-
sprzegło do bex
witam jakie sprzęgło do 1.8t quattro BEX ? czy tylko oryginał ?
-
Dźwięk silnika elektrycznego
witam , czy na jałowym jak wciśniesz gaz i masz otwartą maskę to cos słychać?
-
Dziwny dźwięk podczas pracy silnika
na początek odkręcił bym te metalowe osłony. Może coś pod nie się dostało.
-
Skrzypienie w tylnym prawym kole. Audi A6 C6.
zobacz czy to ramię plastikowe od czujnika poziomowania na przegubie kulowym nie piszczy.
-
porzebny schemat do modułu
może chociaż ktoś napisze gdzie tego szukać?
-
porzebny schemat do modułu
witam jak w temacie.Kolega chce założyć hak. Potrzebuje schematu do modułu 5DS 008 408-10
-
1.8T BEX Q
przyczyną moze być przycinający się zaworek n75
-
hosearkadio zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
https://www.google.pl/search?q=odma+a4b5&espv=2&biw=1366&bih=662&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi058r5qezRAhXJJ8AKHW15AWYQsAQIJw#tbm=isch&q=odma+a4b5+sruba+odpowietrzajaca&imgrc=6Qvru2EDGhh4qM%3A zobacz jeszcze ten zawór. Nazywa to śruba odpowietrzająca
-
Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
raczej nieszczelność jak kolega pisze.Zobacz jak spadł ci przepływ powyżej 2000 obrotów. Troszkę wcześniej odpuściłeś noge z gazu moze to tak nieczytelnie wyszło .Powinieneś powtórzyć te logi ,ale gaz w podłodze do końca logu
-
Logi do AEB-a 1.8t
nikt niema?
-
Czy olej w tej rurce to norma???
masz racje ja się z nikim nie kłócę, tyko stwierdzam fakt" jak kto dba tak ma"
-
Czy olej w tej rurce to norma???
zgodził bym się jeżeli odrobinę oleju jest od turbo do intercolera,ale jeśli olej idzie na przepustnice to trzeba tym się zająć. Z tego co pisał to wypłynął mu olej z rury na przepustnice, wiec nie piszcie koledze ,że to norma.
-
Czy olej w tej rurce to norma???
nie powinno być tam oleju .Sprawdź odpowietrzenie skrzyni korbowej.
-
AEB odcina przy dodaniu gazu
jest to tylko na gazie?
-
1.8T aeb problem z obrotami i adaptacja ?
i jak pomogło?