Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum jestem od niedawna, ale czuje nieodparta chec poznania uzytkowników A4 z okolic mojego regionu. Wiec wysuwam propozycje spotu w K-K. Mam nadzieje ze odezwie sie kilka osob i razem ustalimy czas i miejsce, coprawda mamy teraz dosc wredna pogode ale naprawde milo byloby sie spotkac i pogadac. Pozdro i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siema

ja mam nie daleko wiec wpadnę z miła chęcią, tylko własnie miejsce i czas potrzebny:P

kiedyś chciałem cos organizować w opolskim ale braklo czasu na myślenie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze mnie pamietasz koleznako? Pozna by cos zorganizowac jak kiedys

no jasne że pamiętam :)

szkoda tylko że jak byłam w KK to nikt się nie odezwał :confused4:

teraz za bardzo nie mam kiedy przyjechać do KK, ale organizujcie się a ja Wam będę kibicować z Wrocławia :naughty:

może jak coś konkretengo ustalicie to zrobię niespodziankę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy oficjalny spot Kędzieżyn Kożle - ZAPRASZAMY

WITAM SERDECZNIE , MAM ZASZCZYT ZAPROSIĆ WSZYSTKICH PASJONATÓW I POSIADACZY AUDI , NA PIERWSZY OFICJALNY SPOT W KĘDZIERZYNIE KOZLU

Spot odbędzie się na parkingu obok CASTORAMY w Kędzierzynie Kozlu

Godzina -do ustalenia jeśli chodzi o dzień spotu to myślimy nad sobotą lub niedzielą

Jeśli są chętni prosze pisać na PW - zrobimy taką małą liste obecności

ZAPRASZAMY TEŻ NASZYCH SĄSIADÓW

JEŚLI MACIE JAKIES SUGESTIE CO DO GODZINY I DNIA PROSZĘ PISAC

Umieść sobie te informacje w pierwszym poście bo on będzie się powtarzał na każdej stronie to będzie to łatwe do wglądu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich !!!!!!!!!

jestem z okolic i nie ma sprawy z tym spotem chętnie bym sie spotkał sobota - niedziela piszcie jakieś sugestie odnośnie godziny pomyślimy nad tym :naughty:

teraz jade w piątek do ziomków z Gliwic na spota

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustal konkretny ternim i godzinę bo jak każdy znowu zacznie marudzić że ten termin mu nie odpowiada albo tamtem to nic ze spota nie będzie :kwasny:

jak będzie konkretna data a ktoś będzie chciał przyjechać to się dostosuje -> KONKRETY PROSZĘ PAŃSTWA KONKRETY!!!

spoty nie są co tydzień więc raz na jakiś czas można się poświęcić i zjawić, tymbardziej że to będzie PIERWSZY spot w KejKej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje niedziela 18 -19 :naughty: ????????[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:22_________________________________________________ :hi:

widze że nikomu nie pasuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może za tydzień coś z tego wyjdzie :mysli:

chyba że ktoś jeszcze sie odezwie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jest taka możliwość że 15-16 marca będę w KK

jest to w prawdzie początek tygodnia ale wieczorkiem możnabyłoby się spotkać i rozganizować pierwszy spot w KK

jeszcze się odezwę w tej kwestii bo co do terminu to nie jestem pewna czy będę na 100% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

niestety ja moge tylko sobota-niedziela (taka praca ) poza tym jakieś słabe zainteresowanie spotem w KK a tyle audiczek śmiga

byłem w piątek na spocie w gliwicach w forum fajnie było spoko kolesie sprawdzili mi a4 VAGiem (0 błędów przebieg oryginał )

w miare możliwości będe do nich zaglądał mają ogromną wiedze na temat a4 a poza tym znam kilka osób z gliwic już sporo latek

szkoda tylko że tu jest takie słabe zainteresowanie spotem zresztą do soboty daleko może sie ktoś odezwie będe śledził wątek na bieżąco

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

myślałem o niedzieli :mysli:

zobaczymy może jeszcze znajdzie się ktoś chętny na spota bo jak na razie to kiepska sprawa ale bądźmy dobrej myśli

wkońcu K-K to spora wioska jutro konkretnie sie ugadamy a dziś wybieram sie na spota do gliwic tam specjalnie nie trzeba nikogo namawiać a frekwencja spora . Piszcie obserwuje wontek nieustannie . pozdro dla wszystkich OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...