Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelp2208

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cisza...
  2. Brak słów... Ludzie gdzie was wywiało?
  3. Jak nic pany coś trzeba zapodać do gardła ? ogólnie macie moja 100% aprobatę, tylko jaki termin.. jeżeli chodzi o weekend to ja deklaruje pt. lub sobota a w tygodniu no cóż byle nie pon. bo potem cały tydzień zachlany ?
  4. Dokładnie Grzesiu? fajnie by było coś takiego jeszcze zorganizować... Ale jak sie nikomu nie chce dupska ruszyć... Grzesiu jak coś to ja jestem chętny na jakieś "spotkanie integracyjne" ?
  5. To jak ustawiamy sie na jakiś termin?
  6. Kiedy??
  7. To kiedy panowie coś robimy? Może w piątek? Najpierw jakiś spocik a potem z racji ze jest zimno i trzeba sie czymś rozgrzewać.. moznaby poodprowadzac autka i przenieś sie np do Belfastu ?? co wy na to?
  8. Ja tez będę około 12
  9. Miło czasem zaskoczyć ? co prawda markę auta zmieniłem... ale co jak co Grzesiu jakiegoś "fajnego" złota moglibysmy skręcić. Trzeba bedzie pomyslec?
  10. 4-go tez wpadłbym na ten moto-piknik ?
  11. OMG nastąpiła reaktywacja..... !!!!!!
  12. Kolego u nas jeżdżą ze dwie audiki z klubowymi ramkami, kiedyś jedna taka została przez nas zaczepiona i jak się okazało gość kupił autko od klubowicza i ramki sobie zostawił....
  13. Spoko humor mam dobry bo jak siedzę w domu to przynajmniej popracować mogę, a potem to się przekłada na wymierne efekty i korzyści Ja pracuje w domu z małym tzn. 7 miesięcznym synem i cholera nie mam możliwości popracować... Bo jak się nie bawimy to usypiamy i tak w koło....
  14. Szymon a co tam w De? Miałeś za "czymś" się rozejrzeć. A syn niech rośnie zdrowo napewno następne operacje przejdzie bez żadnych komplikacji
  15. Otóż kolego ohm nie do końca uważnie czytasz bo Szymon pisał ze chce auto na tor i itp. ale generalnie nie odbiegajac od tematu jestem za mocnym RWD to klasyka gatunku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.