Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Coleman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Coleman

  1. Coleman opublikował(a) temat w Inne marki
    Powitać !!! Długo się zastanawiałem nad kupnem kolejnego autka padło na v40! Mały opis: Marka:Volvo V40 Rok:2002 Przebieg:315000tys Silnik:1.9D 116koni wyposażenie: Pełna elektryka jasny środek,pół skóra...
  2. teraz z pracą ciężko nie chcą nigdzie świeżaka
  3. już mam wszystko C+E i kwalifikacje
  4. wolał bym od kogoś poleconą firmę
  5. Witam szukam pracy jestem świeży więc nie mam doświadczenia,znacie może jakieś firmy z mazowieckiego okolice płocka najlepiej ewentualnie wawa... będę wdzieczny za pomoc!!
  6. a bardzo ładnie obrobiłem ją troche teraz, ale będę szukał coś w dieslu chyba... i też w automacie coś ...
  7. Witam audi nie stety się wyjezdziło... nadszedł czas na Opla omegę Silnik; 2.0 16V skrzynia automat w środku prawie ful wypas co tu więcej pisać w gratisie była ruda ale tylko na drzwiach kilka fotek... http://zapodaj.net/6b43a3780d93.jpg.html http://zapodaj.net/8451e286ce43.jpg.html http://zapodaj.net/571e75fcce0a.jpg.html http://zapodaj.net/2cd0418f16cf.jpg.html
  8. Coleman odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    widze że mój wątek się utrzymał hehe
  9. ja dziś wyjeżdzam do warszawki do roboty
  10. nie zdałem ;( za bardzo się złamałem na parkowaniu tyłem
  11. czemu nie mozesz jezdzic??
  12. te taki młodzik z Ciebie i C+E już robisz ? no a czemu nie ?? czasy sa ciezkie jest okazja to sie robi[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:41_________________________________________________czyli to bez różnicy [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:43_________________________________________________ kolega tez 21 lat i juz prawko masz??
  13. to wiem nie ma jak daleko jest stanowisko gdzie sie egzaminuje
  14. ja zaluje ze na informatyka poszedlem...
  15. hahahahaha i pewnie zdał he dziękuje wam bardzo teraz moge spać spokojnie !
  16. czyli to bez znaczenie który pierwszy aby dobrze podłączyć??żółty idzie od strony kierowcy a czerwony i od świateł po lewej stronie... to tez penie zalezy od samochodu ale ja tak miałem na kursie i mysle ze na egzaminie bedzie tak samo ...
  17. też jestem z okolic płocka żałuje ze sie nie ucze dalej tez mam ciezko z praca teraz :wallbash:
  18. Witam nie miał ktoś nie dawno egzaminu na kat C+E??głównie mi się rozchodzi o połączenie przewodów naczepy pod solówke który pierwszy żółty czy czerwony ?? w jakiej kolejności to powinno być,jutro egzamin a mi po głowie chodzi to cały czas,szukałem w necie to nic ciekawego nie znalazłem...
  19. [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 20:51_________________________________________________nie wiem czy to powinno byc tu wydawało sie smieszne..... ale.... ogladac do konca [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 20:56_________________________________________________Zakazana reklama Danio[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:01_________________________________________________Traktorjeblem[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:03_________________________________________________
  20. wystarczy dobrze ręcznym operować i mieć troche umiejętności też podobnie tak robiłem we wakacje ...
  21. http://otomoto.pl/bmw-318-C22824289.html SPRZEDAJE PSA CZY SAMOCHÓD :gwizdanie:
  22. Czyja to fura??? Ciekawe czy się przyzna :gwizdanie: jebłem jak to zobaczyłem ...
  23. http://www.wiocha.pl/447886,Przynajmniej_oni_mowia_prawde_na_reklamie :polew: :polew: :polew: :polew:
  24. http://www.sadistic.pl/palenie-gumy-vt101875.htm
  25. Coleman odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.