Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko o siłowni,treningach i nie tylko..

Życzę miłej pogawędki... :hi:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się od roku co miesiąc zbieram żeby zapisać na siłkę ale jeszcze mi się nie udało :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

moze potrzebujesz motywacji ?? :mysli:

Opublikowano

mam motywację ale czasu brak- moja motywacja nazywa się Samara :polew:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________raz już byłem blisko regularnego treningu ale wpadła ekstra robutka i po pracy szedlem na jeszcze 8godzin pracy w inne miejsce i tak przez 2tygodnia a póżniej znowu mi się nie chciało :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

u mnie byla inna widzac po rodzinie swojej zauwazylem ze nie bede wysoki to sie zrobie szeroki heee :przebiegly:

Opublikowano

Jakieś dane?? Wymiary??Rekordy?? Wspomagacze??

Opublikowano
  • Autor

wymiarów nie znam bo mi to nie potrzebne 90kg klatka 65kg barki martwy 140kg nog nie robie bo nie lubie i dieta tylko :cool1:

Opublikowano

wiek około 17 lat szkoła średnia (fotka robiona 11 lat temu) waga 60 kilogramów

wyłącznie podciąganie się na drążku i pompki z obciązeniem jakimś tam żelastwem

(w klasie nawet po ostrych koksach nikt nie mógł mi dać radę na rękę a ważyli po 90kg po roku pakowaniu w siebie koksach)

bez żadnych wspomagaczy i diety

podciąganie się na drązku z obciązeniem 10 kilogramów 27 razy zpełnym zwisem i pełen podciąg

pozniej poszedłem na siłownie spr. jakie rezultaty

osiągi 90kg na klatę

seria na biceps sztanga to 40kg.

na plecy na wysięgniku brałem 100kg

bardzo słabe miałem barki

reszty nie pamietam

pozniej było tylko lepiej ale tylko przez dwa lata po tym okresie poważny problem ze zdrowiem :confused4: i tak zakończyłem kariere pseudo mięśniaka

pamietam tylko że rekord był taki że w wieku 19 lat latem na biceps brałem serie po 5x3 razy jakieś 80kg

mogę sie pochawalić, że miałem bardzo silne łapy biceps i przedramię i plecy reszta była kiepsko wyćwiczona z uwagi na ćwiczenia typowo domowe

fotka jak miałem około 17 lat

image.jpg

dzisiaj ledwo 10 razy podciągne się na drązku :polew:

Opublikowano

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

Opublikowano

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

:paker:

Opublikowano

hehe no ja nawet ze 2 tygodnie pobiegałem , na siłownie jakieś 3 lata, się zapisuję razem z kilkoma innymi znajomymi :gwizdanie: , ale nie tracę nadziei w końcu niedługo nowy rok nowe postanowienia, skoro udało mi się rzucić palenie to i na siłkę w końcu trafię :) może możecie polecić jakąś na ursynowie, Piasecznie.

Opublikowano

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

:blink:

Wow, to niezły kark z Ciebie jest :D

Ja też się przymierzam, ale najpierw parę miesięcy chcę w domu sztangielkami pomachać, bo jakbym teraz poszedł na siłownię, to by mnie chyba śmiechem tam zabili, jakby mnie zobaczyli :polew:

Opublikowano

mi by się przydało bo już zgnuśniałem strasznie, , mam 2 m i prawie 100 kg więc czas się zabrać za siebie

Opublikowano

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

:blink:

Wow, to niezły kark z Ciebie jest :D

Ja też się przymierzam, ale najpierw parę miesięcy chcę w domu sztangielkami pomachać, bo jakbym teraz poszedł na siłownię, to by mnie chyba śmiechem tam zabili, jakby mnie zobaczyli :polew:

napisałem że dla zdrowia,aby wyglądać jak kark to musisz wpierd***ć sterydy ja tego gówna nigdy nie brałem i nie wezmę :good:
Opublikowano

siłownia jak najbardziej dla zdrowia trenuję już 16 rok z małymi przerwami na operację kolan :gwizdanie:

:blink:

Wow, to niezły kark z Ciebie jest :D

Ja też się przymierzam, ale najpierw parę miesięcy chcę w domu sztangielkami pomachać, bo jakbym teraz poszedł na siłownię, to by mnie chyba śmiechem tam zabili, jakby mnie zobaczyli :polew:

napisałem że dla zdrowia,aby wyglądać jak kark to musisz wpierd***ć sterydy ja tego gówna nigdy nie brałem i nie wezmę :good:

Nie no, przecież żartowałem :good:

Ale 16 lat na siłce musiało swoje zrobić chyba, nie?

Opublikowano

nic takiego w porównaniu z karkami to jestem tylko trochę większy niż przeciętny anorektyk :polew:

Opublikowano

ooo i znalazłem ciekawy wątek .. :)

też lubie ćwiczyć - raczej lubiłem , niestety czasu "ni ma" na to teraz . Ale czas to zmienić .

" Cristoforo " ale najszerszy miałeś przytyrany :)

Opublikowano

mi by się przydało bo już zgnuśniałem strasznie, , mam 2 m i prawie 100 kg więc czas się zabrać za siebie

możesz mnie ponosić 180 cm 120 kg to sobie poćwiczysz :polew: :polew:

Opublikowano

" Cristoforo " ale najszerszy miałeś przytyrany

:mysli:

Opublikowano

na rozgrzewkę mnie 180cm 101kg

mi by się przydało bo już zgnuśniałem strasznie, , mam 2 m i prawie 100 kg więc czas się zabrać za siebie

możesz mnie ponosić 180 cm 120 kg to sobie poćwiczysz :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.