-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
nie ma co sr** zarem zarejetruja tylko trafiles na zla babe nie douczona, jak by nie chcieli to popros na pismie dlaczego nie chca, reszte Ci podpowiem
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
chodz brak w cepiku to wklepanie danych to pikus i szybka sprawa, a po nowych zmianach na godzine mozna tylko samemu dwoch obsluzyc, teraz pobiera dokladny czas badania i trzeba pilnowac tych 30 min
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
- Wakacje z 2-latkiem?
a ja jade w tym roku do koluszek- Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
w ryt jest jedna a w staszowie to 7 jest kolejny raz napisze ze analiza zawsze byla obowiazkowa a ze jej nie robia diagnosci to zapewne ze z tym zachodu troche jest, a dwa jak juz pislem negatywy by lecialy- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja robilem welna i jestem mega zadowolony placilem 45 z kolorem- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
talib zapewniasz nocleg z wyzywieniem plus browar i robie Ci instalacje , ciekawe jakie stawki u was- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
etat za diagnoste 8h dziennie, po godzinach dzialalnosc ( robienie instalacji elektrycznych ) i handel autami... tego juz wszyscy nie widza tylko to co zrobiles- Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
bo wiesz ogolnie jakby diagnosci chcieli robic tak jak ustawodawca przewidzial to 80% aut by pewnie z negatywem wyjechalo, a gdzie ty w polancu w oklicy masz 6 skp sam pracuje jako diagnosta i znam dobrze to srodowisko, ale w sumie w polancu przeglady sie robi jak sie robi- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no to powodzenia ja tez dalem rade zaczolem w 2015 i teraz sie wprowadzam i zrobione wszystko- Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
emisja spali to juz dawno jest obowiazkowa podczas badania, tylko chca zrobic tak ze z wydrukiem z analizatora trzeba bedzie jezdzic i go okazywac podczas kontroli- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wszyscy buduja tu na kredyt ?- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no widzisz wlasnie ze nie, bo maja u siebie okna z drutexu a on sam mi powiedzial bym wziol z oknoplastu bo poprostu sa leszpsze, to dobry kolega i on nie jest z tych zeby na sile wciskac od swojej firmy.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no widzisz mi sie dachowka nie podoba, wiec o gustach...- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no bo zalatwialem z kolega ktory pracuje u dealera pruszynskiego i mowil ze ta bedzie najlepsza bo raz ze nigdy nie bylo na nia reklamacji a dwa na jako jedyna 50 lat gwarancji dawali, ale za metr placilem 37 zl a wiadomo za 25 tez kupisz no ale standard budowania mowie kolejny raz jest rozny Dodam ze kazdy material jezdzilem ogladalem na zywo by pozniej nie byc rozczarowanym - Wakacje z 2-latkiem?
discopolo2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta