Treść opublikowana przez STASIU227
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
kolego a co z dopływem powietrza do ic?? tesz bende montował takie halogeny
-
Sprężyny
Witam spasują te sprenżyny do audi a4 sedan 1.9tdi 1Z. http://allegro.pl/sprezyny-hr-35mm-vw-audi-i2188940348.html
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
jeszcze jedno z lampki w podsufice wychodzą 3kable na lampke a w tej nowej lampce mam 6 kabli
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
no to zobaczymy pochwale sie jak założe.
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
to co nie ma szans zamontowac takiej lampki w podsufice z szyberdachem a jak by zamontował ją tu na tym wybrzuszeniu??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb7a4abd2ed62714.html
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
e może nie bendzie tak żle :gwizdanie: poczekam bo kolega Góral.tz ma wysłać zdjecie jak jest w orginale
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
kolego ja mam taki ukos z tyłu podsufitka z szyberdachem
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
jak bys dał rade
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
kolego zeby wyciać otwór musze sciagac podsufitke??
-
[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu
Witam chce założyc lampke z tyłu w podsufice i mam kilka pytań.... jak wytne miejsce na lampke to do czego mam ja przykrecic zeby nie goniła jak pociagnoc kable zeby było najprosciej oto zdjecie lampki
-
[B5 AJM] Ściąganie materiału boczka?
Witam ja tak robiłem aby zdjąć rozgrzałem ten plastik wokół bolca jest ich tam pare odchodz idealnie ja użyłem do tego lutownicy fajnie rozgrzewało ale jak kto woli ja wyklejałem boczki eko skórą. a pużniej wkładasz wszystko spowrotem na miejsce i zgrzewasz.
-
[B5 1Z] Większa moc
przy wymianie musze gdzies jechac do pompiarza czy sam je wymienie??
-
[B5 1Z] Większa moc
http://moto.allegro.pl/wtryskiwacze-audi-a4-vw-passat-b5-1-9-tdi-afn-110-i2083649052.html takie cos jest to warte gosć mówi ze są ok. przebieg ponoć 21500km
-
[B5 1Z] Większa moc
kolego taki program ile??? nie chce cudów ale 110km-115km w zupełności mi wystarczy.
-
[B5 1Z] Większa moc
Dzieki wam człowiek nie pomyśli jakie skutki to może mieć a odrazu by kupował szkoda mojego silnika jeszcze do tego 1Z. myślałem o wtryskach wiekszych dzis wycinam katalizator to zobaczymy jak bendzie. A nie długo pochwale sie swoją brykom . jeszcze zostało mi założyć klimatyzacje i bendzie miodzio.
-
[B5 1Z] Większa moc
Witam wszystkich co myślice o takim wynalazku?? http://moto.allegro.pl/nowosc-chip-box-diesel-audi-vw-ford-skoda-seat-i2111907826.html
-
[B5 1Z] klima czy podejdzie
Witam mam pytanie bo na forum ma gość do sprzedania klime z audi A4 Avant 1.8T quattro. i czy podejdzie mi ta klima do mojej audi a4 b5 1.9tdi. kod silnika 1Z.
-
[B5 1Z] Błotnik- czy podejdzie?
Dzieki kolego własnie trafił mi sie taki pod kolor szkoda ;(. lampy mam poliftowe założone ale ta listwa!
-
[B5 1Z] Błotnik- czy podejdzie?
Witam podejdzie mi błotnik do audi a4 sedan z kombi? ja mam rok 95. a tamta ma 2000r.
-
[B5 1Z] Obcie podsufitki alcantara
Witam ile poczebuje metrów na obicie podsufitki alcantara w audi a4 seda z szyberdacham i jaki klej najlepszy???
-
[B5 AFF] [B5 AFN] Światło wewnątrz samochodu nie świeci podczas otwierania dzrzwi
kolego było
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Nie warto szkoda auta!!!!
-
[B5 1Z] Lampa przednia polift
A jak bym kupił lampe od anglika i przełożył klosz to wszystko bendzie ok???????????
-
[B5 1Z] Lampa przednia polift
Witam powiecie klubowicze jak doprowadzic ta lampe ;( do normalnosci
-
[B5 1Z] Ciężko pali
jeszcze dla pewnosci nastawnik może tesz byc przyczyna???????? bo mam go do czyszczenia bo mi drga auto na 4 i 5biegu.