Treść opublikowana przez patryk195
-
Dyfuzor w zwykły zderzak polift wzór S4
też jestem ciekaw
-
chcę przełożyć zderzak przedni B8 LIFT do przedlift
podepnę się do tematu , czy dyfuzor zwykły przed lift pasuje do zderzaka po lift ?
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
u mnie z BFB + dsmic + 380cc + DP wyszło 205/340NM na seryjnym k03 więc od początku coś u ciebie nie halo , zrób logi kanał 115 i 118
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
Piękne a6 napisz mi jaki masz et z przodu i z tyłu jak jest dystans to jakiej grubości?
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Ostatnie strzały w tym sezonie Jakby był chętny to BBS-y na sprzedaż , 3400 z oponami Tak wygląda góra silnika po zdjęciu pokrywy zaworów, od 2 wymian jeżdże na Motul 5w50 Sport 100% ester, obrazek miły dla oka silnik chodzi ciszej, wymiana co 10 -12 tys km , zero ubytków oleju Autko dzisiaj zmieniło właściciela, Temat do zamknięcia.
-
FMIC VS Dual SMIC
Szukaj obserwuj, ja IC z bex-a kupiłem za 190zł, w paczce się okazało że są węże i sprawny DV łapa 25 zł , kierownicę powietrza kolejne 25zł wszystko na allegro. Montaż od 4 do 6 h z czyszczeniem itp. dsmic + 380cc + DP + Turboelita = 205 PS 340 NM
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Weselnie szukam czegoś większego, może ktoś się skusi ? http://moto.gratka.pl/tresc/20857979.html?ko=146729262365e449aca0ee9fbabf23e3
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Rozsądek wziął górę, po sprzedaniu 20" s8 miały wpaść Omes IFG10 / Vossen CVT a wpadły ori BBS Speedline z oponą 215/35 dopiero co zamontowane
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Ale i tak jest dużo lepiej niż seria też, masz wtryski 380cc? nie mam dostępu do giełdy więc wrzucam tutaj moje koła na sell, bez opon lecz, jednak jak ktoś by chciał to za 500zł je dorzucę (2 bardzo ładne 2 słabe) możliwa też jest zamiana na jakieś 19" (BBS CH CK Speedline, oems ifg 10) http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s8-20x9-et46-polerowane-fronty-CID5-IDfAKHF.html
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
był taki pomysł lecz doradzono mi nie owijać ...do pełni szczęścia brakuje teraz jakiejś hybrydy choć jak narazie jestm bardzo zadowolony z tego jak auto jeździ, dół i góra znacząco się poprawiły względem poprzedniego setupu
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Praktycznie nówki, jeździły w naszym innym projekcie przez 3 miesiące.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Wszystko zależy od stylu jazdy, ja się w ściganie nie bawię i nie "strzelam" ze sprzęgła .... przynajmniej w audi
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Autko po korekcie, wtryski 380cc, 2x IC, Down pipe + zwykłe k03 dało ostatecznie 205PS / 340NM
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Dokładnie dawaj czarny, ja też u siebie planuje je odświeżyć.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Pewnie, link do fb https://www.facebook.com/stefandetailing/?fref=ts, w Toruniu masz jeszcze Remol Detailing https://www.facebook.com/remolautodetailing/?fref=ts P.S. jakby ktoś szukał katalizator do BFB 2007r to mam w idealnym stanie wraz z drugą sondą - 350zł
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
No jestem zadowolony z efektu, ceny ustalane indywidualnie, ale za 1- etapową około 700zł zależnie od stanu lakieru. DP już na miejscu, warto było, różnica mocno odczuwalna
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Wczoraj odebrałem auto, korekta level 1, znikneły wszystkie "hologramy" *prewash : piana Shiny Garage Fruit Snow Foam + plastiki APC Nielsen Cyclone + opony Shiny Garage Pure Black Tyre Cleaner + szampon Shiny Garage Sleek&Bubbly Premium Car Bath + deironizacja Prickbort + glinka + korekta one step w systemie Meguiars Ultimate Compound na maszynie DA + cleaner Dodo Juice Lime Prime Lite na maszynie DA + wosk Soft99 Water Block ręcznie + dokładka i tylny dyfuzor iraz opony pociągnięte dressingiem ValetPro Dionysus Trim Glitz
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Szukałem zadbanej w oryginale, akurat nic w s-line nie było więc kupiłem tą, nie lubie szukać auta miesiącami i ograniczać się tylko do jednej wersji. Zanleźć zadbaną a4 w s-line i jeszcze 1.8 T to ciężki temat.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Dokładka z Leona Cupra 1M , numeru nie znam, jest tego pełno na allegro. Kilka nowych gratów: wtryski 380cc DP od kolegi Toman - polecam, oraz nowe amortyzatory MTS na tył W tym tygodniu montaż i wizyta w Turboelita
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Nic się nie uszkodzi na tych 380cc? Pewnie będzie go zalewać?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tyle że u mnie jest już program na 190 KM i 280NM, dzisiaj wruzcę duże wtryski z BAM-a zobaczę co będzie się działo
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Dla osób montujących IC z BEX w A4 B7 , nie trzeba podnosić przedniego pasa aby włożyć IC z mocowaniem, ja odkręciłem górne aluminiowe kolanko od IC i wchodzi tak bez problemu, przykręcenie kolanka na miejsce też nie jest zbytnio utrudnione. Pompa SAI nie została usunięta, mieści się pod turbo przykręcona do bloku silnika. Krótki cieńszy wąż pasuje po obróceniu górnego kolanka o 180 stopni, wąż grubszy górny który wchodzi do puszki filtra powietrza trzeba przdłóżyć o 10-15cm i również obrócić lekko kolanko. Całość pracy z czyszczeniem chłodnic i lewego IC zajęła mi około 5 - 6h. różnica jest odczuwalna, zauważyłem teże że zwiększył się przepływ i prawdopodobnie wtryski nie wyrabiają przez co trubo robi się czerwone , jak się mylę to mnie poprawcie? mam wtryski 380cc z BAM-a tylko nie wiem czy wkładać je jak ponowne strojenie dopiero za jakiś czas ???
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
1L benzyny ekstrakcyjnej lub zmywacz uniwersalny w sprayu.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Felgi narazie odpuszczam, mam 2 komplety 20" z s8, najpierw muszę się ich pozbyć z s - line narazie tyle ... sobota pracowita w końcu zamontowałem prawy IC z BEX, strasznie miałem zatkane chłodnice, warto tam zajrzeć co jakiś czas, między tą od klimatyzacji a wodną nie było prześwitu .. Dla potomnych, nie trzeba podnosić przedniego pasa aby włożyć IC z mocowaniem, ja odkręciłem górne aluminiowe kolanko od IC i wchodzi tak bez problemu, przykręcenie kolanka na miejsce też nie jest zbytnio utrudnione. Pompa SAI nie została usunięta, mieści się pod turbo przykręcona do bloku silnika. Krótki cieńszy wąż pasuje po obróceniu górnego kolanka o 180 stopni, wąż grubszy górny który wchodzi do puszki filtra powietrza trzeba przdłóżyć o 10-15cm i również obrócić lekko kolanko. Całość pracy z czyszczeniem chłodnic i lewego IC zajęła mi około 5 - 6h. na początku czerwca wpada DP oraz wtryski z Cupry 380cc, następnie korekta w Turboelita
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
20x10 tył i przód trochę węższy, opona 235/30/20 tył i przód to co mam