Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wsółek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wsółek

  1. Światłowód kupowałem na allegro A co do głośnej pracy to te przetwornice piszczą ale schowałem je głęboko w środku drzwi nie w boczku i nie słychać
  2. Ambienty zamontowane na wszystkich drzwiach. Po wielu przymiarkach wpadł taki kolor. Włączają się po włączeniu świateł automatycznie wszystkie ale też zrobiłem tak że jak mam wyłączone światła a otworze drzwi to zapala się światłowód na tych jednych drzwiach na dniach może wstawię jakiś filmik ^^. Jeszcze zastanawiam się na deską czy robić ?
  3. jeszcze sam nie wiem do końca jaki kolor będzie ?
  4. jest możliwość regulacji natężenia światła wraz z oświetleniem wnętrz wiec można ściemnić tak ze ledwo się świeci akurat na foto jest ustawione na maxa czerwonego nie chciałem bo wszystko jest czerwone
  5. mierzyłem biały i jasnoniebieski ale biały słabiej świecił wiec przymierzyłem ten jasnoniebieski dla odmiany ? wydaje mi się że nie ma tragedii w rzeczywistości lepiej to wygląda ^^
  6. przymiarka światłowodu mile widziane opinie
  7. A da rade przywrócić te fotki co miałem wstawione ? Bo nawet nie wiem co tam było dodane
  8. A wy gdzie wstawiacie ? Dajcie jakiś link .
  9. Panowie czemu mi nie czyta zdjęć dodanych wcześniej ?
  10. wstaw tu logi http://vaglogi.pl/
  11. poregeneracyjna ale niby wszystko ok jest tylko z dołu nie jedzie zaczyna gdzieś 1800-1900
  12. Jakieś pomysły co sprawdzić ?
  13. Chodzi o to że jest to 1.9tdi PD i z dołu nie jedzie
  14. Witam mam problem z autem które nie jedzie z dołu poniżej logi proszę o ocenę i wskazówki co dalej http://vaglogi.pl/log-010_011_27t4L9r.html http://vaglogi.pl/log-004_1GoI5.html http://vaglogi.pl/log-001_003_JJiWx.html http://vaglogi.pl/log-013_008_340NP3.html
  15. Głośnik już zamontowany (daje rade )
  16. kupiłem coś takiego https://archiwum.allegro.pl/oferta/lakier-farba-do-zaciskow-hamulcowych-ziel-foliatec-i6104826109.html
  17. Udało się w dobrych pieniądzach kupić głośnik i obudowę jeszcze wzmacniacz i wkładam zobaczymy jak to będzie grało Może ktoś montował taką obudowę w lewy boczek (avant) i powie jak to wygląda z docięciem ?
  18. Widzę kolega z miasta POZDRAWIAM Lecisz ostro z tematem oby tak dalej Trzeba się zgadać na jakiś spot
  19. Witam Panowie mam takie pytanko do znawców turbosprężarek co się stanie jak się odwrotnie zamontuje zmienną geometrię w turbinie bo wtedy jest przesunięcie o jakieś 1.5mm i możliwe że łopatki się źle wychylają nie dochodzą do wirnika. Może być skutek tego że turbina późno wstaje ? Zapomniałem dodać że chodzi o turbina 110km 1.9tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.