Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Az blaga o glebe i lampiszony w przodu :wink: No i lepsze fotki tez by sie przydalo cyknac jak juz te springi zamontujesz

Opublikowano
  • Autor

mam mam podłokietnik a moim zdaniem to szary kolor tej tapicerki , jak zrobię fotkę to ja wrzucę.

a pod rejestracja nie ściągałem bo to był dopiero podkład a gdzie nie trzeba było to oklejałem, a jeżeli chodzi o malowanie to malowałem wnęki w drzwiach i cały z góry a komora silnika i klapa z dołu został stary kolor, mi to nie przeszkadza a nie mam zamiaru sprzedawać samochodu wgl.:dd

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

jeżeli chodzi o brud to masz kolego racje, ale fajnie się go myje wystarczy sama woda bez żadnych szamponów i samochód czysty.

Opublikowano

Mnie ziomuś ogarnia mat na aucie, ale słyszałem że rysuje się dosyć szybko, a raczej psuje się ten mat... ktoś coś ci mówił a propos?

Opublikowano
  • Autor

ja z zawodu lakiernikiem jestem to tak szczerze myślałem ze tez ten mat to będzie konina ale powiem ze nie ma źle z tym lakierem, wady sa takie ze brudzi sie szybko, no i na macie jak masz jakies ryski np. po myciu samochodu to tego nie spolerujesz jak normalny lakier w połysku:)

Opublikowano

trzeba się cackać gorzej niż z kobietą eh ten mat, co nam przyszło :)

(grunt że tragedii nie ma - a i fajnie się prezentuje)

Opublikowano

Macik jest przekozacki :) Faktycznie lampy przód do wymiany, przyciemnić szybki a lampy tył bym zostawił :)

Opublikowano

Ale co z tymi lampami, sciemniac klosze? :naughty:

Opublikowano

Malowałes baza i na to lakier ??

Niektorzy to wala tylko baza i nic wiecej pozniej sie brudzi i rysuje a jak dasz lakier na to wtedy jest jak zwykly polysk w utrzymaniu czystosci i sie nie rysuje

Opublikowano
  • Autor

normalnie malowałem bazą a na to lakier bezbarwny matowy, gdybym pomalował samą baza to ten lakier by na nic nie był odporny zaraz jakieś odpryski i wgl, dlatego stosuje się bezbarwny zęby ta baze(kolor) ochronić przed czynnikami zewnętrznymi.

Opublikowano

Piękne wnętrze :naughty: u la la :whistling: skąd wziąłeś taką wersję tapicerki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wnętrze standardowe, tylko ja pomalowałem uchwyty (rączki) drzwi, a poza tym bez zmian.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładne autko jakie sprężyny są założone

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc nie wiem bo dostałe je od kumpla za free a nic nie pisało na nich:(( sam jestem ciekaw

Opublikowano

Reszta opisu samochodu w przednich wątkach.

pozdrawiam...

Zrób jeden konkretny wątek, a nie co nowe zdjecie to kolejny watek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.