Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motor: AFN

Moc: 110ps

Rok:1997

Napęd:FD

Getriebe:Manual

Buda:sedan

Klimatronic

Airbags

Abs

Elektryka szyb przod i tyl

Elektryka lusterek plus grzanie

Skórzana tapicerka

Listwy drewno-podobne

Tempomat

Webasto-nie kompletne

Komputer duży FIS

Dodatkowe zegary voltomierz i temperatura oleju

Podłokietniki

Roleta tylniej szyby

Plany na 2012

-grill w matt

-Zmiana wszystkich pasków,olejów i filtrów

-Lampy przód: liftowe

-Lampy tył: czarne z ledami (kupione)

-Sprężyny H&R -4CM (kupione)

-zadbanie o tapicerkekosmetykami od TURTLLE

-wyczyszczenie i zakonserwowanie całego podwozia

-kat out,przedostatni tlumik out,zaslepienie Egr???

Opublikowano

tu wystapil jakis oksymoron

90ps i AFN>?

Opublikowano
  • Autor

poprawione

Opublikowano

ze 110 na 120chip to tez popraw bo dales opis do 90koni a oznaczenie ze 110

Opublikowano

ta szpachla z dachu i tak kiedys odleci, dachu sie nie szpachluje:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jest, ha, miła niespodzianka, myślałem że mam 90ps a mam 110ps :D

Opublikowano

oczywiscie jesli to szpachel bo tak wyglada:hi:

Opublikowano

na razie jest ściernisko ale przy dobrze wykonanej robocie może być San Francisco :decayed::wink: +za fajne wyposażenie

Opublikowano
  • Autor

Jest jak jest, auto zostało kupione w takim stanie w jakim jest za śmieszne pieniądze,w cenie malowanie kompletne. Robi mi znajomy który jest właścicielem warsztatu więc mam nadzieje że tragedii nie będzie. Nie pękać, wyprowadzę ją jak najlepiej potrafie :)

Opublikowano

Powodzenia! :thumbup1: daj jej drugie zycie :decayed:

Opublikowano

koniecznie zapodaj fotki jak już będzie po wszystkim ;)

Opublikowano

Plany zacne, czekam na końcowy efekt, ciekawe jestem jak te lampki będą na aucie się prezentować. Kiedy chcesz furke złożyc na cacy?

Opublikowano
  • Autor

do kraju wracam za 3 tygodnie, auto będzie gotowe - malowanie itd, a na cacy cały plan do końca wakacjii jak Pani Bozia da.

Teraz przekładam pakiet doświetlenia od lifta - stopy,drzwi i podsufitki, jeszcze udało mi się zaklepać halo od lifta.

Opublikowano
  • Autor

No i plany troche spuchły, za 5 lat chcem kupić wypasioną B7 2.0 tdi lub 3.0 tdi no i trzeba po mału odkładać sianko. Ale duże koła i gleba będzie nie ma co :)

korekta mysli poniżej:

Po rozkminieniu paru kwestii odnośnie aut, odkładam na S4 B5.

Opublikowano

nie chcę być złośliwy ale cudów się w takim razie nie spodziewam, felgi też fajnej nie będzie bo będziesz oszczędzał, tak się nie da wiem to po sobie :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem... dobre koło i gwincior to nie są nie botyczne pieniądze - oczywiście jak w dobrej cenie się trafi. A oszczędzanie na b7 wiadomo nie należy do łatwych rzeczy, no chyba że zarabia się krocie :)

---------- Post dopisany 07-05-2012 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 05:23 ----------

grill zrobiony, fele jakieś są :decayed:,i auto wjeżdża dzisiaj na malowanie...

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

grill zrobiony, fele jakieś są :decayed:,i auto wjeżdża dzisiaj na malowanie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.