Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeguby wymiana?


pitman

Rekomendowane odpowiedzi

Póki nic nie stuka - wymień same osłony (proponuję LOBRO).

Ewentualnie możesz zdjąć przeguby, wyczyścić je i potraktować nowym smarem (jeśli dobrze pamiętam, LOBRO dorzuca je w komplecie z osłoną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesmaruj je i załóż nowe gumy, nie jezdzij tak bo będziesz musiał za chwilę wymianiać cały przegub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego jak długo jeździsz na takiej uszkodzonej osłonie.Ja miałem podobną sytuację.Rozwalona osłona, przegub nie stukał wymieniłem osłonę, nowy smar i po 2000 km zaczął stukać, więc zależy od szczęścia które polega na szybkim zauważeniu pękniętej osłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że trochę już minęło sądząc po wyglądzie.Na razie jest cicho nic nie słychać.

Kupię same osłony które lepsze lobro czy spidan?

Lobro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że trochę już minęło sądząc po wyglądzie.Na razie jest cicho nic nie słychać.

Kupię same osłony które lepsze lobro czy spidan?

Zdecydowanie LOBRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najlepiej wyszysc przegub ze starego smaru i z zanieczyszczen bo jak zostana zanieczyszczenia to Cimoga uszkodzic ten przegub. Tanij zmienic gume wyczyscic i smardar nowy niz caly przegub wymienic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem osłony SPIDAN I LOBRO to sama firma GKN nie produkuje - więc nie wiem co za różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania jeśli można: do mojej Zewnętrzne uzębienie: 38 Wewnętrzne uzębienie: 27 z firmy Lobro będzie dobry, czy jaki inny wziąć (b5 to b5 czy jest jeszcze jakiś inny podział?? ja mam AHL w razie co :naughty:) bo przyznaję szczerze że nie za bardzo się znam a chciałbym żeby było OK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były różnice w zależności od silników ....podając w sklepie rok i silnik sprzedawca Ci dobierze odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis miesiąc temu wymieniałem gumę i przed wczoraj na skrzyżowaniu skrecałem i usłyszałem huk no i ani do przodu ani do tyłu :( teraz sie zastanawiam ile mnie mechanik skasuje i mam nadzieje ze to tylko przegub...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis miesiąc temu wymieniałem gumę i przed wczoraj na skrzyżowaniu skrecałem i usłyszałem huk no i ani do przodu ani do tyłu :( teraz sie zastanawiam ile mnie mechanik skasuje i mam nadzieje ze to tylko przegub...
mi za wymiane przegubu skasował 50zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowa cena - wymiana osłony przegubu to też taka sama robota. Na pewno ze swej strony nie polecę nikomu przegubów po 80zł, jak również osłon po kilkanaście - sam chciałem kiedyś przyoszczędzić i potem zmieniałem przegub po raz drugi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowa cena - wymiana osłony przegubu to też taka sama robota. Na pewno ze swej strony nie polecę nikomu przegubów po 80zł, jak również osłon po kilkanaście - sam chciałem kiedyś przyoszczędzić i potem zmieniałem przegub po raz drugi;)

no niestety co jest tanie to jest drogie...zawsze się to potwierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...