-
Rezanie bixenonu
Bidzio jaki orientacyjny koszt samych BiLed? O ile mozna wiedziec
-
Rezanie bixenonu
Fafnasty z czego zamontowales BiLed do tych lamp?
-
Gdzie zrobić przegląd techniczny po swapie z 2.5 na 1.9 ?
Rok temu robilem taki przeglad wlasnie z 2.5 na 1.9 na OSKP i nic nie chcieli żadnych papierow gdzie to bylo robione przez kogo, totalnie nic. Wystawili swistek o zmianie silnika pozniej do UK i po sprawie
-
Analiza logów
to nie jest dawka tylko ilosc powietrza zasysanego przez turbine. Wpierw dojdz do ladu z doladowaniem pozniej zajmij sie przeplywka
-
Analiza logów
Geometria do przejrzenia ew turbina do przeczyszczenia bo widac ze sie scina
-
Analiza logów
A nie mowilem Dobrze ze problem rozwiazany
-
Rezanie bixenonu
Na jaka temperature nastawic i jak dlugo ma byc w piekarniku? Sznur butylowy szer 15mm czy inny?
-
Rezanie bixenonu
Co jest delikatne klosz? tzn na jaki klej nazwe mozesz podac? Bo wlasnie mam a6 c5 i chce przerobic na bixa tylko nie chce na klej do szyb tego kleic
-
pomocy
Motor zawsze da sie zmienic wiec nie masz co sie zalamywac Tylko do przodu
-
Rezanie bixenonu
A czym najlepiej skleic lampe żeby w razie czego dało sie ja ponownie rozkleic
-
pomocy
Lekka batalia przed Tobą jest. Wpierw zajmij sie cisnieniem oleju sprawdz. jak bedzei male micha na dól smok wyczyscic ew. pompe oleju wymienic i sprawdzic cisnienie. Co do obrotow to przyczyn moze byc duzo. Bez kompa ani rusz. Moze byc wszystko. Przepustnica podcisnienia nieszczelnosc w dolocie cewki kable WN swiece przestawiony rozrzad zle ustawiony rozrzad...
-
Analiza logów
jak nie dawno sciagales turbo to nie bedziesz miec problemu ze zdjeciem
-
pomocy
Nie sluchaj go tylko podjedz na pomiar cisnienia oleju manometrem wkrecanym zamiast tego czujnika i sie dowiesz. Byc moze ma racje a byc moze nie masz cisnienia jak sie rozgrzeje silnik. Metaliczne stukanie moze byc efektem slabego cisnienia oleju
-
Analiza logów
n75 coraz bardziej wysterowuje zeby zbijac a cisnienie rosnie tak jakby byl na odwrot załozony wlasnie pierscien
-
Analiza logów
Pierscien dobrze zalozony po czyszczeniu?
Mauros88
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta