Treść opublikowana przez Mati_23
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
sprzedajesz B5 ?
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
warto byłem juz kilka razy
-
Spot Opole posiadaczy ALL Audi
a czemu tylko B8 ?
-
Klocki trzymają jedno koło.
ten sam problem mam u siebie również to samo koło :/ tylko że u mnie swap 320 bylo wszystko ok jakieś 6 miesięcy, obecnie wymieniłem tłoczek nasmarowałem wszystko i się okaże błędów nie mam
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Panowie gdzie można dostać te niebieskie sprężynki ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Spot w niedziele wieczorkiem ??? spotykamy się dzisiaj o 20 na Mc dawać oczywiście Kędzierzyn
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
kierka z allegro poszła by bo ma taką samą kombinację przycisków co B7 B8 ale już ta z S4 nie działa multi furka kozak czaki PS ja od początku mam fis-a kolor i jest baja pewnie cały czas sie gapisz jak jedziesz hehe
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to trzeba się umówić na jakiś konkretny termin z wyprzedzeniem i lecimy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jakiś spocik w najbliższym czasie
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
dokładnie tak wczoraj małe rezanko i czarny sufit już na pokładzie do pełni szczęścia brakuje jedynie lewego daszka, sorry za jakość ale fotki robione kalkulatorem
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
dokładnie tak wczoraj małe rezanko i czarny sufit już na pokładzie do pełni szczęścia brakuje jedynie lewego daszka, sorry za jakość ale fotki robione kalkulatorem
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
ja mam 1 nabój kolego
-
Concert II nie włącza się, dziwna sprawa
mam to samo po wyjęciu u wsadzeniu nie reaguje na pokrętło włączania oraz się nie podświetla, kierownica multi jak daje głośniej oczywiście działa i radio włacza się po kluczyku
-
[ A4 B6 AVF] Avant s-line
fajna furka, fotele mega one są białe ?
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
z B8 po lifcie, albo z TT mega robotę robią obie kierownice
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
poducha P&P, przyciski trzeba rezać z mutli jedynie
-
Audi A4 B6 2.5 TDi AkE quattro bi-xy b8 S4 18 Gwint AP
zapomniałem dodać ze furka pięknieje w twoich rękach
-
Audi A4 B6 2.5 TDi AkE quattro bi-xy b8 S4 18 Gwint AP
czemu zmieniałeś podstawy ?
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Miałem Avus-y, co to felgi to jest na zimę wiec daje radę lepsze to niż stalówka Fotka po zimie, na błotniku ruda na całego A tu foteczka po wymianie błotnika i zderzaka przód ramka góra wpadnie również w czerń kolejny modzik kierownica z B7 została zastąpiona nową z modelu A5 multi,
- PMW A8 D3 4,0 TDI
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
fotki wymiatają
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
wiedział bo mu powiedziałem, kolega już kupił passata B5 FL
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
Nysa ma to do siebie że z roku na rok co raz większa lipa jest, fakt jak jedzie się z ekipą jest ok,
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
z tego co wiem to już wsio pozajmowane jak zawsze namiot klimat wiadomo ale ja i tak mino wsio wolałem spać w aucie w avancie po złożeniu kanapy całkiem wygodnie a zatyczki z pracy spisały się i gofly nie dały rady
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
nie no fajne mody i pomysł na autko, jak wpadnie kiera i multi będzie mega ja u siebie jeszcze bez multi i masakra jest palce uciekają na zmianę będę obserwował poczynania