Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

STASIU227

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STASIU227

  1. STASIU227 odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Układ Jezdny
    jaki wymiar tarczy ? A musze cos zmieniać? czy wytarczy że kupie większe???
  2. STASIU227 odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Układ Jezdny
    Ja myślałem o takim komplecie BOSCH TARCZE+KLOCKI PRZÓD PEŁNE AUDI A4 B5 280X13 (2502390586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. STASIU227 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam prosze o opinie chce wymienic tarcze z przodu razem z kolckami do audi a4 b5 1.9tdi tarcze są pełne 280mm . Jakiej firmy polecacie tarcze kupić.
  4. Zapomniałem dodać 2 tygodnie po zakupie kobieta chciała mi zrobić z audi malucha <br /><br /> <br /><br />
  5. Witam jestem posiadaczem audi a4 b5 1.9tdi silnik 1Z najechane 330203 rok 1995r. W aucie zmienione: Tempomat oklejenie folią listew Malowanie całego auta i zmiana koloru zmiana lamp na II lift przód i tył zamontowany podłokietnik wymiana olei i rozrządu wymienione całe zawieszenie montaż kratek podświetlanych po II lifcie montaż halogenów w zderzak przedliftowy niestety wymiana skrzyni biegów wymiana kierownicy na polift i chyba tyle. zaraz po zakupie <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> A TO STAN OBECNY <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Aktualne zdjęcia wpadły na pokład skóra
  6. STASIU227 odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne autko jakie sprężyny są założone
  7. Witam jakie żarówki wsadziłeś w to halo <br /><br />
  8. zamykam auto z pilota pilot dokładany i zamykają mi sie wszystkie dzwi podłaczyłem sobie żeby sie tesz szyby zamykały z pilota rok auta to audi a4 b5 1995 1Z. i da rady co zrobić bo nic mi sie nie zapala w aucie jak go otwieram
  9. Witam co zrobić jak ja wyłaczam alarm w aucie to mi sie nie zapala żadne światło dopiero jak otworze dzwi cza kupić jakiś moduł??
  10. ja kolego jezdze już 4miesiace i nic sie nie stało
  11. STASIU227 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    kup sobie białe ledy ładnie wyglądają
  12. ja w swojej b5 robiłem całe oświetlenie i kable ciągłem z kostek ale jak masz oświetlenie z przodu to przeciągni kabelki pod wykładziną i podłącz ledy ja użyłem ledy w takiej taśmie i świeci idealnie
  13. tesz mam do wymiany łożyska i ktoś mi powiedział że te FAG są dobre co polecacie??
  14. STASIU227 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Audi A4 B5
    podpinam sie pod pytanie ??
  15. :facepalm::facepalm: ten temat zaczyna przypominać "kącik Wesołego Downa" Kolego 10W-40 nadaje sie do smarownia zawiasów w domu albo w piwnicy masz ponad 200 stron o tym co do czego sie leje , na samej górze każdej strony masz info a Ty wyskakujesz tutaj jak Filip z konopii mocniej sie klepni:doh::doh::doh:
  16. Witam zmieniam olej mam najechane 333000km mam silnik 1Z audi a4 b5. moge kupić ten olej aktualny olej to Shell Helix HX7diesel 10W40 http://moto.allegro.pl/valvoline-maxlife-10w-40-10w40-5l-promocja-i2286641699.html
  17. mi tesz stukał klocek miałem blasze jakoś dziwnie wygiętą, sprawdz blaszke przy klocku
  18. auto ładne udanych modów:a4fan:
  19. A powiecie mi koledzy mi stuka w prawym kole z przodu tylko jak gwałtownie rusze co to chyba nie magiel???
  20. Powtarzam jeszcze raz nastawnik nie jest brudny jest źle złożony albo jak ma softa to wina softa tyle. ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- Dokładnie koledzy źle składacie nastawniki wszyscy popełniacie ten sam błąd, borykałem się z tym dziesiątki godzin i nie zliczona ilość rozbieranego nastawnika w końcu doszedłem do tego dlaczego poszarpuje przy płynnej jeździe przy niższych obrotach.Wielu się z tym boryka na różnych forach. Podpowiem krótko wina leży w nastawniku nic nie trzeba ciąć ani kombinować a moja pomoc prze ten post jest taka że wielu osobom pozwoli to uniknąć zbędnych kosztów na poduszki, plecionki i inne bzdety. Rozbierać analizować składać i może nawet nie świadomie komuś się uda dobrze złożyć nastawnik bo jest to banalna wręcz przyczyna ,ale diabeł tkwi w szczegółach. Przepraszam że nie podpowiem w prost o co biega, trochę panowie samozaparcia. Pozdro. Akurat moglbys powiedziec,bo niektorzy sie mecza ktorzy nie maja wiedzy.I potem przeklinaja ze sie wzieli a tak bedzie latwiej po to forum Ja akurat zawsze nie mialem klopotu z nastawnikiem i jakos skladam i rozkladam z zamknietymi oczami i zawsze smiga:decayed: Dlatego jak sie nie ma wiedzy to się nie bierze za rozbieranie pompy wtryskowej. Sory ale nie moge sie powstrzymac na C*h*j jestes na tym forum zeby samemu czerpac korzysci nie jezdzac po mechanikach a inni niech jezdza i placa.Takiego czegos nie rozumiem.Zobaczymy jak ty bedziesz potrzebowal pomocy.:thumbdown: Tesz borykam sie z tym problemem od jakigoś czasu i poniosłem ogromny koszt wymieniając podzespoły , kolega go rozwiązał ino nie chce sie podzielić wiedzą to wiesz co zrób kolego PEOY32 walni sie w łeb:glupek2: .
  21. ja mam 1Z 95 i kupiłem polifta to czeba podpiłować miejsce na cycek bo nie otworzysz maski
  22. pasuje tak jak kolega wyżej napisał nadwozie jest to samo tylko pakiet stylistyczny jest inny.
  23. załuż osłone przynajmniej paski ci dłużej wyczymają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.