-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Tak ma te walki i imbusik
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
Witam, Auto wystawiam na sprzedaż jeśli ktoś zainteresowany proszę dzwonić 791...938...883 w dziale sprzedaż wystawie odpowiednie informacje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, Panowie szukam kogoś z Gdańska z Vag aby spr jedno auta przed zakupem silnik 1.9TDI Auto nie ma tablic wiec bedzie diagnostyka bez jazdy Termin jak najszybszy Nie za darmo
-
Czy wentylator klimy powinien od razu wystartowac?
Dzieki za odp.
-
Czy wentylator klimy powinien od razu wystartowac?
Witam, Panowie sa dwie szkoly jazdy odnosnie zalaczania sie wentylatora klimatyzacji Jedna mowi, ze od razu po wlaczeniu klimy Druga mowi, ze w momencie gdy chlodnica osiagnie odpowiednia temp. A jak jest w przypadku b6 np. W moim AWX Klima na postoju i podczas jazdy dziala bardzo dobrze ale wentylator zaczyna dzialac dopiero po odpowiednim czasie. W moim drugim aucie a6c5 1.8T klima nie dzialala na postoju wogole ale tylko podczas jazdy lub wlaczanym wiatraku po pewnym czasie Tu diagnoza od razu wentylator do wymiany i teraz jest ok Mimo ze a4 i na postoju i podczas jazdy klima dziala bdb to mam sie martwic o wentylator, ktory zalacza sie po pewnym razie ? Czyzby w a4 wentylator dzial dopiero po pewnym czasie? Pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem AVF
PD sprawdzone? wygląda na pompę tandem Dev odezwij się na pv
-
Odzyskanie hasła
Witam, Panowie wiem, że śmiechu warte ale mam problem .. Mam konto na wp i zapomniałem hasła bo używam cały czas pocztę w iphonie a tu zonk chce się zalogować przez kompa i Nie mam, żadnego pomocniczego hasła czy innego adresu w celu weryfikacji więc postępowanie zgodnie ze wskazówkami wp nie działa.. Dzwonienie na infolinie i późniejsze wysłanie sms to ponoć bzdura bo można stracić kasę aby się połączyć A więc poczta wp w telefonie jest i co dalej ? Macie jakieś pomysły ? Pozdro
-
Siłownia
Siemka Pany używał ktoś z Was http://www.bcaa.pl/controlled-labs/purple-wraath-1108g-1528.html
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Często sprawdzam auta przed zakupem i bez podnośnika zdjęcia osłon pod silnik spr. wycieków itd. można kupić kota worku... Sama diagnostyka komputerowa + miernik czasem mało da.... Dobrze złożenie dwóch aut w jedno nie jednemu blacharzowi dawało zagwostkę Jeśli blacharz zrobi profesjonalnie naprawę, która zajmuje kilkadziesiąt godzin a polernik wykończy to na złoto to tylko ewentualnie będzie więcej kresek na mierniku a prawdy się nie dowiesz czy auta miało wycinane dwie podłużnice lub dostawiany tył lub przód...ryzyko zawsze istnieje ..dobre oględziny auta zajmują do dwóch godzin na serwisie... i tak wszystkiego nie jesteś w stanie wyłapać ...dopiero użytkowanie auta sprawdzi się w życiu
-
Sufit Napinany - czy ktos cos wie ?
Mój dobry kolega siedzi wiele lat w wykończeniówce i od kilku miesięcy zdobył referencje i papiery w tej firmie Światowy Lider wŚród sufitów napinanych Ma założone to u siebie +RBG ja mam zwykłe karton-gibs + RBG ale napinane sufity to poezja Wymaga to trochę innego przygotowania i staranności ale efekt końcowy powalający
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Ja również poproszę dane na Priv
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
+20zl przesylka czas oczekiwania do tygodnia... Jesli jestes zainteresowany to na priv ---------- Post dopisany 23-02-2014 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 18:09 ---------- Nudziło mi się i porobiłem parę nowych rzeczy w swoim starym gnojowozie: Wymiana filtrów i oleju wymiana po 12tys.km Wymieniłem Pompę Vacum na nowszy typ Bosch ze wszystkimi uszczelkami oraz wężami wodnym od chłodniczki oleju bo były już sparciałe Wymieniłem też zestaw uszczelek pod PD Bosch oraz nowe ori kamienie Rurę dolotową zmatowiłem Ogólnie po całym zabiegu czyli Vacum i nowe uszczelniacze pod PD wrażenia na duży plus...silnik chodzi bardziej miękko i powyżej 190km/h zdecydowanie ciągnie do przodu a wcześniej dłużej się rozpędzał więc jestem zadowolony na razie 225km/h pojechał tylko pasażerka zamknęła oczy i zbladłą więc dałem już spokój Kolejny mod to zestaw grubszego stabilizatora na tył tylko muszę skompletować nr wszystkich części bo nie pamiętam
-
Pilarka stołowa lub ukośnica
Poszedłem po pandzie i zakupiłem Protool PDC 18-4 TEC LI nie wiem co to jest ale łapy wykręca i wierci dziury w wielkiej płycie
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
Nie nie nie lubie taki czysty hardcor:grin:
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
Jak dla mnie to wyszlo 300zl ona jest wydlozona o kilka cm dlatego nie ma specjalnych kolnierzy naspawanych ... Bo tak chcialem .. Z kolnierzami jest pewniej..
Cristoforo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta