Treść opublikowana przez Arturo86r
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
No moze i masz racje
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Tak miejsca jest sporo z tym ze auto jest blizej podloza tak czy siak.
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Czegos chyba nie rozumiem skoro ma sie glebe -60 mm to oczywiste jest ze auto stoi blizej podłoza o 6cm. I nie zgodze sie z toba, na wybojach kolo bloku ja moja Audi przejzdzam normalnie a kolega ma Honde z obnizona zawiecha i juz tamtedy nie przejedzie bo obiera podwoziem o grunt
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
tak rozumiem ze na twardszym zawiasie auto zyskuje na wlasciwosciach jezdnych, a co za tym idzie jest posadzone nizej, i tutaj pojawia sie problem nie chcialbym caly czas gubic zderzaka a na takiej drodze jak jest teraz raczej nie ma innej mozliwosci, no chyba ze jechalbym 3km/h
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
Jezeli chodzi o OC to czy bedziesz miał 2,4 czy 2,6 lub 2,8 raczej bedziesz placil to samo
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Mam ciagly dylemat czy uglebiac auto. Moja miejscowosc jest tak rozkopana ze na seryjnym zawiasie ciezko jest o normalna jazde, a konca robót drogowych niestety jeszcze dlugo nie bedzie widac.
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
A po czym to konkretnie poznac tak na przyszlosc??
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
O kur.... poraz kolejny widac jak to forum jest przydatne. Zadzwonie dzis do goscia i spytam czy aby to nie jest przypadkiem do Q
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Wyrezałem sobie te czarna obwodke grilla autko nabrało charakteru Panowie co myslicie o tej zawieszce: http://www.allegro.pl/item1026323021_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_bilstein.html
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
Rowniez spokojnie moge polecic 2,6 V6 spalanie jak na ten silniczek naprawde niewielkie, a srodku cisza i spokoj nawet w granicach 200km/h. O dzwieku V6 na wyzszych obrotach chyba nie musze wspominac
-
[B5 ABC] Problem z moim V6
Ciezko powiedziec, skoro na Vagu nie pokazalo błedów. Sam napisales ze miales duzo wody a okolicach akumulatora wiec pewnie gdzies robilo sie zwarcie. Pozycz dobra suszarke od zony i wysusz wszystko ladnie moze pomoze
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Sek w tym ze wyciąlem juz kata, i boje sie ze jezeli usune tez srodkowy tłumik, to sam koncowy dlugo nie pociagnie
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Panowie a czy sama koncówka np. Firmy ulter da basowy dzwiek wydechu?? bo nie bardzo chce mi sie wierzyc i jakos tego nie widze bez wymiany calego tłumika na sportowy
-
[B5 ADP] Moje szare wozidełko.
Ładny grill Czym robiles??
-
[ALL B5] Kierownica z A3 do A4 1996r
wielkie dzieki
-
[ALL B5] Kierownica z A3 do A4 1996r
Ale gdzie sa?? mozesz podac linka lub cos takiego??[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 15:04_________________________________________________no panowie nikt nie wie jak jest z tymi przejsciowkami??
-
[ALL B5] Kierownica z A3 do A4 1996r
Zalezy mi raczej na zdecydowana odp, niechcialbym kupic takiej kiery na allegro zeby potem sie okazalo ze nie pasuje. Swoja droga jest mozliwosc kupna jakiejs przejsciówki z duzego wieloklinu na mały??
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Słuszny wybór
-
[B5 AJM] Sposób jazdy na małe spalanie z automatyczną skrzynią biegów
Nie ma mozliwosci zeby skrzynia samochodu z 2001 roku powodowala wieksze spalanie w takim stopniu. To nie jest przekladnia z lat 80-tych. Takie spalanie napewno nie jest wina skrzyni automatyczniej
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Ok juz widze co tutaj duzo mowic- benzynka z turbem mi sie podoba montuj jakas felge
-
[ALL B5] Kierownica z A3 do A4 1996r
Witam mam pytanie czy ktos wie jaki wieloklin maja kiery z A3. Z tego co wiem do mojej A4 potrzebuje na mały wieloklin.
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
Nie widze fotek
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
a na kraweznikach lub wikeszych dziurach nie dobijaja ci amorki??
-
[B5 AJM] Sposób jazdy na małe spalanie z automatyczną skrzynią biegów
No za duzo zdecydowanie ale nie szukał bym przyczyny w skrzyni. Roznica miedzy autami z manualem a automatem to max 1l/100km
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
i jak sie jezdzi na uglebionym aucie samymi sprezynami bez sportowych amorków??