djmario122

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia djmario122

Reputacja

1. Dziękuje bardzo. Okazało się że część piły sąsiadowi ostatnio przeleciała podczas cięcia drzewa. Temat do zamknięcia.
  2. Właśnie nic nie widać po otwarciu maski tzn wszystkie części całe. Wszystko posprawdzane, grzebień od wiskozy cały, rolki całe. Część kosiarki?? Hmmm dawno nie kosiłem ale po południu jak wrócę z pracy to sprawdzę
  3. Witam. Na podwórku znalazłem cześć prawdopodobnie od mojego A4 B6. Silnik jaki posiadam to 1.9 TDI 101KM AVB. Czy ktoś pomoże zlokalizować od czego jest ta część? Dodam że podczas jazdy po nierównościach słychać dzwonienie w komorze silnika.
  4. Nie chce żadnych kombinacji z tymi HIDami bo wiem ze za cos takiego wala mandaty jeśli reflektor nie ma homologacji na ksenony. Chodzi mi właśnie o też LEDy czy ktoś już je testował. Czy nie grzeją się na tyle żeby uszkodzic coś w leflektorze i czy się mieszczą bo widzę że radiatory maja potężne.
  5. No spoko moc może i jest ale czy nie będzie się zbyt grzała i nic nie uszkodzi w leflektorze a i czy w ogole się zmieści?
  6. Witam. Czy zakładał ktoś może coś takiego zamiast zwykłych żarówek H7?? Jak to świeci?? Warte zakupu? http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-8000-lm-zarowki-dzien-noc-i6540387567.html
  7. Witam, Jak w temacie mam pytanie czy dokładka do tylnego zderzaka (ta od spodu) podejdzie do zderzaka od avanta? Chciałem zamontować na 2 rurki z tyłu i nie wiem czy wyda. http://ifotos.pl/z/sqnehrn/
  8. Panowie chcę kupić zestaw MSów kto na forum sprzedaje? Bo gdzieś wcześniej wyczytałem że mamy sprawdzonego użytkownika
  9. Bardzo dziwne, objawy które opisujesz wskazują na dwumas. Kto Ci to regenerował?
  10. Ori to ori. Ładnie wygląda ale jeśli już 2 din to przeróbki tunelu Cię czekają. Większość ori nawet na 2 din ma wyjście na 2 głośniki a tył napędzany ze wzmacniacza. Gdybyś był chętny to mogę odsprzedać bo mam do B5 którego mam zamiar zamontować u siebie. Jeśli się dogadamy to kupie sobie ori suba pod którego podłącze tył. Jak coś to daj znać na PW. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291753-co-to-za-wzmacniacz-bose/
  11. Ale jak? Zdjąłeś całkiem lusterko czy je obróciłeś?
  12. Mam ten sam problem. Obawiam się że czeka nas wymiana lusterka na nowe ;/
  13. Z tego co pamiętam w B5 światło oświetlenia wnętrza powinno zapalać się stopniowo i gasnąć również. Pompka centralnego nie ma nic do tego, zegary również.
  14. Też miałem B5 przed liftem i założyłęm tam Concert I. Radio w 100% jest kompatybilne. Wszystko ładnie pasuje. Załączanie po stacyjce działa, ściemnianie zegarów połączone również z podświetleniem radia. Jedyny problem jest taki że tam są wyjścia tylko na 2 przednie głośniki. Tył trzeba podłączyć pod wzmacniacz.
  15. Kolego trzecia kostka to szyna CAN która jest łączy radio z licznikiem oraz z subwooferem i zmieniarką. Nic nie działa żadne podświetlenie nawet po włączeniu zapłonu?