Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli chodzi o modyfikacje mojego samochodu to narazie patrze na optyczny , samochód posiadam rok do tej pory zdążyłem zrobić:

Audi ma nowy lakier czarny mat, i nowe lampy z tyłu red-white, na wiosnę planuje obniżyć i założyć alumy 17 :) i lampy przednie bo mam oryginalne i nie psuja hehe.

Zdj_cie_0001.jpg

Zdj_cie_0009.jpg

Zdj_cie_0012.jpg

Opublikowano

felga, gleba i lampy poliftowe, bo narazie czarny mat jaj nie urywa :wink4:

Opublikowano

Większa fela,lampy,gleba i znaczek audi na błotnik bo przed malowaniem widzę nie zaszpachlowałeś miejsca a teraz takie wgłębienie :sick3: .Jakoś ten mat do mnie nie przemawia teraz ale ważne,że tobie się podoba.

Opublikowano

czarny mat będzie robił robotę w połączeniu z 18ką, nie baw się w mniejszą felgę!

Opublikowano

no wedlug mnie to troche zjeban. przez ten mat

Opublikowano
  • Autor

po malowaniu jeszcze znaczka tam nie założyłem przed zdjęciem, a znaczek chciałem zostawić :) ale zając mnie to na pewno na następna wiosnę będzie nowy lakier , bo z zawodu lakiernikiem jestem to tam żaden problem :)) , a to jak piszecie to gleba i alumy musi być

Opublikowano

Narazie ten mat powoduje że auto wygląda jak po pożarze :wink4: ale spokojnie. Jesli zastosujesz się do w/w rad kolegów to będzie wymiatał, bo lampy, felge itp duzo osób zmienia, ale mało kto maluje auto takim lakierkiem, wiec troche pracy i nikt złego słowa nie powie :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ja chciałem mieć samochód inny niż te co wszystkie w połysku,

Opublikowano

Czarny mat super tylko tak jak chłopacy piszą gleba i duże koło musi być.Ja bym tu widział jeszcze body RS :kox:

Opublikowano

Kazdy ma swoj gust panowie :)... Mnie osobiscie sie podoba, ale zostaje przy białym :). Grill tez malowales ?:D:D

Opublikowano

planujesz cale zawieszenie zmieniac czy same sprezyny?? to jest 1ba?? :hi:

Opublikowano
  • Autor

tak tak grill tez malowałem , ale to dlatego jak go kopiłem myłem go myjką chciałem zmyć muchy i tak zmyłem ze mi odpad chrom , ale będę kupywal bez znaczka grill, a jeżeli chodzi o zawieszenie to będę kupywał same sprężyny nie potrzebuje gwintu, porostu za wyskoki jest na serii :>

Opublikowano

tak tak grill tez malowałem , ale to dlatego jak go kopiłem myłem go myjką chciałem zmyć muchy i tak zmyłem ze mi odpad chrom , ale będę kupywal bez znaczka grill, a jeżeli chodzi o zawieszenie to będę kupywał same sprężyny nie potrzebuje gwintu, porostu za wyskoki jest na serii :>

poprawka - zostaw znaczek na grillu, ten bez znaczka pasuje do audi jak statecznik z F16 do Lanosa, jeśli już zostaw znaczek w czarnym macie, ewentualnie kup od S'ki, albo od RS'ki :decayed:

do takiego lakieru tak jak koledzy wyżej piszą - dobre koło, minimum 18 i obowiązkowo gleba - gwint, nie sprężyny :good: no i soczewkę na przód zdało by się założyć. jak go położysz i założysz koło to będzie suty rwał z tym matem :cool1:

Opublikowano

a ile chcesz za te sprezyny co masz u siebie jak wyjmiesz??

bo ja chyba bede u siebie zmienial na wyzsze :hi:

Opublikowano
  • Autor

kolega junior_tdi dobrze napisal jak te modyfikacje zrobie to bedzie fajny samochod ale to powoli :>

a lezeli chodzi o mariuszbazar to szczerze mowiac to nie wiem moze 100zl bym dostal za nie,jak bym mial to sciagniete to dam ci znac.

Opublikowano

ok. czekam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam :)) jestem użytkownikiem forum już od jakiegoś czasu, dzisiaj chciałbym się pochwalić moja Audi głębiej.

W moich rękach audi jest już ponad rok kupując ja była w standardowym stanie:

*silnik 1,9TDI 110km AFN

-pod maska tylko został wyczyszczony kolektor dolotowy i zaślepiony EGR

* nadwozie

- standardowy kolor jaki miał Audi był granatowy,ale po dłuższym czasie postanowiłem zmienić kolor

wiec pomalowałem Audi na czarny mat efekt nie jest zły :dd

-standardowe koła 15 zastąpiłem alufelgami firmy RH 17 przód 225/45 tył 235/40 :):)

-hamulce standardowe,zostały tylko pomalowane zaciski na czerwony kolor poprawia wygląd samochodu.

-zawieszenie jak narazie standard, czeka na założenie sportowych sprężyn(jak będzie gotowe fotkę wkleję)

-z tyłu lampy zamieniłem standardowe na red-white firmy DEPO, nad przednimi się zastanawiam jakie kupic,

czy czarne czy srebrne, czekam na komentarze możne coś doradzicie :))

*reszta nadwozia pozostaje bez zmian, możne jaki mi się znudzi czarny mat to pomaluje na coś innego :DD

a w wyposażenie samochodu wchodzi:

-2xair bag

-climatronik

-el.lusterka

-2x el.szyby

-c.zamek i alarm

-jasne wnętrze

samochód z 1996r to co tu oczekiwać;pp

*Fotki:

-początkowy efekt:

http://s19.postimage.org/gx34vbwyb/20110131.jpg

http://s19.postimage.org/5m0h6yq37/20110131_002.jpg

-prace przy malowaniu:

http://s19.postimage.org/a96j8qdg3/20111001.jpg

http://s19.postimage.org/crwtn5ok3/20111001_001.jpg

-przed malowaniem:

http://s19.postimage.org/wcbcpxp5f/03122011392.jpg

http://s19.postimage.org/5sirnsolv/03122011393.jpg

-efekt końcowy, tylko jeszcze będzie gleba:

http://s19.postimage.org/ls1f7cknn/DSC01915.jpg

http://s19.postimage.org/9rfz6md8z/DSC01917.jpg

http://s19.postimage.org/nz5nv9pxv/DSC01918.jpg

Komentarze miło widziane :)) pozdrawiam.

*Dorzucam zdjęcia wnętrza samochodu:

http://s19.postimage.org/dwhqol8r7/Obraz_001.jpg

http://s19.postimage.org/6510q14lv/Obraz_002.jpg

http://s19.postimage.org/ggddiowb7/Obraz_003.jpg

http://s19.postimage.org/ed2yb0wib/Obraz_004.jpg

http://s19.postimage.org/68uu6aa37/Obraz_005.jpg

http://s19.postimage.org/jr1qikm8j/Obraz_006.jpg

http://s19.postimage.org/oqz6qirv7/Obraz_007.jpg

http://s19.postimage.org/ei6pkp3tf/Obraz_012.jpg

http://s19.postimage.org/85w5olq4z/Obraz_013.jpg

Opublikowano

Przydały by się jakieś fotki, jestem ciekawe jak wygląda : )

Opublikowano

opis zacny a fotki ???

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie wiem jak się dodaje bo ta strona się zmieniła i nie wiem jak dodać:((

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.