-
Problem z Tiptronic
Też myślałem o sprzęgle ale tylko na wysokich biegach by się tak działo...
-
Problem z Tiptronic
Witam! Może znajdzie się tu jakiś szpec od automatów. Mam problem z moim Tiptroniciem + Quattro. Skrzynia przełącza biegi bardzo ładnie i gładko ale redukcja biegów to już tragedia. Najgorzej jest z 6 na 5 i z 5 na 4. reszta ok. Przy reducji czuć normalnie uderzenie. Może się ktoś domyśla albo miał taki problem? Mieszkam za granicą i wolę jak coś kupić drugą skrzynię niż oddawać do warsztatu na naprawę. Proszę o pomoc może uda mi się samemu naprawić Ps. Brak błędów na kompie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam! Problem z kodowaniem A4 B7 Przesiadłem się z Symphony 2 na rsn-e. Wszystko działa tylko nie przednie głośniki. Rnse wyciągnięte z auta w którym było Bose. Przejściówki również z tego auta. Wydaje mi się że robie coś źle z kodowanie. Kodowanie ustawiam na 0301115. Moje auto bez Bose z Multifunkcją. Próbowałem różnych sposobów lecz w przednich głośnikach dalej cisza. Pomoże ktoś?
-
Cały czas świecą swiatla
Dzieki za odp. Jutro jeszcze raz spróbuje przejrzec kable
-
Cały czas świecą swiatla
Witam! Panowie proszę o pomoc. Światła zapalają się po włączeniu zapłonu. MCE z literką F. Włącznik z literką B(auto). Lusterko fotochrom. Coming home. Na Vagu błąd 01800. Na nowym włączniku świateł to samo. Kodowanie 01001 czyli tryb skandynawski wyłączony. Ma ktoś jakiś pomysł co można jeszcze sprawdzić.
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
Wymieniłem jeden wtrysk ale dalej jest to samo moze troche lepiej juz sie przyzwyczaiłem
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
Patrząc po tych wynikach to ewidentnie cos six dzieje z pierwszą pompką. Chyba ją wymienie na drugą :/
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
Wartości z grupy 013 1 cylinder: 0,82mg/h 2 cylinder: 0,05mg/h 3 cylinder: 0,42mg/h 4 cylinder: 0,35mg/h Wartości z grupy 018 same 0 Wartości z grupy 023 1 cylinder: -60,0 2 cylinder: -23,0 3 cylinder: -42,0 4 cylinder: -14,0
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
Nie ma różnicy na zimnym I na rozgrzanym to samo
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
Witam wszystkich! Pacjent to B7 2.0tdi kod silnika BRE. Odkąd kupiłem samochodu silnik dziwnie odpala mianowicie zaraz po odpaleniu chodzi nierówno jakby na jedyn cylinder nie palił ale tylko okolo dwie sekundy i zaraz wraca do normy. Nie ma znaczenia czy silnik ciepły czy zimny. Zero błędów na kompie. Pompowtryski w grupie 13 w normie najgorszy 0.80 reszta 0.30-0.40. Ma ktoś jak pomysł co można sprawdzić? Każde naprowadzenie na problem bedzie dla mnie pomocne
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Zbroimy się powoli do składanych lusterek:) Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Ile dałeś za to radyjko? Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Pracowita sobota:) Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Przy okazji wymienione świece:) Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka