Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojciu0308

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojciu0308

  1. Kwestia czasu i mysle ze jakies nowe fotki powrzucam i budy i wnetrza
  2. Dzieki,ale do idealu trochę brakuje, wszystko z biegiem czasu bede ogarnial. Teraz w planach mam dokladke s-line fmic i jakis programik
  3. Lusterka to cale obudowy chrom kupione na alledrogo 350zl komplet ale wygladaja dosyc solidnie
  4. Szybka fota wnetrza reszte podesle wieczorkiem bo aktualnie regeneruje panel od klimy
  5. Siema wszystkim Po długim urlopie czas pochwalić się powrotem do jedynej słusznej marki Audi A4 B6 S-line Avant 2003r 1,9TDI AVF, powoli zaczyna sie grzebanie przy furze co z tego wyjdzie czas pokaże Mody: -Gril S4 -Dokladka od Leona Cupry -Daszek na tylnej klapie -Boczne listwy S4 -Chrom lusterka -Gwint AP -Felgi ASA 19" -malowanie lamp przednich na czarno Plany: -wieksze turbo i FMIC -wirus -zderzaki s-line -budowa car audio A oto ona
  6. beeeeede z chyncia
  7. ruszy sie ta.... ostatnio to chyba tylko my robimy spoty na dwa auta...
  8. joo mogię no i był spot na dwa auta
  9. Łukasz w sobote moje ma tak jezdzic
  10. hej hej hej co tam co tam co tam
  11. kurde mialem tez tam jechac:kwasny:
  12. ja tez sie czuje oszukany jest termin a jakzwykle nikogo nie ma
  13. proponuje na za tydzien...
  14. znowu pochlal:)
  15. ha ha ha bardzo śmiszne:facepalm: ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 15:08 ---------- pany jest jakis spot dzis?
  16. oj tam:decayed: latam nia non stop, przeglad ubezpieczenie wsio juz pl teraz 2 dni i juz mam swoje rodzinne blachy:decayed: no gada jak gada teraz jeszcze wytne kata,koncowy mam juz inny zakupiony czeka na wolna chwile i zakladam ori Remusika z wieeeelkimi koncowkami:kox:
  17. ja tam w 3tyg tez zaszalalem a to dopiero poczatek:decayed:
  18. zastanawiam sie moze polece ale to jeszcze zalezy:decayed:
  19. juz niedlugo:decayed: wpadnie fmic to bede myslec:decayed: zamuly nie ma prawde mowiac i tak na 2biegu potrafi dobrze zjarac profil:kox: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- działam troszke:grin: jutro za zderzaki sie biore i za lusterka trza to troszke pomalowac:kox:
  20. Mifcio ty tez działaj trza bedzie wkoncu jakiegos sensownego spota ogarnac:kox:
  21. pany co ze spotem bo moze bym wpadl paździerzem na chwile ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 22:02 ---------- dwa radomszczańskie Avanturniki w kupie:kox: ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:22 ---------- u nas oczywiscie jak zwykle ruch w temacie ze poprostu szok:facepalm:
  22. chyba lepiej nawet na avancie wyglada niz na sedanie:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.