-
Profilaktyka układ smarowania i paliwowy
Można wszystko lać bez opamiętania tylko po co ??
-
Wstawienie drugiego silnika 2.0TDI do A4 B7
Do swojego BRD wstawiłem BVC z Mitsubishi.( silnik kupiony z głowicą)Przerobiona misa i pompa olejowa na 1.9 . Koszty jakieś 2tyś i swoja robota
-
Wymiana czujnika położenia wału
trzeba ściągnąć wtyczkę i wsadzić imbusa bodajże 6mm z zaokrągloną końcówką bo prosty nie wejdzie
-
Olej w filtrze paliwa. Kopci na czarno!!! (2.0 BRD)
zlej to brudne paliwo do słoika, jak czarne opadnie na dno to sadza, jak nie to olej, dpf masz
-
Rozrząd 2.0 tdi bkd
a wtykasz druty fi6 w rozrzad , koło zebate na wale na znak i ma grać
-
ASN umarł
najpierw to poszukaj co się stało , z tym olejem , że wycieka
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Swapik z Bwc na Brd wykonany, wszystko chodzi wzorowo, podziękowania dla kolegi Grześka za pomoc.
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
PRZY DPF ok, a jak zaślepiony ????
-
Uszkodzony blb
Brałem bez wtrysków, mogę dać tel
-
Uszkodzony blb
Wtryski i tak muszę przełożyć bo Bwc ma bosch a u mnie 170ka siemens, oby tylko wszystko spasowało
-
Uszkodzony blb
Ok czyli ten Bwc mi podejdzie , facet woła za niego 2 tyś słupek z głowicą rozrząd latem robił , przeleciała 250tyś i silnik można odpalić , auto jest po wypadku czy szukać innego
-
Uszkodzony blb
ok wrzucę awx czy avf , zgra mi się to wszystko z resztą BRD , czy po tym jakieś korekty trzeba robić bo pojemność inna chciałem to zrobić w miarę niskim kosztem , ew jak trafię na dobry motor to auto jeszcze mi posłuży
-
Uszkodzony blb
Ok, trochę się juź pogubiłem w tych kodach, czy poprzeczny z Lancera Bwc podejdzie i jakie mnie ewentualndie przeróbki czekają
-
Uszkodzony blb
w mitsu chyba był poprzecznie montowany o BSY CHODZI CZY INNY, będzie bez przeróbek pasował ???? , też mam walnięty brd i zastanawiam się z czego najlepiej wrzucić drugi motor , może bmn bo chyba był bez wałków
-
A4b7 2.0TDI Dymi spod maski
głowę pod maskę i trza szukać kopcenia, wieczorem w świetle latarki bdb widać skąd się kopci , ja się posiłkuję czasami małym lusterkiem na wysięgniku, też mi kopciła BRD-tka i wyszło pęknięcie kol. wydechowego nad turbo
jacek 3773
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta