Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeVi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ET 25 i 35 bez dystansu. dzięki wielkie Firma pochłania całkowity czas wiec rzadko zaglądałem do tematu, aktualnie auto wystawione jest na sprzedaż Ostatnio został zrobiony pełen serwis auta, wszystko co wymagało wymiany z eksploatacyjnych rzeczy oraz mała sesja fotograficzna link : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0-tfsi-quattro-full-apr-stage-2-gwint-kw-20-vossen-navi-keyless-go-ID6z2lzl.html#96c78d118a
  2. Jest to jakaś myśl, żeby obszyć w indywidualny kolor zobaczymy Do tej pory auto w Californi jak i w Polsce nie jeździło zimą, zakupiłem komplet 19 oraz nowych opon, szybka przymiarka oczywiście potrzebny dystans lecz ciągle się zastanawiam czy nie lepiej żeby przezimowało pod kocem
  3. Odnośnie wnętrza kolorystyka mi odpowiada,na żywo kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciach ale zmiana nie jest prosta bo boczki trzeba rownież wymienic a sa w nich led podświetlenia itd.. a półka bagażnika jest w kolorze rownież toffi, zgodzę sie i rownież mi to przeszkadza,ze te fotele słabo trzymają ale miałem okazje jeździć w fotelach s6 czy rs5 i oprócz "look" to wcale nie sa jakoś komfortowe, przedewszystkim pozycji i trzymania na boki niz zwykle s-line narazie wnętrze zostaje ale temat zawsze do zastanowienia. Gregor10 nie to nie Ja dzwoniłem w sprawie ponownego strojenia jedynie wcześniej pytałem jak wyglada stage1 /2 czy 2+ kosztowo. Auto najpierw dostało końcowe wydechy MG i pojechało do Best Performance na stage 2, seria z wydechamk pokazała 306HP, po montażu mniejszego kolka kompresora lecz strojenie odbyło się przy 35stopniach i chłopaki z Best stwierdzili,ze jest mało sensowne po lajtowym strojeniu wyszło 380HP i 470NM,ale pierwsze co siedzi mi w głowie to ponowne strojenie 400+ lub jeszcze montaż downpipes lecz nasz rynek jest ubogi w kupno gotowych downpipes jedynie na miejscu u tunera
  4. Witam Forumowiczów Po dwóch Audi S3 8L i 8P przyszedł czas na coś większego i w końcu V6 Audi A6 C6 3.0 TFSI CCAA 2011r Wyposażenie dość długie, niewielki przebieg 80tys, auto sprowadzone za wielkiej wody W skrócie : APR stage 2 : 380 i 480NM ( będzie ponowne strojenie) Hamulce Audi RS5 ( wiercone 365x43mm oraz 330x22mm) Zawieszenie gwintowane KW Replika Vossen CVT 20x9 i 20x10 Wydechy końcowe by MGmotorsport Kierownica i gałka Sline 2015r Przedni grill RS6 Plany co do auta są dalej, od wiosny ruszymy dalej
  5. Witam wszystkich forumowiczów mój nick forumowy to DeVi jestem z Wałbrzycha i na codzien poruszam OOOO lecz jest to Audi S3 8L Zawitałem na forum aby dowiedzieć się trochę więcej o A4,a w szczególności modelu B8 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.