Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adi2255

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zmieniłem fotele ze szmat na skóry (z anglika). Problem w tym, że fotel prawy nie ma czujnika zajęcia maty i wywala mi błąd. Jest jakiś sposób by to bezpiecznie ominąć? Bezpiecznie to znaczy tak, by system poduszek zadziałał podczas ewentualnej kolizji... Albo może da się jakoś łatwo przełożyć ten czujnik z jednego do drugiego fotela? Próbował już ktoś??
  2. Mam system mmi 2g high i tuner bez wyjścia na kamerę. Posiadam cały komplet do założenia kamery włącznie z drugim tunerem, który ma odpowiednie wyjście. Wystarczy go zamienić w samochodzie czy trzeba kodować? Chodzi konkretnie o sam tuner.
  3. Czyli zostawiam jak jest. Dzięki. Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie niepokoi. Otóż przeciwmgielne świecą się delikatnie razem z ledami a dopiero po włączeniu przycisku świecą mocniej.... to już chyba nie powinno tak działać?
  4. Jestem w trakcie zmian lamp na ledowe w przedlifcie sedanie. Mój komfort to 8K0 907 064 C. Lampy zamontowane, piny we wtyczkach pozmieniane. Po samym podłączeniu lampy świecą prawidłowo prócz świateł stopu w klapie (nic jeszcze nie kodowałem) i tylko taki błąd wywala na fisie. Zabieram się teraz za kodowanie, ale może ma ktoś jakiegoś gotowca bym nie kombinował za dużo? Mam tylko pytanie odnośnie przeciwmgłowych. Jak są włączone to nie działa światło stopu w klapie. Jak są wyłączone to świeci prawidłowo.Czy to normalne?
  5. Ale chodzi mi o to do tego jest podłączony telefon? I czy zamiast telefonu mogę podłączyć USB...
  6. a idzie zamiast tego podłączyć USB? Wiem że jest to na pewno połączone z radiem kablem ale nie wiem gdzie idzie bezpośrednio ten przewód.
  7. Mam u siebie w podłokietniku taki coś: http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/96bbzB78lQUxrn8RxZTnre6p6wpieO Czy to jest podłączone do AMI? W schowku pasażera nic nie ma.
  8. wymieniona na drugą.....uszkodzone było sprzęgło..
  9. Panowie mam dziwny problem z autem: A4 B8 2.7 TDI multitronic 8 biegów. Autem jechałem z górki i na dole zatrzymałem się by ustąpić pierwszeństwa przejazdu (cały czas na D). Przepuściłem samochód, nacisnąłem gaz i nic... obroty do góry a auto stoi. Nic nie szarpnęło, strzeliło, stuknęło itp. Pojechałem na lawecie skasować błędy. Nie wiem jakie były bo auto od kupna nie było jeszcze podłączane. Mechanik wykasował błędy z całego samochodu. Auto zjechało z lawety o własnych siłach i po zjeździe stanęło. Błędów nie ma żadnych. Przy przejściu z P na R/D/S czuć lekki opór, jakby samochód chciał wystartować ale dalej stoi. Gaz do końca i dalej nie ma reakcji. Straszą mnie że rozsypała się skrzynia. Pytanie czy przy rozsypującej się skrzyni wszystko pracuje cichutko, nic nie szumi stuka puka? Żadnych błędów? Trochę wydaje mi się to dziwne, tym bardziej że skrzynia pracowała cicho i wogóle nie szarpała przy zmianach biegów. Może ktoś słyszał o takim przypadku albo zna jakiegoś dobrego fachowca który to jest w stanie sprawdzić a nie odrazu z góry założyć że skrzynia do śmieci...
  10. 011 i 010 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM W aucie była wymieniana turbina, wąż od intercoolera i wgrana była mapa silnika. Co jakiś czas włącza się tryb awaryjny. ---------- Post dopisany 22-03-2014 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:01 ---------- I co takiego cwaniaka udawałeś a jak zrobiłem co kazałeś to cicho siedzisz...nastepnym razem nie pisz nic, nie udzielaj się i oszczędź sobie...
  11. Sorry nie napisałem że chodzi o turbo.. jest po wymianie i wydaje się słabo ciągnąć i raz na jakiś czas łapie tryb awaryjny.
  12. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  13. Witajcie, mam A4 B6 avant fwd S-line i problem z tylnymi sprężynami...są poprostu bardzo miękkie...wystarczy że usiądą 2 średniej wagi osoby i szczelina między nadkolem a oponą zmniejsza się do zera...planuje kupić jakieś twardsze spężyny tylko jakie?? Ktoś przerabiał ten temat??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.