-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
To muszę w takim razie taki kupić i podmienić jeszcze raz. Myślisz że ten od klapy gaszacej też?
- [B6 AVF] Check - Błąd EGR
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Po podłączeniu VCDS pokazuje mi jedynie błąd : 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent z góry dzięki.
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Wielkie dzięki za pomoc. U mnie N18 miał pierwotnie nr 8E0 906 628 C, podmieniłem go na sprawna używkę o nr 8E0 906 628 A, czy dając inny o innej końcówce może wywoływać błąd ? Błąd dalej się pojawia po 15 km.... czy może wymienić N75 ? Nie mam już pomysłu.
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Podmieniłem ostatnio 8E0 906 628 C na 8E0 906 628 A ( sprawna używka) czy to może jest problem jak maja inne końcówki ??
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
To ten 628 B, możesz podać mi jego lokalizacje ? Sory za problem, ale pierwszy raz mam z tym styczność.
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Znalazłem te zaworki, teraz pytanie - który to N18 a który N75: - 8E0 906 627 C - 1J0 906 283 C dobrym pomysłem wymienić ten N18 ? Może to jego wina...
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Po podłączeniu VCDS pokazuje mi jedynie błąd : 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Z góry dzięki za pomoc.
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Właśnie go sprawdziłem, działa jak należy. Podciśnienie ok, klapki działają jak trzeba. Wężyki wymienione na nowe, czujnik kupiłem, ale okazało się że znowu nie to...brakuje mi pomysłu..
-
[B6 AVF] Check - Błąd EGR
Witam, Panowie, zwracam się do Was o pomoc: Pacjeny: A4 B6 1.9 AVF 2004 rok tankowalem paliwo na Lotosie, po przejechaniu 30 km zapaliła mi się kontrolka check engine, pomyślałem że może wina disla czy coś. Podjechałem podpiąć kompa i wykazało mi problem z EGR. Wymieniłem jeden z czujników i nadal ten błąd się pojawia po przejechaniu 15 km. Zaznaczam, że mocy nie ubyło, jest silny taki jaki był Pomóżcie, gdzie mogę dalej szukać problemu...
-
Spryskiwacze ksenonów nie działają
Może gdzieś jest dojście ograniczone, coś krzywo skręcone [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dziwne stuki w prawym kole
Stawiam na przegub, miałem podobnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Widziany wczoraj około godziny 21:20 pod Tesco w Malborku, Avant B6 NE8105* [emoji3] Ładna sztuka [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzypiaca roleta avant
Wiem, że stosowano gumę ze smoczka dla dziecka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mocne uderzenie po odjęciu i dodaniu gazu.
Stawiam na półosie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk