-
Turbo-Szybkie pytanie
trzeba regenerować w dobrych warsztatach:wink:
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
piękny:slina:
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
ja jestem chetny do pomocy :decayed:
-
Prosta modyfikacja seryjnego audi
mozesz poszukać jakiegoś sensownego blaupunkta który ostatnio moim zdaniem wrócił do gry.
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
widziałem słyszałem i jest a dźwięk silniczka z nowym wydechem
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
pali tyle co mój diesel:grin:
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
nie dzwoniłem bo bylem szybkim przejazdem z towarem:kwasny:
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
widziałem przed chwilką na żywo pod auchan:decayed: ładnie sie prezenci:slina:
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
Podobaja mi sie nawet te fele, chociaż śmierdzą alfą jak cholera:grin:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj około godz 16 widziane czarne b5 sedan na blaszkach sjz i klubowych ramkach w pszczynie na małym rondzie:grin:
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
przecież kolega napisał ze nic nie brzęczy:grin:
-
Swap silnika
chyba nawet wiem o jaka Ci a4 chodzi, ze zwykłej a4 b6 na rs4 b7? Generalnie odradzam przekładke silnika jesli masz ograniczone fundusze.. wiem ze sentyment do budy jest itd ale nie widze w tym wiekszego sensu finansowego
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
Zapnij vaga to sie dowiesz czy to nie cos innego:wink:
-
Dziura w chłodnicy klimatyzacji
Lepiej kupić dobrą używe w tych samych pieniądzach co naprawianie jej..
-
Swap silnika
chodzić bedzie, tylko za jakie pieniądze:grin: