Treść opublikowana przez wojciu0308
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Kwestia czasu i mysle ze jakies nowe fotki powrzucam i budy i wnetrza
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Dzieki,ale do idealu trochę brakuje, wszystko z biegiem czasu bede ogarnial. Teraz w planach mam dokladke s-line fmic i jakis programik
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Lusterka to cale obudowy chrom kupione na alledrogo 350zl komplet ale wygladaja dosyc solidnie
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Siema wszystkim Po długim urlopie czas pochwalić się powrotem do jedynej słusznej marki Audi A4 B6 S-line Avant 2003r 1,9TDI AVF, powoli zaczyna sie grzebanie przy furze co z tego wyjdzie czas pokaże Mody: -Gril S4 -Dokladka od Leona Cupry -Daszek na tylnej klapie -Boczne listwy S4 -Chrom lusterka -Gwint AP -Felgi ASA 19" -malowanie lamp przednich na czarno Plany: -wieksze turbo i FMIC -wirus -zderzaki s-line -budowa car audio A oto ona
-
Spociki Radomszczańskie
beeeeede z chyncia
-
Spociki Radomszczańskie
ruszy sie ta.... ostatnio to chyba tylko my robimy spoty na dwa auta...
-
Spociki Radomszczańskie
joo mogię no i był spot na dwa auta
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Łukasz w sobote moje ma tak jezdzic
-
Spociki Radomszczańskie
hej hej hej co tam co tam co tam
-
[B5 1Z] A4 TDi
kurde mialem tez tam jechac:kwasny:
-
Spociki Radomszczańskie
ja tez sie czuje oszukany jest termin a jakzwykle nikogo nie ma
-
Spociki Radomszczańskie
proponuje na za tydzien...
-
Spociki Radomszczańskie
znowu pochlal:)
-
Spociki Radomszczańskie
ha ha ha bardzo śmiszne:facepalm: ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 15:08 ---------- pany jest jakis spot dzis?
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
oj tam:decayed: latam nia non stop, przeglad ubezpieczenie wsio juz pl teraz 2 dni i juz mam swoje rodzinne blachy:decayed: no gada jak gada teraz jeszcze wytne kata,koncowy mam juz inny zakupiony czeka na wolna chwile i zakladam ori Remusika z wieeeelkimi koncowkami:kox:
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
ja tam w 3tyg tez zaszalalem a to dopiero poczatek:decayed:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
to nie moj styl:decayed:szprej
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
zastanawiam sie moze polece ale to jeszcze zalezy:decayed:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
juz niedlugo:decayed: wpadnie fmic to bede myslec:decayed: zamuly nie ma prawde mowiac i tak na 2biegu potrafi dobrze zjarac profil:kox: ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- działam troszke:grin: jutro za zderzaki sie biore i za lusterka trza to troszke pomalowac:kox:
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Mifcio ty tez działaj trza bedzie wkoncu jakiegos sensownego spota ogarnac:kox:
-
Spociki Radomszczańskie
pany co ze spotem bo moze bym wpadl paździerzem na chwile ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 22:02 ---------- dwa radomszczańskie Avanturniki w kupie:kox: ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:22 ---------- u nas oczywiscie jak zwykle ruch w temacie ze poprostu szok:facepalm:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
chyba lepiej nawet na avancie wyglada niz na sedanie:wink:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
dawaj foto bo juz mnie zrzera:kox: