Treść opublikowana przez mloody
-
AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS
czy ja wiem... dobre koło i gwincior to nie są nie botyczne pieniądze - oczywiście jak w dobrej cenie się trafi. A oszczędzanie na b7 wiadomo nie należy do łatwych rzeczy, no chyba że zarabia się krocie ---------- Post dopisany 07-05-2012 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 05:23 ---------- grill zrobiony, fele jakieś są ,i auto wjeżdża dzisiaj na malowanie... ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- grill zrobiony, fele jakieś są ,i auto wjeżdża dzisiaj na malowanie...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ale wczoraj był mały meet z kolegą Spiidy, może coś na weekend ogarniemy, kto chętny?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
czarna b6 kombi na blachach DKL podajże, klubowe ramki, na karola miarki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
kicha nie dojechałem...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wbijać drzwiami i oknami zapraszamy
-
Prosba o pomoc. Klikniecie lajka na Facebook'u.
gemacht herr Oficer
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
barbekju zorganizuje kilka osób będzie weselej, może ktoś się z forum z nami ustawi...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spiidy jakaś ustawka na majówke? Coś się będzie działo u nas? Ktoś z nas wbija na Majovwke w Ułężu?
-
[A4 AFN]
Ale co z tymi lampami, sciemniac klosze?
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- motor od trabiego?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
UFC3 tragedii nie ma, ale spodziewałem się czegoś lepszego
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
B6 odpada, jedyny powód to że potrzebuje turbine A6 czy tam S6 odpada bo wole mniejsze ... no ale S4 B5 jak najbardziej na tak bo jak inni piszą, po jaki ch... mi b7 na drugie auto, no i jaka różnica jeszcze w cenie
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
zakładając ten temat nie byłem zdecydowany, teraz ogarniam co jest pięć i wybór padł na s4 b5, dziękówa
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
done
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
Taki mądry jesteś, a zadam tobie jedno pytanie... znasz mnie że tak o mnie piszesz? Po drugie jak nazywa się dział - na każdy temat z tego co widze... Po trzecie nie mówiłem 70k tylko o kwocie 50k, a pozatym nie pasuje ci wątek to bujaj wroty. (mówisz że jeżdże AFN tylko... hah, no i dumny jestem z tego, a to że mam B5 po lifcie 2.8 to nie wiesz co? *fakt że na sprzedaż teraz bo odkładam na jedno wymierzone z dwóch aut powyżej) ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- i jakby nie było kwota bardziej zadowalająca niż na b7, rozwialiście moje wszystkie nie ogarnięte myśli i dziękówa wam
-
Siłownia
Listem priorytetem pocztowym
-
Kolejna prośba o głosy ;)
poszło ->
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Szykuje się nam pomału nasze polskie widowisko, coraz więcej dobrych bokserów
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
Quuuuuuuuu! i te mody momencie przybywaj!!!
-
[A4 AFN]
trzeba się cackać gorzej niż z kobietą eh ten mat, co nam przyszło (grunt że tragedii nie ma - a i fajnie się prezentuje)
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Dziewczyny pozdrawiam
-
Mają ludzie fantazje :)
Żałosne
-
Siłownia
Poprostu doczepiamy do nich ciężary, inne metodyka wykonywania treningu, inaczej się rozkłada ciężar itd. Poprostu coś innego. Chyba że dodaje się jeszcze je, żeby więcej ważyć i robić bardziej intensywny trening z innymi ciężarami... 2 opcje.
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
moi koledzy, z upalania wyrosłem, z udowadniania na drodze też, szukam coś w stylu - świetnie wygląda, fajnie brzmi, i na bardzo krótkie trasy. Rocznie robie od 8 do 10 tyś km. Jedyne większe wyjazdy planuje na zloty. Jak S4 to auto na szczególne okazje, a po ziemniaki to AFN Oj coś czuje że kupić 3.0 tdi i robić nim miesięcznie 700km to lekka przesada... nie wiem sam. Ale chyba najrozsadniej S4, na RSa nie położyłbym tyle. Ogólnie przewiduje 30kawałków. Wiadomo do b7 conajmniej dodać 20k. To jak? Bralibyście na dojazdy na treningi i weekendowe voyage z kobietką ese czy siódemeczke? Wiem że truje dupe, ale nosie mnie już heh, pozdr panowie.