Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiona w dniu moich imienin :kox: tj. 10.04.2013 od kolegi z forum "pieciajek" :decayed:

Na pokładzie:

-Wspomaganie

-ABS

-ESP+EDS

-4 Jaśki

-4 szybki w prądzie

-Elektryczne regulowanie części lędźwiowej fotela

-Podgrzewane lusterka

-Tempomat

-1/2 FIS

-2 x podłokietnik

-Climatronic

-Centralny zamek z pilota

-Domykanie szyb z kluczyka

-Otwieranie klapy bagażnika z kluczyka

-i inne poliftowe bajery które są większości znane :banan:

Pod machą...

1.9 TDI 115 kunia

328 tys. przebiegu (obecnie 205 tys :kox: :gwizdanie:)

Serwisowana w Niemczech do 280 tys.

W kraju od 2009 roku

Na koniec najlepsze :dance2:

PLANY :

-Zmiana kiery, ale nie wiem na jaką :banan: chyba od esy :cool: kiera od esy siedzi :wink:

-Zmiana gały do biegów chyba :decayed: tyż uj wi na jaką.. :facepalm: ale cuś się znajdzie :D

-Xenon - HID 8000K z allegro, ale jest i chyba tragedii nie ma :whistling:

-Jakaś konkretna polerka mechaniczna co by żadnych rysek nie było :kox:

-Oklejenie dekorów czerwoną alcantarą - zrobione !

-wymiana rozrządu, oleju, filtrów - zrobione

-Gwint siedzi SUPERSPORTA,

-Kubły w skórze + najlepiej elektryczna regulacja i grzane d*py :slina: Kubły siedzą, bez elektrycznej regulacji ( poza lędźwiami), ale grzanie jest :kox: tylko klimatronica z grzaniem jeszcze nie ma :wink:

-przelot - siedzi

-Jakieś Alu - są 18" RIAL NOGARO 8J

-wywalić kata - zrobione przy przelocie

-Sofcik ^_^

-Montaż 16cm w drzwi przednie - drzwi wygłuszone matami GMS, wdupcone głośniczki u-dimension el comp 6

-zmiana Radia na stacje multimedialną 2DIN - Keenwood DDX3053

-wlepy - już są, ale chyba je odkleje [emoji107]

-zmiana oponek z 225/40/18 na jakieś węższe co by naciąg z deka był, może 205/40 - Riale poszły do żyda, teraz siędzą 3SDM 0.06 4x9,5" i 215/40

-jakiś porządek pod machą, żeby się lepiej patrzyło na komore ;) obecnie coś tam tylko poczyszczone.

-pełny fis - szukam :)

-Ledy do całego wnętrza + rejestracja - done !

-dziaba w alcantarze :kox: zrobione, ale i tak poluje na ręczny w skórce

-maznąć zaciski w jakiś fajny kolor są jakieś złote :decayed:

-chyba zespawanie dokładek ze zderzakami, maznięcie ich w kolor, dokładka od cupry + wygładzenie miejsca na rejestracje w przednim zderzaku, ewentualnie zderzaki od esy - narazie wpadła dokładka od cupry

-wydech na dwie strony :kox:

-prawe lustro od angola

-nowe dywaniki

-dokładka PDC

-przyciemnić delikatnie szybki

-niedawno naszło mnie na malowanie lamp, także zostały rozklejone, pomalowane na czarny mat, a przy okazji folie na kierunek USA nakleilem ode wewnatrz, duzo lepiej to wyglada.

Tak było na początku [emoji107]

a9b616f148ea119b.jpg

23eee31c4b3487d0.jpg

Ze starszym bratem 1.8 ADR + Podtlenek LPG 1997

1c08fe0faebd55d1.jpg

97eac8be402cf682.jpg

Poliftowe podświetlenie nocą

:wub:

d5765f311c3e42b2.jpg

24d885bd762fd0c0.jpg

Polerka pastą K2 TEMPO :D

6412c5c40c426e3e.jpg

Zabawa w oklejanie dekorów alcantarą i usuwanie znaczków OOOO

f24bb318d7314f73.jpg

11220efbfc601803.jpg

1b1b66cc4e3b4c73.jpg

e2df69cd7f533fa9.jpg

e9a3576de6e6f352.jpg

BYŁA KOZA KONKRET :facepalm:

e2c3cc9bdaa1a659.jpg

08.2013 Gwincik :decayed:

7e8a1540265a3dbf.jpg

Na początku poniosła mnie fantazja :grin:

5843ed6917f9d016.jpg

Zostało tak :D

9df06128a05af857.jpg

Wiosna 2014 jak się nie mylę :naughty:

8c8e01ca3bf54abe.jpg

32fee9c858c064b4.jpg

ad35d25978a46198.jpg

ddb2d535d3b7bda4.jpg

40cbc898f9a00e2e.jpg

Radomszczański spocik !! :kox:

1df6338661e8979f.jpg

kawałek rurki :wink:

5528b83c33f305dd.jpg

Nowe fanty [emoji14]

7b91a6ee5f0a535f.jpg

Dziabunia :grin:

44299ca2edbef4d8.jpg

Obecnie bździągwa wygląda tak o

0312cbddf439e8e7.jpg

de34dc87ef800d91.jpg

2a50fceb9fae503c.jpg

4c485695bbec4c9e.jpg

2975f02902be097d.jpg

Ujowe opony :facepalm:

b93263f1177a93f8.jpg

Obniż auto mówili.... :facepalm:

cd09a781c19d2fdd.jpg

By BRAZZERS :DD

22d40bbda88b0a0d.jpg

723eb55cc08b8f3a.jpg

Symphony poleciało w piz*u :kox: jak coś to mam do sprzedania :offtopic:

Na jego miejsce wleciał "Kenłut" :guma: DDX3053. Po odpaleniu tego monstrum w końcu zauważyłem, że u-dimki które mam w drzwiach potrafią zagrać :good:

c745944f304e78f6.jpg

A tak sobie USB wyprowadziłem o :buahaha:

008ebf8dea5a8cc2.jpg

A to mój dzisiejszy wynalazek :glupek2:

40a420952abf76a8.jpg

Nowe kółeczko [emoji7] [emoji7] [emoji7]

18" 4x9,5J ET35

3c5830456d5d73553f14883d23495ea7.jpg

e6132e50a47111320a2f4c3693db12ee.jpg

Edytowane przez miferA4B5

Opublikowano

"podtlenek LPG" :grin:

:thumbup1:

Opublikowano
"podtlenek LPG" :grin:

:thumbup1:

:hahaha: ... się uśmiałem

Opublikowano

znaczek z tylu w czarnej chyba krzywy :D

Opublikowano

zgubiłeś laczka na 3 focie przed poliftem?:decayed:

Dobry motor, wyposażenie też nie złe.

Jak chcesz żeby długo służyła to na początek zadbaj o rozrząd, filtry i dobry olej:wink:

Opublikowano

śliczna :) "podtlenek LPG" Jebłem normalnie hahe ;D więcej zdj. !:decayed:

Opublikowano
  • Autor
znaczek z tylu w czarnej chyba krzywy :D

O cholera ;O w rzeczywistosci wygląda, że jest prosto ;D

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

śliczna :) "podtlenek LPG" Jebłem normalnie hahe ;D więcej zdj. !:decayed:

Więcjej zdjęć dodam jak wypoleruję ;>

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:04 ----------

zgubiłeś laczka na 3 focie przed poliftem?:decayed:

Dobry motor, wyposażenie też nie złe.

Jak chcesz żeby długo służyła to na początek zadbaj o rozrząd, filtry i dobry olej:wink:

Dzięki za pomoc ;D a laczka to hitler wyniósł

:decayed: (mój psiurek)

Opublikowano

już widzę reakcję ludzi jak wołasz hitler do nogi!:polew:

Myślę, że jednym z pierwszych modów powinno być pozbycie się kata i virus co by miec banana za każdym razem gdy prostujesz prawą nogę:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie.. nie mogę dodać nowych zdjęc ;/ podpowiedzcie jak to zrobić

Opublikowano

 ...................

wstaw adres zdjęcia w miejsce kropek (bez spacji) :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

I dawaj te fotki bo ładna czarnulka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/czarnulkaaa-mifer-269508/ ...................

wstaw adres zdjęcia w miejsce kropek (bez spacji) :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

I dawaj te fotki bo ładna czarnulka :decayed:

dzięki za pomoc ;D fotki już są ;)

Opublikowano

Uh jak to wszędzie błyszczy :naughty:

Wypoleruj jeszcze fajki z tyłu :jerk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Uh jak to wszędzie błyszczy :naughty:

Wypoleruj jeszcze fajki z tyłu :jerk:

Już wypolerowane :naughty: , ale muszę poprawić bo kiepsko wyszło. Swoją drogą fajna morda w lusterku wstecznym się pokazała ;D haha

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 19:05 ----------

Nowe fotki ;>

Opublikowano

nie zebym sie czepail, ale popraw ten znaczek z tylu hehe :D

Sprawdz prawa strone, bo cos drzwi do deski rozdzielczej nie pasują, albo odwrotnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie odkleje wszystkie ;] albo zostawie tylko OOOO, więc jak zostawie to go poprawie ;d drzwi wczoraj troszeczke poprawiłem, ale i tak jest średnio.. deska rozdzielcza jest troszke za nisko

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 13:32 ----------

Fotka bez znaczków :)

f24bb318d7314f73m.jpg

Zastanawiam się czy nie przykleic OOOO tylko, że prosto :) Jak myślicie? Zostawić tak jak jest?

Opublikowano

OOOO przyklej :wink:

Opublikowano
  • Autor
już widzę reakcję ludzi jak wołasz hitler do nogi!:polew:

Myślę, że jednym z pierwszych modów powinno być pozbycie się kata i virus co by miec banana za każdym razem gdy prostujesz prawą nogę:decayed:

Nie chodzę z nim na spacery ;D już jest starszy i sam sobie wycieczki robi ;D kata mam w planach ;d a nad virusem też się pomyśli ;>

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

OOOO przyklej :wink:

Może jakies propozycje jak to zrobić aby bylo prosto ?

Opublikowano

wkoncu jakas znajoma lalka:P

Opublikowano

ładna furka:naughty: ale zdecydowanie przyklej znaczek audi bo jakoś łyso ta klapa wygląda bez niego. życzę bezawaryjnosći:decayed:

Opublikowano

Bez znaczka wygląda całkiem fajnie, przecież buda na tyle rozpoznawalna że znaczek niemal zbyteczny....no właśnie niemal, bo oooo nie ma się co wstydzić nawet jak jest krzywo:decayed:

To mówisz, że Hitler chodzi własnymi ścierzkami:grin: pejsaci muszą mieć się na baczności:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.