Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosta modyfikacja seryjnego audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Sprawa wygląda tak. Mam seryjne audi 96r. z radiem audi gamma. Chciałbym poprawić jakość dźwięku i oczywiście zmienić radio na coś z soltem sd/usb.

Co polecicie w rozsądnych pieniądzach?

PS. Od razu mówię, że nie znam się na car audio, a nie chce jechać do zakładu z tym, bo oni juz będą wiedzieli co "trzeba" polecać....

Opublikowano

Na początek radio. Jakim budżetem dysponujesz?

Opublikowano

Kup sobie pionka i uchwyty bo standardowe radio w audi jest szersze i na początek może zostać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Generalnie budżet na car audio nie jest za duży jakieś 300-500zł max

Podobno seryjne głośniki na lepszym radiu grają sporo lepiej.

Opublikowano

Zdecydowanie. Za tą kasę można kupić coś sensownego.

Opublikowano

znajomy mialby na handelek Pioneerka deh-5100ub poczytaj o nim. polecam bo ma 3 pary wyjsc RCA wysokonapieciowych (wiec jest rozwojowy i bedziesz mogl wszystko fajnie poprowadzic przez wzmacniacz) i porcik usb tak jak chciales. Melodyjnie bardzo przyjemny. Jeli myslisz o jakiejs rozbudowie to tez zwracaj glownie uwage na ilosc wyjsc RCA, przetwornik i wlasny sluch:)

Opublikowano
  • Autor

[email protected] nie przesadzajmy chce po prostu polepszyć to co jest. Bo mam transmiter za "dwie dychy" i z niego odsłuc**je na audi gamma. Myślalem poprostu o jakimś lepszym radyjku i może zmianie głośników przednich. Ale tylko tak wyjmij stare, włóż nowe i zamknij zaślepkę.

Niedługo kupuje a5 z bang&olufsen :kox::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

To kup tego pionka, będzie na pewno lepiej grało niż teraz :wink:

Opublikowano

mozesz poszukać jakiegoś sensownego blaupunkta który ostatnio moim zdaniem wrócił do gry.

Opublikowano

poszło PW z radyjkiem które mam do sprzedania :)

Opublikowano
  • Autor

Non-stop dostaje jakieś pw z gramofonami :)

Generalnie jestem już prawie zdecydowany na pionka ale za trochę wyższą cene (niestety uzywka) ale ma coś na czym mi zal. czyli wejście na kartę sd. Nie lubie usb wtykniętego, bo latwo je wyłamać i jest lipton. :facepalm: :/

Opublikowano

lepiej używkę a wyższy model i lepszy dobra decyzja a jaki model ???

Opublikowano

Ja do swojego CONCERTA II w a4 b6 kupiłem zmieniarkę cyfrową za 260zł i mam schowaną ją w schowsku. Podłączasz do niej i USB i karty pamięci i wszystko hula na oryginalnym radiu. Fajne jest to bo wszystko ładnie komponuje się w całości i mam komunikaty z radia dalej na liczniku FIS.

Opublikowano
  • Autor

Na pewno fajnie ale ja nie mam fisa i montować nie będę. Za jakieś 2 latka chciałbym a4 b5 z końcówki prod. z silnikiem min 1.8T. Aktualny ADR to jednak nie to...

Myślę o tym (podświetlenie tagedia :facepalm: ) PIONEER DEH-P4100SD ========= (2368574655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo to:

http://allegro.pl/pioneer-deh-8300sd-gwarancja-komplet-i2357418507.html

Opublikowano

bezapelacyjnie 8300

Opublikowano
  • Autor

W sumie racja i tak zostanie mi na nowe b5. Nie ma co skrobać tyłka....

Opublikowano

no dokładnie nie ma co skrobać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.