Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :siema:

Chciałbym zaprezentować swoje Audi które nabyłem w 2015r model A4 B6 Avant 2003r 1.8T 163km BFB napęd przód.

Auto zakupiłem w maju sprowadzone z Niemiec, przebieg z książką 190tys. Jestem pierwszym właścicielem w kraju.

AKTUALNY WYGLĄD

2.JPG4.JPGP1000192.JPGP1000196.JPGP1000198.JPGP1000207.JPG

20170723_112651.jpg

Kupiony

21.jpg30d.jpg40.jpg

 

Wyposażenie:
*Klimatronic
*2 el. szyby przód
*Podgrzewane lusterka

* Diody ambiente w lampce podsufitki
*Pogrzewane fotele przednie
* Pełny pakiet oświetlenia wnętrza
*Chrom relingi
*Pakiet sport fotele z el. lędźwiami i wysuwane podudzia
łokieć podświetlany
kiera 3-ramienna
*Brak radia

*Zawieszenie 1BE
*Reflektor halog. potrójny z lampą wyładowczą (ksenon)

*Zmieniarka CD
*Szyberdach
*Pełen FIS
*Kolor LZ9W
Chyba tyle


Zrobione:
- Przyciemnione szyby tył
- Montaż instalacji gazowej STAG (wtryski hana niebieskie, reduktor KME twin)
- Tablica rejestracyjna LED
- Postojówki LED
- Radio SONY
- Wymiana kompletnego rozrzadu,oleju, filtrów (paliwa, powietrza, kabiny, oleju)
- Felgi R17 Sline 9-ramienne
ET35 lato

-Felgi R18 RS6 ET43
- Opony Fulda SportControl 235/45R17 94 Y MFS
- Czyszczenie misy olejowej i smoka
- Program na seryjnym kacie 206km i 327Nm
- Recykling klimatyzacji

- Końcówki wydechu ULTER 90mm N1-90RS
- wywalenie kata wstawienie downpipa
- Przeróbka lamp xenonowych na bixenonowe (czarny środek z a6 c7 hella3)

- światła do jazdy dziennej (w halogeny) + halogen

- Intercooler BEX

- Wideorejestrator
-Kierownica B8
-Tempomat

-Zaciski 320/288

- przód s-line

- Listwy drzwiowe S4

-lotka na klapę

-włącznik świateł chrom

- Radio android

- Kamera cofania

- Spryski mgiełkowe

- Nakładka ręcznego skóra perforowana 

- Malowanie dokładek w kolor 

- listwy progowe s-line

- dokładka Leon Cupra 

 


Plany:

- nakładki na pedały RS
- Oświetlenie LED
-Zmiana Foteli
- Gril S4
I wiele innych w miarę finansów

 

 


 

:a4fan: POZDRAWIAM :hi:

 

 

 

 

 

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

Witaj!! ładnie się prezentuje, felgi miałem takie same ;) poluj na zderzaki sline albo kupuj dokładkę przód :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Bede rozgladał sie za dokładką przód i listwami
Ale to potem najbliższe plany to bixenon i końcówki wydechu

Edytowane przez wsółek

Opublikowano

hejka ladna sztuka ja bym tam szedla w pakiet S4 pozdrawiam powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Ładna furmanka :)

Opublikowano

Ultery już wiesz że to must have :D

Opublikowano

:)

Opublikowano
  • Autor

Ultery juz zamówione:D

Opublikowano

Interesuje mnie ile kosztowało cię zwiększenie mocy i czy tylko sam program zmieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

Robilem samym programem bez żadnych modyfikacji a koszt ze zdjęciem limitu prędkości to 1200 zl

Opublikowano

Bardzo ładna.. Mozesz podać mi nazwę modułu tych postojówek od tomnika? Bo rownież bym takie przyjął ;)

Opublikowano

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Opublikowano

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Oczywiscie ze realne, moj były AVJ miał program na 190koni ;) z fabrycznych 150.
Opublikowano

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Oczywiscie ze realne, moj były AVJ miał program na 190koni ;) z fabrycznych 150.

190 jak najbardziej ale nie 206 :) to że z 150 masz 190 nie oznacza ze w BFB z 163 bedzie 203 :)

Opublikowano

Fajna fura , fajny wynik. ☺✌

Opublikowano

super autko ;) co do biksow jak chcesz mam zestaw na przerobienie z soczewkawi z b8 :D jak cos to pisz PW pozdrawiam

Opublikowano

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Oczywiscie ze realne, moj były AVJ miał program na 190koni ;) z fabrycznych 150.

190 jak najbardziej ale nie 206 :) to że z 150 masz 190 nie oznacza ze w BFB z 163 bedzie 203 :)

Czyli idąc Twoim tokiem myślenia rozumiem tez ze z BEX'a nie zrobię ok. 220?

Od razu odpowiadam idzie nawet 230..;) tak samo z bfb zrobisz 200koni.

Opublikowano

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Oczywiscie ze realne, moj były AVJ miał program na 190koni ;) z fabrycznych 150.

190 jak najbardziej ale nie 206 :) to że z 150 masz 190 nie oznacza ze w BFB z 163 bedzie 203 :)

Czyli idąc Twoim tokiem myślenia rozumiem tez ze z BEX'a nie zrobię ok. 220?

Od razu odpowiadam idzie nawet 230.. ;) tak samo z bfb zrobisz 200koni.

A co ma BEX do BFB , przecież to inna bajka (wtryski i 2x smic) ? Akurat tutaj z porównaniem nie trafiłeś :)

Koniec OT

Opublikowano

Witaj te felgi 17 to oryginały.? bo szukam takich już od dawna i nie mogę znaleźć hehe

Świetne auto Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna.. Mozesz podać mi nazwę modułu tych postojówek od tomnika? Bo rownież bym takie przyjął ;)

napisz do Tomnika z forum ale chyba sie nazywały POS-2/H6W i kosztuja 18zł/szt

Audi ładne, ciekawi mnie jednak moc, nie jestem w stanie uwierzyć w to że samym programem ktoś uzyskał taki wynik.

Bez wymiany wtrysków i DP jest to nie realne.

Taki wynik samym programem udło sie firmie "kreator mocy" w warszawie jest to mocniejszy program niż zwykły przynajmniej właściciel firmy tak mówił

Seri pokazało 160km a po programie 206km, poszukam może znajde wykres z hamowni to wstawie

Ja jestem zadowolony z programu różnica jest ogromna przed i po

super autko ;) co do biksow jak chcesz mam zestaw na przerobienie z soczewkawi z b8 :D jak cos to pisz PW pozdrawiam

Dzięki ale mam zamiar montować projektor bixa z a6 c7 hella3 u Gwertego

Witaj te felgi 17 to oryginały.? bo szukam takich już od dawna i nie mogę znaleźć hehe

Świetne auto Pozdrawiam

Niestety nie orginał bo też nie mogłem znaleźć i kupiłem jakieś inne ale rok juz przejeździłem i wszystko ok jestem zadowolony

Tu link do tych alusów:

http://allegro.pl/5721-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-wzor-rs4-i5225011121.html

Końcówki wydechu już przyszły i czekaj na montaż :D

Sportowe końcówki tłumika ULTER 90mm N1-90RS

7f7b1d787abc4.jpg

Jak zamontuje wstawie foto.

Edytowane przez wsółek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.