Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

discopolo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie ma co sr** zarem zarejetruja tylko trafiles na zla babe nie douczona, jak by nie chcieli to popros na pismie dlaczego nie chca, reszte Ci podpowiem
  2. chodz brak w cepiku to wklepanie danych to pikus i szybka sprawa, a po nowych zmianach na godzine mozna tylko samemu dwoch obsluzyc, teraz pobiera dokladny czas badania i trzeba pilnowac tych 30 min
  3. a ja jade w tym roku do koluszek
  4. w ryt jest jedna a w staszowie to 7 jest kolejny raz napisze ze analiza zawsze byla obowiazkowa a ze jej nie robia diagnosci to zapewne ze z tym zachodu troche jest, a dwa jak juz pislem negatywy by lecialy
  5. ja robilem welna i jestem mega zadowolony placilem 45 z kolorem
  6. talib zapewniasz nocleg z wyzywieniem plus browar i robie Ci instalacje , ciekawe jakie stawki u was
  7. etat za diagnoste 8h dziennie, po godzinach dzialalnosc ( robienie instalacji elektrycznych ) i handel autami... tego juz wszyscy nie widza tylko to co zrobiles
  8. bo wiesz ogolnie jakby diagnosci chcieli robic tak jak ustawodawca przewidzial to 80% aut by pewnie z negatywem wyjechalo, a gdzie ty w polancu w oklicy masz 6 skp sam pracuje jako diagnosta i znam dobrze to srodowisko, ale w sumie w polancu przeglady sie robi jak sie robi
  9. no to powodzenia ja tez dalem rade zaczolem w 2015 i teraz sie wprowadzam i zrobione wszystko
  10. emisja spali to juz dawno jest obowiazkowa podczas badania, tylko chca zrobic tak ze z wydrukiem z analizatora trzeba bedzie jezdzic i go okazywac podczas kontroli
  11. no widzisz wlasnie ze nie, bo maja u siebie okna z drutexu a on sam mi powiedzial bym wziol z oknoplastu bo poprostu sa leszpsze, to dobry kolega i on nie jest z tych zeby na sile wciskac od swojej firmy.
  12. no widzisz mi sie dachowka nie podoba, wiec o gustach...
  13. no bo zalatwialem z kolega ktory pracuje u dealera pruszynskiego i mowil ze ta bedzie najlepsza bo raz ze nigdy nie bylo na nia reklamacji a dwa na jako jedyna 50 lat gwarancji dawali, ale za metr placilem 37 zl a wiadomo za 25 tez kupisz no ale standard budowania mowie kolejny raz jest rozny Dodam ze kazdy material jezdzilem ogladalem na zywo by pozniej nie byc rozczarowanym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.