-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie VSSZZZKJZJR111789
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie VINu WVWZZZ6RZFY247444
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Szacunek za to jak działasz pod chmurką. Powiem szczerze że sam bym się nie zabrał za zmianę rozrządu na ulicy To auto to chyba kupiłeś od jakiegoś fana naklejek i plakietek. Bo można by nimi obdzielić kilka aut. Nie próbowałeś się pozbyć tego? a przynajmniej tej sport bo najbardziej rzuca się w oczy.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Niebieski z separatora ma być podłączony do niebieskiego przy radiu. I do tego samego musisz podłączyć czerwony z kostki adaptera tylnych głośników. Bez niego nie ruszy wzmacniacz bo nie ma sygnału wzbudzenia.
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Jak zmieniałeś lampkę w środku to było od razu rozejrzeć się za taką z Superba z diodami ambiente
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Szybko. Patrząc po zdjęciach to przywiało cię w moje strony dwa ostatnie zdjęcia to Gródek n/Dunajcem a dokładnie to chyba Podole?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To masz menu. Ale lektor jest w mapie i nie ma polskiego. Sytuacja jest analogiczna do mmi w audi. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzisij nie. Co do beckera to trzeba wgrać modyfikowany soft bo normalnie jest zabezpieczony. A w tiguanie jest mapa na DVD za 450 pln widziałem gdzieś płyty. Z tym że w tej nawigacji nie ma polskiego lektora. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To w czym widzicie problem. Przecież są telefony umawiamy się na konkretny dzień i jazda. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To się dobrze składa http://allegro.pl/dekory-listwy-wewnetrzne-ozdobne-25w-audi-a4-b6-b7-i5041725015.htmlrybia łuska ale i tak lepsze niż falia lub hydrografika i cena przystępna.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rafał do czarnej skóry koniecznie coś jasnego. Ja miałem akurat karbon ale jak tylko masz możliwość to idź w ori alu, zupełnie inne odczucie i odbiór bo ori jest matowe a hydro masz błyszczącą, no i chłód przy dotyku.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rafał masz rację hydro jest o niebo lepsze, masz niedaleko do tego gościa https://pl-pl.facebook.com/HydroCarDesignjest dosyć tani i nawet dosyć to robi. Sam miałem od niego elementy, ale lepiej zakręć się koło szczotkowanego alu. Co ori to ori.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do mnie to było? Jak tak to żyję, nawet czasem zobaczę co tu się dziej, ale szkoda się wypowiadać.
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
Dobrze że jest photoshop.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
A co za różnica skoro poduszka i tak nie zadziała. W B6 jest sterownik poduszek obsługujący poduszki z jednym zapalnikiem, a od B7 masz poduszki z dwoma zapalnikami.
jarek_ns
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta