Skocz do zawartości

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Ok, niech będzie dla potomnych - Wsadzone używki 1BE, co ciekawe, końcówka numeru 031 BG oraz G (tylne). Różnica na razie niewielka, śmignę w trasę, to zobaczymy. Zawiecha bez luzów, jest dość twardo wg mnie. Myślę, że wahacze już nie trzymają tak dobrze i dlatego auto jest dość twarde. Amortyzatory raczej robią swoją robotę. Temat do zamknięcia, nic się innego nie urodzi.
  2. Hej, Na forum jestem długo, brak czasu ostatnio doskwiera mi coraz mocniej, ale żeby nie tracić czasu, chciałbym rozważyć kilka opcji. A4 cabrio z ori 1BE - na przeglądzie wychodzi, że koło 60-70% sprawności mają amorki, oczywiście żaden nie jest wylany, odboje i osłony ok, a czuję, że nie tak ma być - po prostu w mojej opinii są zuzyte. Tu się rodzi pytanie - Amorki 1BE zamiennik Sachs/TRW - komplet wychodzi ok. 800zł na auto, dodajmy odboje - powiedzmy 900. Używane 1BE - 200-400zł, natomiast wiadomo... nie zweryfikujemy stanu. Myślę też o Bilstein'ie B6, ale nie wiem, jakie to koszta. Spotkałem się też tu z opiniami, że po włożeniu amorków od 1BA (zwykłe) do tych sprężyn, będzie bardziej komfortowo, na czym, nie ukrywam - mi zależy. Krótko i na temat - co polecacie i w jakich pieniądzach? Z góry dzięki i pozdrawiam.
  3. no to nie ma problemu, po prostu Ci wysle emulator do rns'e i pojdzie bez kodowania. Napisz na pw
  4. Dosc duzo pracuje przy samochodach, mam pewne doswiadczenie. Dla zastosowania o ktorym piszesz, uwazam, ze klucze udarowe elektryczne do 400zl to praktycznie ta sama polka. Sam posiadam marketowego Hamrona, jednak w wersji przewodowej, bo nie moge sobie pozwolic na wyladowany akumulator. Zdarza sie, ze trzeba odkrecac srube recznie, bo nie ma sily jej odkrecic. Klucze akumulatorowe Milwaukee, Dewalt i tym podobne sa naprawde godne polecenia, jednak na dwukrotna zmiane kol w ciagu roku to nieuzasadnione ekonomicznie, naprawde:) Klucz pneumatyczny u CIebie odpada, wiec ja proponuje albo wydatek do 400zl (ryobi i tym podobne marki, bardzo zblizone parametrami) , potem jest dlugo dlugo nic i potem sprzet profesjonalny, ktory odkreci wiekszosc rzeczy (1300-1500zl i w gore). Amen
  5. Jasne, natomiast powiedz mi jedna rzecz: jesli masz vag'a i sobie zakodujesz aux, to zrobie Ci taki kabel, natomiast jesli nie masz gdzie zakodowac, to zrobie kostke pod normalny emulator, rns-e bedzie w trybie zmieniarki wpuszczalo aux. P.S. - niestety na tym kompie nie mam pl znakow, za co przepraszam.
  6. sprawdź, czy dobrze podłączyłeś masę, jeśli tak i nadal nie działa, to pisz do sprzedawcy:) Jeśli i to nie pomoże, to mam takie emulatory po 59zł z wysyłką, działa na 100%.
  7. gdzieś był schemat na forum. pójdzie Ci to.
  8. zadziałać może tylko ten ipod w oryginalnej stacji. Oryginalny bluetooth audi nigdy nie pozwalał na strumieniowanie muzyki. Jakbyś miał problem, daj znać - mam emulatory odblokowujące wejście aux w radiu;)
  9. DeeJay_Kill

AUX concert 2

cześć. Z tego nic nie będzie, bo to zwykły kabel, bez elektroniki. Radio nie wejdzie w tryb zmieniarki. Jakby co, mogę pomóc - robię takie emulatory, zajrzyj do działu sprzedam:)
  10. hej. jeśli masz zmieniarkę fabryczną, to przełącznik, jak kolega wyżej napisał. Jesli nie masz, to potrzebujesz emulatora zmieniarki, do którego podłączysz telefon;) Jakbyś taki potrzebował, mam:)
  11. zostało 7 sztuk. Podbijam;)
  12. Hej. Potrzebne mi na przód i tył, mam cabrio i quattro, ale chyba to nie robi różnicy. Potrzebne są sachsy, bilsteiny - coś w ten deseń. Na pewno żaden gwint, nic z tych rzeczy:) Może być używane 1BE, ale wtedy muszę mieć pewność, że jest w bdb stanie. Sprężyn nie potrzebuję:)
  13. Zobacz ofertę Amortyzatory 1BE przód/tył Hej. Potrzebne mi na przód i tył, mam cabrio i quattro, ale chyba to nie robi różnicy. Potrzebne są sachsy, bilsteiny - coś w ten deseń. Na pewno żaden gwint, nic z tych rzeczy:) Może być używane 1BE, ale wtedy muszę mieć pewność, że jest w bdb stanie. Sprężyn nie potrzebuję:) Dodający DeeJay_Kill Wysłano 03.11.2018 Kategoria Kupię
  14. Zobacz ofertę EMULATOR AUX AUDI VW SEAT SKODA Hej. Ponownie wystawiam na sprzedaż emulatory, robię nową partię. Dla niewtajemniczonych : Podłącza się to do radia. np. concert I, concert II, symphony, czy którego tam chcecie, przełączacie radio w tryb zmieniarki i możecie sobie podpiąć np. telefon i odtwarzać muzykę, youtube, czy kto tam co będzie chciał;) Montaż prosty, kwadrans roboty. Instrukcję dodaję do kompletu. Jakość dźwięku zależna od jego źródła i od niczego innego:) Jakby co, to pisać, pytać. We wtorek będę miał dostępnych 10 szt, wysyłam to listem poleconym priorytetowym. W cenę wliczona wysyłka Cena 59,00 zł Dodający DeeJay_Kill Wysłano 03.11.2018 Kategoria Sprzedam
  15. Hej. Ponownie wystawiam na sprzedaż emulatory, robię nową partię. Dla niewtajemniczonych : Podłącza się to do radia. np. concert I, concert II, symphony, czy którego tam chcecie, przełączacie radio w tryb zmieniarki i możecie sobie podpiąć np. telefon i odtwarzać muzykę, youtube, czy kto tam co będzie chciał;) Montaż prosty, kwadrans roboty. Instrukcję dodaję do kompletu. Jakość dźwięku zależna od jego źródła i od niczego innego:) Jakby co, to pisać, pytać. We wtorek będę miał dostępnych 10 szt, wysyłam to listem poleconym priorytetowym. W cenę wliczona wysyłka