-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Kwestia czasu i mysle ze jakies nowe fotki powrzucam i budy i wnetrza
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Dzieki,ale do idealu trochę brakuje, wszystko z biegiem czasu bede ogarnial. Teraz w planach mam dokladke s-line fmic i jakis programik
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Lusterka to cale obudowy chrom kupione na alledrogo 350zl komplet ale wygladaja dosyc solidnie
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
-
[B6 AVF] Black Avant z dodatkami S4,gwint AP, ASA 19" by Cygan ;)
Siema wszystkim Po długim urlopie czas pochwalić się powrotem do jedynej słusznej marki Audi A4 B6 S-line Avant 2003r 1,9TDI AVF, powoli zaczyna sie grzebanie przy furze co z tego wyjdzie czas pokaże Mody: -Gril S4 -Dokladka od Leona Cupry -Daszek na tylnej klapie -Boczne listwy S4 -Chrom lusterka -Gwint AP -Felgi ASA 19" -malowanie lamp przednich na czarno Plany: -wieksze turbo i FMIC -wirus -zderzaki s-line -budowa car audio A oto ona
-
Spociki Radomszczańskie
beeeeede z chyncia
-
Spociki Radomszczańskie
ruszy sie ta.... ostatnio to chyba tylko my robimy spoty na dwa auta...
-
Spociki Radomszczańskie
joo mogię no i był spot na dwa auta
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Łukasz w sobote moje ma tak jezdzic
-
Spociki Radomszczańskie
hej hej hej co tam co tam co tam
-
[B5 1Z] A4 TDi
kurde mialem tez tam jechac:kwasny:
-
Spociki Radomszczańskie
ja tez sie czuje oszukany jest termin a jakzwykle nikogo nie ma
-
Spociki Radomszczańskie
proponuje na za tydzien...
-
Spociki Radomszczańskie
znowu pochlal:)
wojciu0308
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta