to jest okej? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka