Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MONIKA1981

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167594.0 prosze bardzo mialem u siebie taki przypadek
  2. Witam wszystkich udało mi się otworzyć klapę , od środka bez większych wysiłków i strat. Potrzebne do tego są: klucz nasadowy 13 śrubokręty: płaski i krzyżak oraz WD 40 lub inny środek smarujący. Najpierw wykręcamy śrubkę nad klamka wewnętrzna następnie odciągamy tapicerkę z lewej lub prawej strony zależy jak i u kogo ja mam 99 rok auta u mnie było z lewej (chodzi po prostu o to z której strony lżej wyjdzie). Pierwsze próbujemy odpiąć zatrzaski z górnego czarnego plastiku (musimy uważać szczególnie na te środkowe w czarnym plastiku {patrz na zdjęciu tapicerki }) . Następnie wypinamy kostkę z tyłu zamka która jest odpowiedzialna za podświetlenie gdy klapa jest otwarta po wykonaniu tej czynności mamy 2 cięgna metalowe poruszające zamkiem jedne górne od zamka drugie idące od siłownika. By wypiąć te pierwsze wystarczy po prostu zsunąć w bok biały plastik w bok działa on na zasadzie zatrzasku i wtedy cięgno wysunie się z mocowania , drugie zaś by wypiąć musimy odkręcić siłownik by go cofnąć i wtedy wysuniemy zatrzask z prowadnicy. By klapa się otworzyła wykręcamy dwie nakrętki znajdujące się na bokach zamka którymi jest on przymocowany do klapy i powoli próbujemy zsunąć go ze śrub ( jeżeli zamek nie otwiera się gdyż jest zablokowany i posmarowanie WD nie pomogło spróbujcie małym śrubokrętem delikatnie "poszperać" w zamku. Możne wam przeszkadzać w jego wyjęciu mocowanie górnego cięgna możecie je delikatnie podgiąć do środka później wyprostujecie ). U mnie przyczyną było szkło które dostało się do zamka(gdyż 2 miesiące wcześniej straciłem szybę) po popryskaniu WD 40 i poszperaniu delikatnie śrubokrętem zamek odskoczył po wyjęciu wyjąłem szkło porządnie popryskałem i sprawdziłem kilkakrotnie czy działa przed złożeniem wszystkiego z powrotem. Na zdjęciu na którym są żółte kółeczka pokazują one gdzie wchodzą zatrzaski z tapicerki w klapę .
  3. ok nie ma problemu tylko dodaj tez ten opis a tego imige shacka trzeba usunac (bo opis wazny jest bo ja polamalem zatrzask jak patrzy sie na zdjecie tapicerki to najbardziej trzeba uwazac na te 2 srodkowe u gory) mam pytanie a jak sie pomaga na tym forum np ty piszesz co i jak a moje zdjecia to o co chodzi z tym nowicjusz itp da sie awansowac? moze bym tak jakos pomogl bys mi w gore?
  4. ja tu z rana pisze by pomoc i nie bralem do glowy czy to duze czy to male liery jak tak ci duze litery przeszkadzaja to nie czytaj a u mnie ten link dziala jak tos bedzie potrzebowal pomocy zdjecia wysle na poczte prosze pisac[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:11_________________________________________________ mam nadzieje ze beda te zdjecia
  5. http://my.imageshack.us/v_images.php TO SA ZDJECIA O KTORYCH PISALEM[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 05:56_________________________________________________NAJPIERW DELIKATNIE U MNIE Z LEWEJ STRONY U GORY ZA TEN CZARNY PLASTIK TRZEBA POCIAGNAC DO SIEBIE I 1 ZATRZASK PUSCI MOZNA NASTEPNIE SPROBOWAC TAPICERKE WYCIAGNAC W LEWO PONIEWAZ TE ZATRZASKI A RACZEJ METALOWE CZESC ZATRZASKU SA WSOWANE W PLASTIK I WTEDY MOZNA JA WYSUNAC A JAK NIE TO DELIKATNIE NAJPIERW POWOIEDZIALEM OD GORY POWOLI I DELIKATNIE WYCIAGAC DO SIEBI NAJBARDZIEJ TRZEBA UWAZAC NA TYM CZARNYM PLASTIKU PODKRESLAM TO PONIEWAZ ZA 1 RAZEM UDALO MI SIE WYJAC BEZ USZCZERBKU ALE ZAPOMNIALEM PODLACZYYC KOSTKE OD PODSWIETLENIA I PO RAZ 2 JAK WYJMOWALEM PEKL MI ALE SUPER GLU I OK [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 06:04_________________________________________________MIEJSCA ZATRZASKOWGDZIE WCHODZA W KLAPE TO SA TE PODLOZNE WYCIECIA
  6. WITAM OTWORZYLEM KLAPE KLUCZE I SRUBOKRETY SIE ZGADZAJA TYLKO ZE ZATRZASKI SA W INNY SPOSOB ROZMIESZCZONE I CALA TYLNA TAPICERKA JEST JEDNA CZESCIA PO 99ROKU A PRZEDSTAWIE TO NA ZDJECIACH DA SIE JA OD SRODKA ZDEMONTOWAC TYLKO TRZEBA UWAZAC NA ZATRZASKI PONIEWAZ LATWO JE WYLAMAC Z TAPICERKI
  7. a mozesz napisac jakie objawy byly bo u mnie jak za klamke ciegne odbija z kluczyka tez i z alarmu alei nie otwiera
  8. WITAM WSZYSTKICH . Mam taki problem : nie moge otworzyc tylnej klapy bagaznika jak naciskam na klamke przy podswietleniu ok dziala ale nie otwiera a z kluczyka tez nie moge otwozyc . Moze wiecie czy da sie zdjac tapicerke z klapy bez jej roztwierania by dostac sie do zamka. dzieki za wszystkie pomocne rady
  9. witam kolego i jak rozwiazales problem? mam podobny u mnie jak otwieram slychac ze silownik otwiera ale klapy nie otworze [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 20:56_________________________________________________ani z kluczyka zni z pilota nic nie dziala a od srodka nie wiem czy tapicerke mozna zdjac przy zamknietej klapie? [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 20:58_________________________________________________bo ja w elektronice laik jestem i to wszystko o tych mikro stykach to ciemna magia
  10. witam [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.