Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez55

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Potrzebuje tarcze i klocki do a4b6 3.0 asn manual quattro. Nie jestem pewien jaki jest rozmiar. Jak by ktoś coś miał proszę na pw.
  2. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Samochód naprawiony i jeździ jak trzeba. Podsumowanie kosztów: Fazator wydechowy - 350 zł Nastawnik fazatora z zaworami - 250 zł Olej z filtrem - 250 zł Uszczelki, śruby, odma - 400 zł Rozrząd, serwis klimatyzacji, płyn, chłodniczy, uszczelnienie układu chłodniczego, robocizna - 2500 zł Obecnie kanał 93 pokazuje takie wartości. Samochód lepiej pali jak przed awarią. Nie wiem jak był ustawiony rozrząd wcześniej.
  3. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Powodem awarii była srubka którą odkrecila się od wariatora wydechowego. Składam właśnie wszystko, mam nadzieję że silnik będzie chodzić jak trzeba.
  4. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Jak sciagne pokrywa zaworów to zobaczę. Może srubka się odkrecila i koło pasowe go wyrwalo bo widać na nim że jest przejechany.
  5. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Rozumiem A masz może taka serwisowke do asn?
  6. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Czyli całkiem możliwe że ktoś już tam łapy wsadzał i źle skręcił. Jak będę jechał zawieźć części mechanikówi to wspomne mu żeby te zawory przykrecil na klej do gwintów. Kupiłem sam zawór nowy na allegro ponoć jakiejś niemieckiej firmy z około 65 zł. Rurki postaram się wyczyścić. Zobaczymy jak będzie lipa to udam się do aso.
  7. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Jasne sprawdzę. Mam też taka teorię, że ciśnienie oleju było duże ponieważ odma była nie drozna i wywaliło w najsłabszym miejscu. Zawór i odme już kupiłem. Rozrząd zostawiam mechanikowi żeby potem nie mówił że jakiś badziew kupiłem. Jak z nim rozmawiałem to mówił że robił już gorsze silniki ale tak na prawdę to nigdy nie wiadomo.
  8. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Wiesz każdy silnik ma swoje mocne i słabe strony. Mi się wydaje że jak by każdy silnik był serwisowany według zdrowego rozsądku a nie po kosztach to też problemów byłoby mniej.
  9. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Taki dźwięk towarzyszył przed awarią. 20190512_135709.mp4
  10. Podobny dźwięk do mojego jak mi wywalilo zawór fazatora w prawej głowicy. Parę tematów wyżej.
  11. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Znalazłem już parę tych czujników tylko każdy ma inny numer niż mój. Czy można je stosować zamiennie? Rozrząd oczywiście od razu też zmienię. Wystarczy sam jeden czujnik ten pęknięty czy wymienić całą tą część plastikowa z dwoma czujnikami? Czy może całość? Mój ma numer 22.100 213 a pod tym numerem jest jeszcze R206 C21 Znajduje zawory które mają numery 22. 100 213 następnie początek tego dolnego numeru mają inny np. N801 i końcówkę taka sama C21 I już nie wiem czy można wstawić tamte zamiast moich czy ten numer ma jakiś wpływ czy to jest tylko jakiś numer serii. Ehhh tyle pytań...
  12. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Nie wiem czy dobrze znalazłem ale to jest chyba czujnik zmiennych faz rozrządu. Wystarczy to zmienić czy cały fazator? Po nalaniu oleju i odpaleniu dosłownie na 2 sekundy silnik chodzi normalnie i wyrzucilo olej przez ten ukruszony zawór.
  13. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Rozrząd to na pewno. Ale jestem ciekawy co to za zawór od czego on jest. Na drugim zdjęciu widać jak jest ukruszony.
  14. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
  15. bartez55 odpowiedział(a) na bartez55 temat w 3.0
    Panowie cieknie spod dekla z tego czegoś za paskiem rozrządu i kołem. Co to jest? Wygląda jak jakiś zawór. Jest ukruszony delikatnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.