Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

calkiem ladna A czworeczka :):good: ale sciagaj te alu dekle!! :thumbdown: lepiej juz na stalowkach jezdzic. Lampy tyl proponuje z II polifta zalozyc i przod tez :) auto odmlodnieje :decayed: no i koniecznie gleba :naughty: i bedzie :kox:

Opublikowano

Plany jak najbardziej na + :good: felgi, felgi kolego to podstawa, gleba itd, itd itd :> wiem po sobie :decayed:

Opublikowano

zrob glebe lampki poliftowe i bedzie :good:

Opublikowano
:hi: Bardzo ładna
Opublikowano
  • Autor

witam kolegów gleba już jest alusy założone jeszcze pozostało lampy doradźcie jakie kopic może jakieś linki z allegro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

glebunek ładny :good: tylko felgum mały :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

autko na alu i glebie od razu lepiej wygląda :) oby ciągle do przodu :cool1:

Opublikowano

Widzę, że kolega z .eu do nas zawitał. Nie doczekałeś się na odpowiedz czy lampy będą pasować?

Pamiętam jak kiedyś tam napisałem, żebyś wywalił te alu-dekle. Teraz jest dużo lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

witam dzięki co byście jeszcze mogli doradzić oprócz zmiany lamp[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________dalsze foty :szukaj:

Opublikowano

Wywal te pokrowce bo to wioska :thumbdown:

Możesz ściągnąć znaczki z tylnej klapy, polakierować klamki, kupić welurowe dywaniki, poprawić atrapę poduszki (bo odstaje) etc.

Najlepiej popatrz sobie na auta w dziale moja b5 i na pewno szybko znajdziesz inspirację :good:

Opublikowano

Ładna A4:) gleba tez niezla co montowales??

Opublikowano
  • Autor

pokrowców nie ściągnę bo mam zniszczone siedzenia co do gleby to mam założone sprężyny elbach pro kit -35 o kutrom atrapę poduszki chodzi

Opublikowano

pokrowców nie ściągnę bo mam zniszczone siedzenia co do gleby to mam założone sprężyny elbach pro kit -35 o kutrom atrapę poduszki chodzi

Poduszki kierowcy, dziwnie odstaje (sądząc po zdjęciach).

Ściągaj te pokrowce, lepsze zniszczone siedzenia niż to coś. Gdzieś widziałem, przeróbkę tylnych lamp polegającą na zamalowaniu sprejem na czarno, tego górnego pomarańczowego paska. Na czerwonym aucie wyglądało bardzo fajnie ale nie wiem jak na ciemnym.

Opublikowano

i jak sie jezdzi na uglebionym aucie samymi sprezynami bez sportowych amorków??

Opublikowano
  • Autor

wiadomo na komforcie się traci nie narzekam cze ba uważać na dziury ale na równej drodze o nie bo lepiej nie rzuca tak jeszcze myślę kopic amorki sportowe

Opublikowano

a na kraweznikach lub wikeszych dziurach nie dobijaja ci amorki??

Opublikowano
  • Autor

witam ja mam pytanie czy do lamp po lifcie z pasują te kostki od starych lamp czy cze ba inne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.